Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) devast


devast
addikt

Értsd: kutyának sem kell :D

(#2) #52588800


#52588800
törölt tag

Valószínűleg hatalmas az érdeklődés irántuk :D

(#3) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

helyes válasz: azért nincs más készülékekben mert nem sokan szeretik a felmelegedett telefont játék közben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) kbyte1024 válasza devast (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát kb :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) H.Kornél81 válasza HELLAFLUSH (#3) üzenetére


H.Kornél81
tag

Akkor az én Mate 9-emben biztos valami más van, mert nem melegszik játék közben. Legalábbis a sd821-el szerelt htc-m sokkal durvábban melegedett. Ez max langyos.

(#6) cl.aci válasza HELLAFLUSH (#3) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Mert a többi szutyok nem melegszik? Kérlek mesélj még.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#7) Quqesz válasza devast (#1) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van benne valami, mert ha megnézzük az mtk is kezd kiszorulni a piacról(egyre kevesebb telóban van).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#8) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ezzel a válasszal a kínaiak lassan tökélyre fejlesztik a bullshitelést.

https://www.coreinfinity.tech

(#9) judas13


judas13
addikt

Szánalom Kirin Brody Ji 1.0

Nem értem minap a OP a jack kapcsán, meg az LG a világ végezetéig gyártandó mobiljaik tekintetében mondtak egy egy ordasat, most meg ezek nézik teljesen hülyének az embert...mi zajlik odaát?

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#10) Landro


Landro
tag

Kínai szájból a "szellemi termék" kifejezés vicces. Amíg mások ölnek pénzt a know-how-ba, addig szabad a préda, de a saját dolgait már foggal-körömmel védi.

(#11) rdt89 válasza Quqesz (#7) üzenetére


rdt89
addikt

Az MTK processzor még mindig félelmetes mennyiségben van jelen telefonokba, csak olyan márkák debütálnak vele nap, mint nap amiről ne mis tud az ember. Devicespecification.com oldalon naponta van minimum 8-10 új megjelenés alatt álló telefon MTK processzorral. :)

A témához is szólva, én amennyire tartózkodtam a Kirin processzortól, annyira megvagyok elégedve a 960-assal a Mate 9 Pro-ban (10ik hónapja lassan), simán SD821-es szint, ami még mindig elég mindenre. Nálam csak tűző napon szokott melegedni játék közben, akkor se olyan drasztikusan, mint anno a szeretett LG G5 S820al alap használaton. :R

(#12) Bossyy


Bossyy
tag

Egyedi karakter? Ha a kezébe adnánk két megjelölés nélküli telefont ugyanazzal az oprendszerrel, verziószámmal, interface-szel, launcher-rel, meg nem mondaná, hogy melyikben van az ő szellemi termékük és melyikben SD vagy MTK, Exynos stb....
Egyedi karakter akkor volt utoljára a mobilokban, amikor a Nokia, Motorola, LG, Samsung, Sonyericsson (akár külön-külön), Siemens, Alcatel, Panasonic és társaik még nyomógombos telefonokat gyártottak, azóta a légyegét tekintve szinte mind ugyanaz.
Bár igaz, azt mégsem mondhatta, hogy telített a piac és esetleg kevesek lennének, másrészt, ki tudja mit tesznek még azok a procik a készülékekben, esetleg felmerülne még néhány kínos kérdés ha kiadnák a kezükből.

[ Szerkesztve ]

(#13) atike


atike
nagyúr

Részemről ez elfogadható válasz - főleg ha amúgy van megkeresésük... :) Ha nincs, akkor meg jó marketing... :DDD

(#14) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Fikázátok itt szegényt... mit vártok tőle mit mondjon? A többi csaló rész még nem bukott le és ha kiadjuk az is kiderül? Esetleg azt, hogy a kutyának sem kell? Meg kell érteni őket is, ez egy közhelyszótáras cucc, de a semmi helyett jobb...:D

(#15) kbyte1024 válasza INGJOKE (#14) üzenetére


kbyte1024
addikt

Mondja azt,hogy nem kell a profit nem adunk és punktum :D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#16) noro79


noro79
tag

Samsung nem melegszik! Egyből kigyullad

(#17) joey04


joey04
titán

Bullshit. Nem kell senkinek, amit nem is csodálok.

16: ez már 1 éve is szar poén volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) noro79 válasza joey04 (#17) üzenetére


noro79
tag

De ha más gyártóval történik akkor jó poén

(#19) SmikOne válasza noro79 (#18) üzenetére


SmikOne
tag

Akkor is unalmas és elcsépelt... Mint a BMW-ken nincs index poén...

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#20) joey04


joey04
titán

egyre több a huawei fan :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Eugene Roe válasza joey04 (#20) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Meg a depressziós apple-fan :p

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#22) atike válasza Eugene Roe (#21) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

(#23) Departed válasza Eugene Roe (#21) üzenetére


Departed
őstag

Nájsz! :DDD

(#24) noro79 válasza Eugene Roe (#21) üzenetére


noro79
tag

Még a szarmszung fan. De egyik se nyert

(#25) rdt89 válasza joey04 (#20) üzenetére


rdt89
addikt

Én hüvely fan vagyok :DDD :DDD :DDD

(#26) Departed válasza rdt89 (#25) üzenetére


Departed
őstag

Bab, borsó? :P

(#27) Stabi83


Stabi83
senior tag

Nem értem hol a gond azzal hogy nem adják el másnak. Senki nem tudja hogy mi van a dolgok mögött. Az Apple sem piszkálható érte hogy nem adják el az A szériás cuccait. Maguknak fejlesztik, reszelgetik ennyi.

