Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dutrás


dutrás
őstag

100 watt!? :Y

P50 pro/P40 Lite

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Fél kilós töltőt adnak hozzá 230V-os kábellel? Kétlem. Ez valami olyasmi lehet mint a PMPO (pusztuláskor mért pillanatnyi olvadáshő).

:DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) RoBos


RoBos
senior tag

És valószínűleg az idei Redmi 9 sorozat (összes tagja) MTK Helio SoC-kal jön majd... ;)

(#4) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Hmm.
Ez oké... de kérdés hogy minek félévente kiadni... egy frisset.

(#5) dutrás válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


dutrás
őstag

Már a Mate 20 pro töltője is igen súlyos darab meg azért hő is van. Megtartottam a Mate 9 töltőfejét azzal töltöm inkább.
Mi lesz 100 watt esetében? Lehet sütni majd a tükörtojást?
Régi házakban lehet cserélni a kismegszakítót lassan ha telefont akarnak tölteni az ott élők :D

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#6) INGJOKE válasza RoBos (#3) üzenetére


INGJOKE
veterán

Remélem ez a "ficsőr" nem jut el a mi szériákba, redmibe tőlem 286-os proci is mehet. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) aprokaroka87 válasza INGJOKE (#6) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Még mindig ez a Mediatek "utálat":D

(#8) RoBos válasza INGJOKE (#6) üzenetére


RoBos
senior tag

De hisz neked is a Redmi K30 Pro-ra fáj a fogad ahogy olvastam a másik topikba, akkor abba is lehet 286-os proci?! :P

(#9) Noukoum


Noukoum
veterán

Ez a töltés :Y Már szinte sok.
Szerintem a jelenlegi aksi méretek mellet 50w teljesen jó. 100w tuti felmelegíti a telefont, ami nem tesz jót az aksinak.
Ha megduplázódnak a mobiltelefon akkumulátor kapacitások akkor lehet róla szó.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nem is értem, mire jó ez a folyamatos eszetlen teljesítményhajhászás. Szerintem kb 30-40W-ig még van értelme, de afelett már felesleges és energiapazarló is (arról nem is beszélve, hogy az már az akksinak se tesz jót). :U Meg egyébként is, legyen már 60-90 percünk egy töltésre, addig lehet mást birizgálni. :P

Lásd még: 108 Mpixeles kamera, 16 GB RAM......

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#11) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Egyrészt szomorú vagyok, hogy még mindig emelik a kijelző méretét.
Másrészt én maradok a 2 Amperes (10 wattos) töltőknél, mert biztos vagyok benne, hogy ezek a töltési sebességek hamarabb kicsinálják az akksikat.
A munkahelyemen, vagy éjszaka meg bőven ráér feltölteni a telefonom.

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#13) Noukoum válasza Mr Anderson (#12) üzenetére


Noukoum
veterán

Gondolom ott is zavarja.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) ates


ates
aktív tag

Idézet:"6,6"-es, kameracseppes képernyővel" Várom a 10-es szériát, majd az talán hoz valami változást

(#15) forgonati


forgonati
őstag

What the fuck, autóakksi töltők 100 wattosak.

Keelah Se'lai!

(#16) nadjur


nadjur
friss újonc

Évek óta használom a Vibert, és eddig nem volt vele gondom. A Viber out-on is volt némi fletöltött euró egyenlegem, amit azonban pár hónapja nem vettem igénybe (külső telefonhívások). Kb. egy hónapja jött egy figyelmeztetés tőlük, hogy kezdeményezzek Viber out hívást, mert különben "be fogják fagyasztani" az egyenlegemet. Nem is igazán értettem, el is feljetettem, és most azt látom, hogy egészen egyszerűen 0, azaz nulla euró az egyenlegem, de ott a lehetőség, hogy újra feltöltsem... Semmilyen "fagyasztásról", korábbi egyenlegről szó sincs - a Viber egyszerűen ellopta a korábbi egyenleget? Ez persze magyar viszonylatban nem lenne újdonság, hiszen a mobil szolgáltatók is nullázzák, azaz ellopják a megspórolt, maradék havi adategyenleget. Azért a Vibertől nem ezt vártam. Lehet, hogy tényleg csak "befagyasztották", és valahogyan fel lehet olvasztani a korábbi egyenleget? Tud erről valaki valami? Előre is köszi.

