Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Felesleges trükközni... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) Thome


Thome
addikt

Hadd tudjam má' meg, kiről van szó! PÜ-t akarok! :)

(#202) Viktor77 válasza Vakegérke (#200) üzenetére


Viktor77
titán

"Viszont nagy garral rám támadsz." Észrevetted, hogy igazából miért?

Másodszor is elolvastam, és még mindig nem értem.

1. Miért kéne Gamer nickjét tisztára mosni? Ahogy olvasom, nagyjából fele-fele azoknak az aránya, akik egyetértenek az írással, és akik nem. Ez teljesen normális.
2. Mi változik attól, hogy kinek a nickje van az írás alatt? Mi van, ha én írok egy ilyet?
3. Itt volt egy kamugép, akiről most mindez nagy nyilvánosságra került. Bár, talán tényleg jobb lett volna általánosságban megírni egy ilyet, és azt a beszélgetést sem tettem volna bele.

Az egészet nem értem. Sokadik lejárató írás ez (még ha sok névtelenül is íródik, akkor is tudjuk kiről szól), miért pont most emeled/emelitek fel a hangotok?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#203) tkazmer válasza Vakegérke (#200) üzenetére


tkazmer
addikt

egyikük az, akit szeretnék a nyilvánosság elé citálni.
itt arról van szó, hogy "nyilvánosság elé akarsz citálni valakit", mégpedig elég furcsa hangnemben. ez különválik attól, hogy mi történt, Viktor szerintem azon háborodott fel, hogy mégis ki vagy te itt, hogy ilyeneket követelsz.

amúgy jó a műsor :C

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#204) Vakegérke válasza Viktor77 (#202) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Miért kéne Gamer nickjét tisztára mosni?"

Talán azért, mert őt mocskolják a cikk miatt, holott esze ágába sem jutott volna megírni, ha nem kéri tőle egy nagybetűs.
Ám a nagybetűs hallgat.

"Mi van, ha én írok egy ilyet?"
Az korrekt, vállalod a neved, nicked.

Tényleg nem érted?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#205) Def26 válasza Vakegérke (#204) üzenetére


Def26
félisten

Azt egyébként honnan tudjátok, hogy valaki megbízta a cikkírót? :U (alig-alig olvastam bele)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#206) Thome


Thome
addikt

K*rvára nem vágom kiről van szó a bejegyzésben, és egyre jobban idegesít... Valaki mondja már meg, mert behülyülök!

(#207) Vakegérke válasza Def26 (#205) üzenetére


Vakegérke
veterán

"(alig-alig olvastam bele)"
Itt a bibi.
A szerző maga volt szíves közölni a tényt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#208) DeFranco válasza Def26 (#205) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link]

Azt hiszem itt hangzott el először.

szerk: az utolsó félmondatot kivettem. Nincs kedvem szerepelni a szappanoperában.

[ Szerkesztve ]

(#209) keIdor válasza Def26 (#205) üzenetére


keIdor
titán

Ugy tudom ez is volt a feltetele, hogy visszajohessen. 6 honap, plusz ez a cikk.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#210) Thome válasza Thome (#206) üzenetére


Thome
addikt

Megvan ki az! :R

(#211) PazsitZ válasza keIdor (#209) üzenetére


PazsitZ
addikt

Az ezért érdekes lenne ha a cikk feltétele lenne a visszatérésének.

- http://pazsitz.hu -

(#212) Def26 válasza keIdor (#209) üzenetére


Def26
félisten

Tehát akkor röviden, ahogy én látom.

Volt ez a srác, gamerkiller aki BMW -ket túráztad kamion tréleren. Nah, Ő kihúzta a gyufát és kitiltották valamiért. Gondolom megvillant az isteni szikra egy moderátor fejében, hogy felkeresem én ezt az arcot, hátha visszajönne ide és cserébe le kell... bocs, meg kell írnia és közzé kell tennie egy cikket egy harmadik arcról, akit egyszer szintén kitiltottak (kolombusz, még emlékszem is rá) és valamiért visszaregelt tibi néven. Ő meg nagy kamás volt, és hülyítette a népet, de nem sokáig, mert Ti rájöttetek. Tibivel most mi van?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#213) Kephamos


Kephamos
addikt

Én nem olvastam végig a topikot, de Kolombuszt ismerve hülyített titeket.