Lehet hogy maguknak gyártani gazdaságos de gyártókapacítást növelni hogy másokat is kiszolgáljanak már nem lenne az.

Ha a saját készülékükbe kerül nagyobb a haszon.

Ne feledjük el hogy sok telefont adnak el ezek java részét a Kirin-re alapozva.

Azon csodálkoztam volna hogy ha azt mondják hogy nem adjuk el a konkurenciának mert akkor nincs akkora hasznunk ( pedig inkább ez van a dolgok mögött szerintem )

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#28) rdt89 válasza Departed (#26) üzenetére


rdt89
addikt

mindkettő :D :D :D

(#29) Straw válasza Eugene Roe (#21) üzenetére


Straw
senior tag

:C :C

42

(#30) Wesder


Wesder
félisten

Van baj rendesen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) Hallosz válasza devast (#1) üzenetére


Hallosz
senior tag

+1 :K

Mert lakni, muszáj.

(#32) joey04 válasza Eugene Roe (#21) üzenetére


joey04
titán

szerintem az apple fanatikusai nem depressziósak. nincs rá okuk. de kérdezz meg egyet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) gabesz839 válasza SmikOne (#19) üzenetére


gabesz839
senior tag

Az nem poén, az tény. 😁

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#34) 7Heads Drago válasza joey04 (#17) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Bullshit. Nem kell senkinek, amit nem is csodálok.
16: ez már 1 éve is szar poén volt.

Mert ez mi? Poénnak is gyenge.
Ahhoz képest, hogy nem kell senkinek se, mégis felkúsztak vele a 2.ik helyig. Nyilván nem a legjobb, de bőven elég arra amire kell. Ha ilyeneket írsz marha nagy szakértő vagy.

szerintem az apple fanatikusai nem depressziósak. nincs rá okuk. de kérdezz meg egyet.
De az. Mert eszi a fene, hogy neki miért nem lehet xs max-a. Vagy mikor jön már össze rá a zsé. Egy hölgyről van szó. És nem igazán keres annyit, hogy megengedhetné magának. De ilyenből biztos van az androidos táborban is.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#35) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Mert túlmelegedik és a Snapdragon jobb?

(#36) DDA40X válasza noro79 (#16) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Hú de nagy poén! Még sohasem hallottam. Nagyon okos lehetsz. Ja várj, nem is. :N

(#37) aprokaroka87 válasza Hatvan9 (#35) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

:D
Akkor most csukd be szemed, és emlékezz a Snapdragon 810-re, ha kinyitod a szemed és meleged lett, akkor így jártál.

(#38) noro79 válasza DDA40X (#36) üzenetére


noro79
tag

Hát te se vagy IQ fighter

(#39) 7Heads Drago válasza Hatvan9 (#35) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Melegedési problémái pont a snapinak vannak. Nyugodtan néz utána.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#40) 7Heads Drago válasza 7Heads Drago (#34) üzenetére


7Heads Drago
veterán

szerintem az apple fanatikusai nem depressziósak. nincs rá okuk. de kérdezz meg egyet
Amikor 1 nappal korábban kiáll a bolt ajtóba a gyerek, hogy neki meglegyen az elsők között akkor véletlenül se depis miatta. :K Nyilván csak a hecc kedvéért áll be. Meg hát jó buli ott állni. Hogy oldják meg a wc-t?
Egyetlen egy cuccért se lennék hajlandó ennyit állni, várni, tolongani. A karácsonyi bevásárló rohamot is igyekszünk elkerülni.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#41) flexxx2 válasza Landro (#10) üzenetére


flexxx2
őstag

+1, pont ez a kifejezés késztetett röhögésre

(#42) dilajoska1 válasza 7Heads Drago (#40) üzenetére


dilajoska1
őstag

Az azért van hogy lássák hogy ő mekkora király hogy elsők között kapja meg az új méregdrága Iphone-át :D.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#43) joey04 válasza dilajoska1 (#42) üzenetére


joey04
titán

Iphone-át omg

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) dilajoska1 válasza joey04 (#43) üzenetére


dilajoska1
őstag

??

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#45) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Bocsánat Iphone-ját.
Remélem nincs harag :D !

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#46) Stabi83 válasza Hatvan9 (#35) üzenetére


Stabi83
senior tag

Túlmelegedik? Az eddigi nem kevés telefonom között csak snapinal volt olyan gondom hogy túlmelegedett.

Trollkodást félretéve akkor senki se áruljon semmit csak a snapi legyen a piacon. De jó is lenne ez nekünk felhasználóknak....

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#47) joey04 válasza dilajoska1 (#45) üzenetére


joey04
titán

alakul...

48: szerinted.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) dilajoska1 válasza joey04 (#47) üzenetére


dilajoska1
őstag

Szerintem így már jó lesz ;) !

Szetintük is ;) [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#49) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Szerintük is :)

Már nincs mibe belekötnöd és most jön az hogy ki ír helyesen! :D Gondolom azért hogy még több hozzászólásod legyen :D !

Na még 58 hosszászólást és meg lesz a 25400

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#50) dilajoska1 válasza dilajoska1 (#49) üzenetére


dilajoska1
őstag

Direkt hagytam benne hibát ;)

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.