Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

UP! :DD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) Huma


Huma
addikt

Suliba az egyik legegyszerűbb ha fogkrémmel összekened az ajtók kilincsét alul (hogy ne lehessen látni)

Esetleg az udvaron leragaszthatsz egy fémpénzt.

Ezek elég szakállasak viszont legtöbbször bejönnek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#3) moha21


moha21
addikt

Én gyíkot raktam a tanárnéni tolltartójába.:-]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#4) gamek!ller válasza moha21 (#3) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Milyen gyíkot és mit nevezel tolltartónak...? :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Nordic válasza gamek!ller (#4) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

:DDD

(#6) Huma


Huma
addikt

Én egyszer 15 dühös méhet engedtem ki az udvaron. Mondjuk az nem ápr1 volt. :D

Tornaóra után is érhet meglepetés egyeseket, ha belelépnek a cipőjükbe és egy tojás roppan szét benne. Viszont szigorúan meg kell tördelni kissé a tojást, hogy könnyen szétessen.

Lehet undormányokkal lányokat ijeszteni.

Esetleg más telefonján beállítani az ébresztőt, hogy órán csörögjön.

Krétával is lehet poénkodni (már ha még használják a suliban) rá lehet rajzolni a pad ill szék hátuljára és mikor nekidőlnek akkor ráragad a hátára. Pl egy ilyet: :)
Persze ez erősen függ attól, hogy mennyire látszik a kréta az adott felületen. Ha könnyű kiszúrni akkor nem jó.
És csak fehér krétát szabad használni mert a színest nehéz kiszedni a ruhából.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) Akos96


Akos96
senior tag

Mikor bejön a tanár, mindenki üljön egyenesen és mosolyogjon. Óvatosan fog leülni. ;]
Én nem szoktam semmit csinálni, mert szaktanári jár érte. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#8) Huma válasza Akos96 (#7) üzenetére


Huma
addikt

Ja. Azzal is az őrületbe lehet kergetni valakit ha úgy teszel mintha csináltál volna valamit. Az illető meg folyamatosan készenlétben van hogy időben kiszúrhassa az átverést.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) Brown ügynök válasza gamek!ller (#4) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

:DDD

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#10) Wictor


Wictor
senior tag

Ha kifogyna a kávéautomata a suliban, attól sokkot kapnának a tanárok...
Csak hangosan gondolkodtam, meg ilyenek... ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) Köfi


Köfi
csendes tag

Akasszátok le az ajtót a zsanérokról és támasszátok vissza a kerethez. Azt garantálom, hogy jó poén. Ha tanárral csinálod, azt is, hogy az érettségid el lesz intézve... :DDD ;]

(#12) moha21 válasza gamek!ller (#4) üzenetére


moha21
addikt

Hát nem a saját gyíkomat:> / éreztem lesz aki megkérdi:D /

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#13) gamek!ller válasza moha21 (#12) üzenetére


gamek!ller
senior tag

:)

(#14) Thunderzolee válasza Huma (#6) üzenetére

Te, én már suliban is (akkori átlagéletszínvonalat nézve) "méregdrága" sportcipőkben jártam, egy ilyen tojásos trükk után.. szóval még egy akkori tornacipőt ki lehetett mosni, de asszem nem úszta volna meg egy mosollyal aki szétcseszi a cipőm belsejét. :N

Undormányoktól én is félek, nem csak a a lányok.. :D

Mikor suliba jártam, még nem nagyon volt mobil, és szvsz a smiley-t se nagyon ismerte senki a sztech rajongókon kívül.. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15) Huma válasza Thunderzolee (#14) üzenetére


Huma
addikt

Nálunk a középiskola utolsó évében lett csak mobilja az egyik csajszinak.

Én párszáz Ft-s tornacipőt hordtam télen-nyáron.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#16) albert8


albert8
addikt

Csak én vagyok vak vagy a cim tényleg rossz?
nem Ápr.1 :F

Amugy tanárok szivatása ezerrel :)
kizárás a teremből, ordibálás satöbbi.....

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

kenjétek be síkosítóval a kilincset, a fogkrém már uncsi:D

when the sun shines, we'll shine together

(#18) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Én is készülök, tavaly azt csináltuk, hogy fehér festékkel (tempera kell, vízfesték könnyen lejön) kell úgy festeni a táblára, hogy írásnak tűnjön.
Az hatalmas volt: tanár bejön, vigyorgunk, ő már félve ül le, de semmi, átnézi a tablót, aztán nekiáll letörölni a táblát. Semmi. Még egyszer áttörli (szivacs jó, ha száraz), semmi. Most már izomból sikálni kezdi, akkor lepattan egy darabka festék, erre nekibátorodik, és még erősebben kezdi sikálni. Na itt röhögtük el magunkat. Aztán egész órán vakarhattam a táblát :DDD. Ja, meg tanárja válogatja, de szaktanári is járhat érte "rongálásért".
Esetleg órán kell pizzát rendelni, vagy lehet ilyen szolgáltatóknál használt dummy-telefonokat (kirakatban van, nem is működik, csak egy váz meg egy beragasztott képernyő) órán nyomkodni.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#19) kmisi99


kmisi99
addikt

ugyan nem ápr 1 én történt de haverom egyszer előadta tanárnak hogy az apja hívta hogy fial a koca és menni kell haza segíteni az egész osztály szakadt a röhögéstől és a tanár nem értette miért.

Vagy ezt még a fizika tanárom mondta hogy régen ezt csinálták. Volt egy tanár aki kényesen ügyelt a tisztaságra és az egész osztály elkezdte egy ponton nézni a tanárt egy idő után feltűnt neki és elkezdte keresni hogy mit nézhetnek ott rajta

(#20) Akos96 válasza kmisi99 (#19) üzenetére


Akos96
senior tag

Fial a koca, ááá. :C

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#21) albert8 válasza kmisi99 (#19) üzenetére


albert8
addikt

Ez nagyon naggy :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.