(#215) CsiguszMaxim válasza Kalandor (#214) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Az úgy már a Dallas

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#216) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

:U ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#217) #65675776 válasza keIdor (#209) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak annyi, hogy hat hónapig maradjon távol.

(#218) dabadab válasza keIdor (#209) üzenetére


dabadab
titán

"Ugy tudom ez is volt a feltetele, hogy visszajohessen. 6 honap, plusz ez a cikk."

Csak hogy világos legyen: NEM.

DRM is theft

(#220) Thome


Thome
addikt

Gyerekek... Végigolvasva a hozzászólásokat és a cikket, 2 dolog jött le:

1.: A cikkben meg nem nevezett emberünk kicsit durva volt, sőt eléggé, nagy hazugságban élt itt. De elismerte.

2.: K*rvagáz ez a személyeskedős cikk, itt szó nincs arról, hogy ne merjünk újraregelni, mer bizony irgum-burgum, hanem tömény ömlengés, szidás az egész. Ezt baromira nem így kellett volna megoldani, pláne, hogy a bizonyos gamerkillert "megkérő" ember lapul.

Ezt teljesen kívülállóként írom, bár a nőügyek topicban azt a bizonyos idegösszeomlásos, utazásos, rejszolásos hsz-t, és az akörüli néhány 50 hsz-t is olvastam.

(#222) Def26 válasza Gebriel (#221) üzenetére


Def26
félisten

Gabikám, ez már sok nekünk. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#223) Kidus válasza Vakegérke (#204) üzenetére


Kidus
őstag

Alapvetoen hibas a szemleletmodod.
Azt feltetelezed, hogy az adott moderator sunyit es hallgat.
Mire alapozva? Hogy nem irt be ide neked, hogy hello?
Irt mashova, konkretan o irt ennek a tibi gyereknek, hogy allitsa le magat, kozosbe, es meg utana is tobbszor postolt errol, a megfelelo helyen, ahol a legtobben "ismertek" a sracot.
Meg jottek is a kerdesek fele, mikor lesz story.

Sunyit? Nem hinnem. Minden ott van publicban, feketen-feheren, csak ugye hat tudni kell, hol nezd ( nagyon nehez rajonni : ) ).

Assuming Control

(#224) EQMontoya válasza Kidus (#223) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mindig is jól tudtál nagyon biztos érveken nyugvó választ adni nem a kérdésre. Ismét sikerült. A sunyítás talán abban rejlik, hogy mással íratta a cikket. Nem-e? :)

Same rules apply!

(#225) leviske válasza gamek!ller (#199) üzenetére


leviske
veterán

Nem akarlak megbántani, de azzal, hogy egy meg nem nevezett moderátorra hárítasz, még inkább kevered a dolgokat, mert így az egészből tényleg az jön le, amit Vakegérke vizionált.

Szvsz tényleg nem ártana törölni a topicot a cikkel együtt, mielőtt még több tag lesz lejáratva, akarva, akaratlanul. Az érintett közösség meg lehetőleg próbálja a továbbiakban úgy intézni, ahogy már az elejétől kellett volna: maguk közt, nem pedig a címlapon.

És ezt most nem, mint "megmondóember" írom, hanem mint egyszerű tag, javaslom.

[ Szerkesztve ]

(#226) Kidus válasza EQMontoya (#224) üzenetére


Kidus
őstag

Mirol beszelsz?
Gamer kereste meg ot, ott van leirva a cikkben. Mit irjon rajta a mod, gamer mondta, hogy ezt es ezt tudja. Nala volt az info osszeszedve, nem gondolod komolyan, hogy masnak kene megirni.
En se irtam volna meg. Lehet, hogy en is azt mondtam volna, hogy figyelj fiam, ha mar megkerestel es igy vagod a temat, ird meg es majd kiposztoljuk.

Nem kell ennyire komolyan venni magatokat, vagy a mi szerepunket ebben, szerintem.
Amugy a cikk szvsz szar :DDD

ui.: ja es a "mindig is" reszere igen kivancsi vagyok :)
Talan most is csak annyi volt a hiba, hogy az evidensen valo elcsuszasotok nem jutott eszembe :U

Assuming Control

(#227) Gebriel válasza Kidus (#226) üzenetére


Gebriel
veterán

..ha mar megkerestel es igy vagod a temat, ird meg es majd kiposztoljuk...
Címlapra mi??

