Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

Jó cucc, de azért nem sokan adnak ki 90-et egy fejesért még manapság sem.

(#2) Fejvadi válasza #16820480 (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Eszembe se jutna ennyit fizetni érte,

Köwzi a tesztet.

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz, de ennyi penzert ne nyoszorogjon mar, akkor mi lesz kesobb? :D

(#4) moroder


moroder
csendes tag

én pár hete (B.Friday akcióban) vásároltam az említett sima MSR7-est. abszolút nem értek egyet az összeszerelés minőségéről írt megállapításokkal. az enyém teljesen masszív, szépen kimunkált darab, akárhogy tekergetem nem zörög, nem nyekereg. a hangás pedig tényleg gyönyörű.
A szorító erő tényleg magas egy kicsit, de én pont így szeretem :)

The dildo of consequences rarely comes lubed

(#5) dementor válasza moroder (#4) üzenetére


dementor
senior tag

Én is furcsállom a panaszt az összeszerelésre. Ezen az árszintem már elfogadhatatlan. Igaz nem is én készítettem a tesztet.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#6) Balu77


Balu77
őstag

Megint egy jó cucc, ami a gyártótól elvárható volt. Minthogy magam is AT fülest birtoklok, kijelenthetem, nem csalódtam a márkában.
Az ár viszont horror! Persze ez csak idehaza és kontinensünkön igaz, mert az enyém is anno boltban 80k volt, míg japánból hozva meglett végül 36-ból!!!! Azért nem kicsi az árkülönbség!
Szóval aki távol keletre menne és a bakancslistáján van egy ilyen megvétele, az odakint kevesebb mint féláron meg is kapja. ;)

izé

(#7) #16820480 válasza Balu77 (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez nem minden ATH fejesre igaz sajna. Az R70X például nem sokkal drágább itthon, ha jól tudom. Ezt az MSR7 NC-t nem is látom értelmes áron például japán Amazonon.

(#8) Balu77 válasza #16820480 (#7) üzenetére


Balu77
őstag

Hát pár év eltelt, lehet azóta változtak a vásárlási viszonyok. Anno nem netes rendelésen keresztül, hanem személyesen (ottani boltban) Japánban vett cuccról volt szó.

izé

(#9) stemplar07


stemplar07
őstag

Nekem sima MSR7- van , nincs gondom az össze szereléssel, de lehet ez nem sport ,vagy futáshoz való kategória, hanem hordozható .. (sőt egy ATH-AD900Xair is , 2 év felettiek semmi gond az anyag minőséggel , tény ,hogy az ebayos/amazonos ár kedvezőbb )
A zajszűrés érdekes dolog, de szerintem csak nagy zajban.. vagy vacak forrásról hallgatva van jelentősége ..
Leginkább az LG V10-ről hallgatom , de 30-as állás felett( poweramp v3-al 75 a max ) (HighGainban) megsüketülök,.. annyira hangos, viszont ebben az árkategóriában az egyik (ha nem a ) legjobb füles ..

[ Szerkesztve ]

(#10) #15419392


#15419392
törölt tag

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ez a cég nem képes valami egyedi design-t kitalálni. Régimódi az összes termékük és olyan gagyi megoldásokat alkalmaznak néha, hogy az valami rettenet.

[ Szerkesztve ]

(#11) #16820480 válasza stemplar07 (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Külső zajt nem szabad magasabb hangerővel ellensúlyozni, vagy rövid időn belül tényleg az lesz az eredménye: megsüketülsz. :U

(#12) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Hmm 64 amazonról, megéri szerintetek?

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#14) kokler válasza Scrydhan (#12) üzenetére


kokler
aktív tag

Ha valaki aktív zajszúrésre vágyik, akkor esetleg gondolkozzon el a Plantronics BackBeat Pro 2-n. Nálam két napja van egy ilyen füles - számomra tökéletes: multis Bluetooth, ANC - három állású, gombbal állítható, headsetként használható. Hangminőséget és zajszűrést tesztekből érdemes megnézni esetleg.
Az ára sem lesz messze a tesztbéli vezetékestől... sőt :B

[ Szerkesztve ]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#15) BB9000


BB9000
senior tag

Ha aktív zajcsökkentés kell akkor még mindig a Bose Qc25 a jó választás. A többi csak "babakonyha".

[ Szerkesztve ]

(#16) kokler válasza BB9000 (#15) üzenetére


kokler
aktív tag

Nem kötözködésnek szánom, de rengeteg tesztet olvastam és a Plantonics fülest a Bose 25 és 35 közé teszik, de egyértelműen gyengébb a 35-ösnél a zajcsökkentése.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#17) #43960832 válasza BB9000 (#15) üzenetére


#43960832
törölt tag

Szerintem QC35, a többiben teljesen egyetértek. Attól jobbat még nem hallottam. :K

[ Szerkesztve ]

(#18) NGA


NGA
addikt

Én egy ilyen öreg cuccot használok, mint a fotón, egyenlőre nem találtam olyat, ami lenyomta volna.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.