(#17) margithid


margithid
veterán

Ha a 4/64-es változat 35k körül lesz, lehet mindenképpen bevallások egy redmi 9et.
Mondjuk mtk proco helyett jobb lenne egy s4xx.

(#18) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Vajon 2 vagy 3 hónap után mennek szarrá az akksik 100 wattal? ;]

(#19) tothmaxy182 válasza nadjur (#16) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Szia!
Mivel ez volt az első hozzászólásod itt, ezért adok egy linket a Viber fórumtémához, hogy ott tedd fel ezt a kérdést. Ott esetleg tudnak válaszolni neked:
[link]
Ez a topik teljesen más témájú, nem csodálkoznák, ha törölnék innen a hozzászólásodat.

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#20) nadjur válasza tothmaxy182 (#19) üzenetére


nadjur
friss újonc

Köszi. Csak az a gondom, h. nem lehet kattintani a "LINK"-re, ill. h. nem történik semmi. :N
Működik a link, megjavult :C

[ Szerkesztve ]

(#21) Noukoum válasza MarkCsiha461 (#18) üzenetére


Noukoum
veterán

Ezt a marhaságot mégis honnan a fenéből szedted?
3-4 éve elég elterjedt a gyorstöltés, 15w-nál is ugyanez volt a mondóka.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#22) dutrás válasza Noukoum (#21) üzenetére


dutrás
őstag

Nyilván nem pár hónap de azért itt 100 wattról beszélünk. Én a Mate 20 prot is a Mate 9 töltőjével töltöm. A 40 watt is szépen felfűti a telefont. Szerintem ez a 40-50 watt már eléggé határeset.

P50 pro/P40 Lite

(#23) Ossis


Ossis
csendes tag

A Redmi 7 tavaly márciusi :( Mire ez a sietség?

Asus Zenpad Z300M, Xiaomi Redmi Note 10S, Xiaomi Mi Band 6,, Lenovo Legion Y540

(#24) barna70


barna70
csendes tag

Én ezzel [link] a töltővel töltöm, az ágy felett van és az asszonnyal közösen használjuk akár egyszerre is. + kapcsolóval aktiválom. Kizárólag a zöld részből, pedig a piros gyorstöltő, [link] kábellel. Így már nem kell dugni semmit sehova a telót akarom tölteni.Ha lassabban töltöm, /Mi 9 lite/ abban hiba nem lehet. Az aku is hosszabb élettartamú lesz. Alvás alatt sosem töltöm. Szerintem az ébrenlét alatt is kell az embernek napi 1.5h amikor nem nyomkodja a telóját.

(#25) barna70


barna70
csendes tag

Az AliExpress-ről nem sikerül belinkrlnem s képek [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#26) MarkCsiha461 válasza Noukoum (#21) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

15W és 100W között van kis különbség :)

(#27) Noukoum válasza MarkCsiha461 (#26) üzenetére


Noukoum
veterán

Persze de a huaweinél és oneplunál sincs gond, pedig mennyien elmondták hogy 30-40w is kifogja nyirni az aksit.
És akkor most elmondjuk hogy 100 W nál lesz probléma és ki fog derülni hogy 100 W nál se volt probléma és legközelebb majd 200 W nál is lehet sírni :W

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#28) Goose-T


Goose-T
veterán

Így fog kinézni a Note 9 Pro:

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#29) User64476


User64476
őstag

17 perc alatt feltölti, 2x.

(#30) rajd


rajd
tag

Most akkor mi lesz öt nap múlva, és mi lesz február 11-én? 🤔

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.