Nem kell ennyire komolyan venni magatokat, vagy a mi szerepunket ebben, szerintem.
Nem úgy tűnik...
MSN-re fel, akárki moderátorra ráírok. Ez van, ezt hallottam, ezt meg találtuk, mit tudsz?

Na mind1....szégyen ez az egész. :( Más körökben ezt spiclisségnek hívják.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#228) EQMontoya válasza Kidus (#226) üzenetére


EQMontoya
veterán

Talán az evidensen nem mi csúsztunk el. Szép dolog a loyalistás meg az egymás védelme, ezt én aláírom, csak van egy szint, ami alatt nevetséges. No ez az! :)

Talán sikerült tudtodra adni: az addig nem volt probléma, hogy gamer (is) utána járt dolgoknak, és Ő írta a cikket, a probléma inkább azzal van, hogy erős moderátori motivációt kapott hozzá, éppen kitiltásának ideje alatt. Csak hogy polkorrekt legyek. Ez viszont még pol nélkül sem korrekt. Továbbá amikor valaki erre rákérdez, azt kioktatod.

Ad 2.: ugyan mi vezérelhet valakit abba az irányba, hogy egy lejárató postot, amelyből nyilván flamewar lesz, kitegyen a címlapra? Szerintem nem az az öröm, hogy épp visszatért a ban után. De lehet, tévedek. Ez esetben elnézést! :)

Same rules apply!

(#229) Kidus válasza EQMontoya (#228) üzenetére


Kidus
őstag

Nos.
En nem oktattam ki senkit, csak ravilagitottam arra, hogy a felteves, miszerint a mod sunnyog, teves. Ez tovabbra is igy van.
Miutan gamer nem engem keresett meg, a cimlapra meg nem en tettem ki az irast, ezugyben irogass masnak, koszi :)

Assuming Control

(#230) EQMontoya válasza Kidus (#229) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mivel még mindig a saját értelmezésed szerint értelmezed a sunnyogást, nem a probléma felvetője által felvázolt értelemben, továbbra sem egy dologról beszélünk. Megpróbáltam, feladom. :)

Same rules apply!

(#231) #51736960


#51736960
törölt tag

szvsz nem a topikot kellene zárni, hanem a logout-ot. :U
egyből eltűnnének azok az emberek a ph-ról, akik csak csinálják a balhét.
de most komolyan, ez a topik pontosan mutatja, micsoda szemét gyűlt már fel...

(#232) Kidus válasza EQMontoya (#230) üzenetére


Kidus
őstag

Az a baj, hogy nem erted, hogy ertem :)
Mas a velemenyem. Elofordul.
En nem tartom sunnyogasnak egyik reszet sem a dolognak.
Azt annal inkabb, amit most gamerkiller csinal. Szegeny szerencsetlen gamer, akit kenyszeritettek, hogy megirja a cikket, o nem is tehet semmirol, mindjart elmorzsolok egy konnycseppet :)
Meg tibiert is, aki honapokon at masnak adta ki magat, mint aki, nem mintha szemelyesen is erintett lennek, vagy erdekelne, de ez az egesz szanalmas es gusztustalan nekem.
En mindig vallaltam magam, a gondjaimmal, hulyesegeimmel, hibaimmal, akarmivel.
Meg azt is, amit csinaltam. Meg ha elcsesztem, akkor is.
Osszesen eddig erdekel a dolog, reszleteiben egyaltalan nem.
Vedeni meg aztan foleg nem fogok senkit, az emlitett moderatort sem, minek is tennem, majd jon ha jon, es elmondja a velemenyet, ha akarja. Vagy nem. Nem erzem az en dolgomnak, vagy felelossegemnek, attol meg, hogy ugyanaz van a neve ala irva, mint nekem, remelem erted :)
Elmondtam, amit lattam-latok, ami felett esetleg elsiklottatok. De ti biztosan nem, en csak egy hulye moderator vagyok, nehogyma mondjak olyat, amit nem tudtok :)

Na ennyi voltam azt hiszem, igy is tul sok szot fecsereltem erre az egeszre.
Inkabb vacsizok egy jot, annak legalabb van ertelme es jol esik :DDD

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#233) PazsitZ válasza #51736960 (#231) üzenetére


PazsitZ
addikt

Gondolod?
A regszám és oldalletöltés számít, nem az, hogy pár régebbi tagnak nem tetszik a dolog.
Ezt már rég közölték, pedig anno tényleg ígéretesnek tűnt a logout.

A témához: Most már akkor, úgy hiszem, vágom ki a kérdéses moderátor és így a szándékot is megértem, hogy esetlegesen azt mondta, hogy írja meg.
De mindazt erősen kétlem, hogy azért tette, mert ő nem merte volna leírni. Sőt ha rajta múlt volna lehet nem is írja le max. egy topik hszben.(És nem azért mert nem meri...)
De jelen esetben le lett írva és aki akarja tudja.
A többiek meg túlpörgetik ezt az egész témát szvsz.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#234) caizzz válasza PazsitZ (#233) üzenetére


caizzz
aktív tag

"A regszám és oldalletöltés számít, nem az, hogy pár régebbi tagnak nem tetszik a dolog."

Vigyázz, akik ezt eddig többször felhozták, már egy rozsdás hajóroncs mellett tengődnek betoncipőben Bajánál. ;)

marakujás kőbányai

(#235) Morden24 válasza PazsitZ (#233) üzenetére


Morden24
nagyúr

Elolvastam a cikket meg a kommenteket is, és hát ez az egész nem is érdemelt volna többet, mint egy topik hsz-t.

Sectumsempra - For Enemies

(#236) Kidus válasza Morden24 (#235) üzenetére


Kidus
őstag

Tudom, senki nem kerdezte, de azert elmondom.
Szerintem masok bizalmaval visszaelni eleg goreny dolog, es ha mar lebukik az illeto, siman megerdemli, hogy kideruljon a tobbiek szamara is. Mas kerdes, hogy egy erintett embertol egy szemelyes bejegyzes jobban passzolt volna, de ez tenyleg szigoruan maganvelemeny.
Az, hogy gamer mikent keveredett bele, gondolom egyertelmu, ha jol remlik le is irta, vagy csak en gondolom ugy, hogy beragott, hogy ki lett teve.
Viszont ha valamit az ember megir, azert vallalja is kesobb a felelosseget, ne mossa a kezeit, miutan rajon, hogy utolerte a nepharag :)

Masik, hogy egyebkent ez a tema baromi erdekes, nem a konkretum, hanem inkabb az, hogy a net-bol az idok soran mi lett, mennyire szemelytelen, es mekkora hatalma van, ha azt nezem, mennyi embernek lehet vele az eletet ( talan nem is kicsit ) pozitiv, vagy negativ iranyba befolyasolni. Errol akar lehetne jokat is beszelgetni, mert az eset nemhogy nem egyedulallo, de eleg gyakori.
Ehelyett szarozas megy vegig, szar a mod, szar az iro, szar az alany, szar a cikk ( tudom, azt en is leszaroztam :D ), tegye fel a kezet az, aki ide beirt es nem szarozott le semmit :P
Na mindegy.
Ugy tunik, ma nagyon raerek.

Assuming Control

(#237) Morden24 válasza Kidus (#236) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha már így belekezdtél, elmondom én is.
Szerintem is elég gusztustalan a dolog, bár nem egészen azért, amiért Te leírod. Egy olyan közösségben, ahol az emberek jobbára eldobható e-mailekkel és nicknevekkel dobálóznak, és soha nem jut eszükbe, hogy teszem azt személyesen is találkozzanak (tudom, hogy van ilyen is, értsd jól), ott nincsen értelme a hagyományos értelemben vett bizalomról beszélni.

Gusztustalannak tartom, mert egyrészt komolyan tönkrement élet kell hozzá, hogy valaki ilyennel szórakozzon, akár bevallja, akár nem, akár mosolyog hozzá, akár sír rajta.

Ellenben valahol kifejezetten primitívnek, sekélyes példastatuálásnak, de leginkább kicsinyes bosszúnak tartom, hogy egy, ráadásul nevesített személyre levetítve próbálja valaki ezt a cikket "tanulság"-ként eladni. Hogy is mondjam, ez valahogy nem fér össze azzal a kislányos birkanaiv hozzáállással, hogy "hú, de megbíztam egy anonim akárkiben egy nickname mögött".

Én azt látom ebben az egészben, hogy valaki vagy valakik egy személyes problémát (vagy akár konkrét undort) közösségivé akart(ak) tenni, afféle "mindenki utálja, akit én" mentalitással, és ettől sem az érintett személyeknek, sem a portálnak, sem a közösségnek nem lesz egy fikarcnyival sem jobb.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#238) Kidus válasza Morden24 (#237) üzenetére


Kidus
őstag

"Én azt látom ebben az egészben, hogy valaki vagy valakik egy személyes problémát (vagy akár konkrét undort) közösségivé akart(ak) tenni, afféle "mindenki utálja, akit én" mentalitással"

Ezt alairom, hogy van benne valami, ezert is irtam, hogy erintettol szemelyes bejegyzesben jobban passzolt volna.
Mondjuk en a bizalmat sem ugy ertettem feltetlen, ahogy valos eletben mukodni szokott, de azt is latni kell, hogy egy alapveto bizalom ide is kell, egy topicon belul peldaul annyira nincs nagy mozgas es altalanos anonimitas, aki minden nap ir oda, es sir, hogy neki szar, annak az emberek hinni fognak es segiteni probalnak neki altalaban. Ha ezt eleg sokaig teszi, meg tobben es meg tobb modon probalnak tanacsokat mondani. Es aztan ez a folyamat csak onmagat gerjeszti. En erre mondtam a bizalmat, es hogy ezzel a ( talan nevezhetem ugy ) jelenseggel visszaelni, hat pofa kell hozza.
Az, hogy teszem azt, szar az elete, az erre nem mentseg. Mindenkinek vannak problemai az eletben, kivetel nelkul.
Jaj, hadd lokjem mar el a kozhelyet is: Ezert tart itt ez a vilag! ;]

Assuming Control

(#239) Morden24 válasza Kidus (#238) üzenetére


Morden24
nagyúr

Van egy olyan tippem, hogy sokszor azért tart "itt", ez a világ, mert az emberek mások problémájával jobban szeretnek foglalkozni, mint a saját portájukon sepregetni. De ez már szerintem túlmegy a fenti csuda cikk határain, úgyhogy leülök :K

Amúgy félreértés ne essék, szerintem sem mentség rá a szar élet vagy a netes anonimitás, csak éppen túl van fújva ez az egész (Kolombusz)-lufi. Kirakni ezt címlapra és torokra menni a Sherlock Holmes-ozással, spionoskodással meg felelős-kereséssel? Komolyan, mint egy kis mini-magyar valóság.

Lehet, hogy csak poén, de lehet, hogy tényleg megtörtént - nem tudom -, de régebben volt egy poén arra, hogy a hírekben gyakran milyen szánlamas dolgokat tudnak nagy elánnal beharangozni, így hangzott:

Túlélte a 10 emeletes gyilkos zuhanást az a kismacska, aki vasárnap délután zuhant ki a lakótelepi lakásból.

Na, ez a cikk (azaz inkább maga a téma, mert nem konkrétan a cikkíró tehet a dologról) is ilyen. Nagyot próbál szólni, de csak túlhergel egy egyébként 1 hsz-re méltó témát.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#240) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Emberek!

Csak azért írok, hogy mindenki számára tiszta nyilvánvaló legyen:

Ezt elcsesztem.

Ennek az írásnak nem szabad lett volna kimennie. Függetlenül attól, hogy az eredetihez képest "névtelenítve" lett. Az előzményeket nem ismertem, de ez most ebből a szempontból mindegy. Látnom kellett volna, hogy szándékaim ellenére, az írás nem azt a hatást váltja ki, mint amit vártam. Gondolok itt elsősorban a félkövérrel szedett részre.

Mivel ez egyértelműen az én hibám, minden érintettől, olvasótól, függetlenül attól, hogy melyik "oldalon áll", vagy mi a véleménye ebben az ügyben, szeretnék elnézést kérni!

Az írás szövegét törlöm. Azért csak a szöveget, hogy a topic megmaradjon, nincs ebben az ügyben rejtegetnivalók, illetve ha van is, azt nem kívánom rejtegetni.

A topicot zárom, úgy gondolom az írás törlésével úgysem sok értelme lenne tovább ragozni, azt hiszem pro és kontra már mindent megbeszéltünk.

További jó Logoutolást és fórumozást kívánok mindenkinek!

Racecam

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Felesleges trükközni... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.