Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tlac


tlac
nagyúr

Azt tudja, hogy idegen macskát ne engedjen ne? :)

(#2) tailor74


tailor74
őstag

Ehhh... mindig van új a nap alatt... :(

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#3) Lacok


Lacok
őstag

Ez is az "okoslakás" része most már. :DD

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#4) lexter00 válasza tlac (#1) üzenetére


lexter00
őstag

Szerintem tudja,és szerintem ötletes és jó ötlet ez

(#5) ncsicso


ncsicso
tag

(látta valaki a "túl a sövényen"-t?)

Ebben semmi új nincs.

Ja, és persze hogy nem enged be idegen állatot.

[ Szerkesztve ]

ha véleményed van, ellenséged is van

(#6) kelron válasza lexter00 (#4) üzenetére


kelron
csendes tag

Ezeket a háziállatokba ültetett chipeket elég közelről lehet csak leolvasni. Ez az ajtó is valószínű, hogy belépés közben azonosít. Az pedig nem lenne túl állatbarát, ha az ajtó odacsukná az ismeretlen macskát

(#7) elefant válasza kelron (#6) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Lézeres beengedőrendszer?

(#8) Mice_007


Mice_007
tag

Helyesen Tchibo. :)

AIDA64.com

(#9) #20655360


#20655360
törölt tag

Remek. :o
Jelez majd naponta 652x.

(#10) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Kollégámnak évek óta ilyenje van. Pont azon gondolkodott, hogyan lehetne megboostolni a távolságot, mert szegény macska rászokott, hogy hozzádörgölőzésre nyílik az ajtó.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#11) nyunyu


nyunyu
félisten

Na jó, de hogyan tudod meg hogy milyen loginra kell grantolni a be- és kilépéshez szükséges jogokat?

Elmész az állatorvoshoz, hogy ugyan már árulja el a chip számát?

Anyám vakerán beszerzett új cicója sikeresen tönkretette a régi, rádiós nyakörvre nyíló macska bejáratot, úgyhogy úgyis újat kell venni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12) elefant válasza nyunyu (#11) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hogy tette tönkre?

(#13) nyunyu válasza elefant (#12) üzenetére


nyunyu
félisten

Amikor a régi gazdája elhozta anyámnak, a cicó egy hónapig nem mert kimerészkedni az ismeretlen lakásból.

Aztán amikor mégis kimerészkedett a kertbe, akkor egy környéken randalírozó kandúr megkergette, aztán befele menet vitte magával az ajtót is.
Eltört a zárszerkezet.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14) elefant válasza nyunyu (#13) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

szegény :(

(#15) erik365 válasza nyunyu (#11) üzenetére


erik365
aktív tag

A chip száma benne van az oltási könyvben.

1.4 T-jet M32

(#16) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Az ok, de tailgating ellen véd? :DD

(#17) Blindmouse válasza nyunyu (#11) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Gondolom megnyomsz egy gombot, és odateszed a macskát. Valószínű nem
su mirci
chmod 755

kell neki.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#18) ViZion válasza Blindmouse (#17) üzenetére


ViZion
félisten

rootolnád...? ;] :DDD (bocs)

Kicsit hasznosabbnak tűnik amit pont ma reggel néztünk asszonnyal: kutyatelefon.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19) tecsu válasza kelron (#6) üzenetére


tecsu
addikt

Márpedig tele a net és a szomszédság (elég régóta), szelektíven beengedő macskaajtókkal, amik hagyományos csip alapján azonosítanak.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#20) #20655360 válasza ViZion (#18) üzenetére


#20655360
törölt tag

Dafuq. LOL Jót röhögtem. Mennyi marhaság van. :DDD

(#21) bteebi válasza lexter00 (#4) üzenetére


bteebi
veterán

Lehetne egy másik szenzort az ajtóra tenni alkoholszondával, és mondjuk nem engedi be a gyereket, ha még túl részeg...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#22) koop6


koop6
tag

Nem lenne egyszerűbb gps-t rakni a nyakörvbe? Így azt is lehetne tudni, hogy merre van. Hozzácsapni valami nagyobb aksit, hogy csak hetente kelljen töltőre dugni a macskát...

(#23) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Jómagam meguntam az állandó aggódást a kis cicukákért, úgyhogy nemrég beszereztem ezt a kiváló terméket. Tökéletesen bevált, nincs idegeskedés, nincs nem várt terhesség/teherbe ejtés. Mindig tudom merre van. Oda megy, ahova én viszem és ott marad, ahol lerakom. :K

Ja nem, nincs is randalírozó, nyávogó szőrpamacsom.. És nem is vettem meg ezt az amúgy remeknek tűnő szerkezetet. :N

...elmúlik...

(#24) Atilla001 válasza koop6 (#22) üzenetére


Atilla001
senior tag

Az ajtó hasznos ha jól működik. Tapasztalat.
A GPS pedig pici méretben életet mentene. Sajna nincs még olyan méretű amit egy macska elviselne.

Védd a természetet!

(#25) Atilla001 válasza Argos (#23) üzenetére


Atilla001
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#26) t72killer válasza tlac (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pontosan erre gondoltam, ahogy a címet megláttam, h ujj mancslenyomat alapján azonosítja a macsekot:DD. Amúgy ha több doromboló is van a háztartásban, ezzel még azonosítható is, melyik hiányzik.

Amúgy ja, életbevágó technológia:DDD

#23: :Y:Y:Y :DDD

#24: nem tudom, kutyára már van, vhol volt egy cikk, h Putyin blökije kapta az első Glonass-os nyakörvet.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#27) shteer


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

(#28) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

Van mas jo is ebbe, ha elhagyod a kucsod, akkor elveszed cicus nyakörvét, majd ilyan pozba fekszel Link

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#29) Klaus Duran válasza ViZion (#18) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

rootolnád...?

Az FID lesz. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#30) tomcat78 válasza tlac (#1) üzenetére


tomcat78
őstag

Persze,de azt kutyának hívják.Jobb esetben senkit nem enged be a gazdin kívül :D Kevésbé jó esetben igen(vacsinak),de akkor lehet magyarázkódni,hogy "gázsinák"éjjel kettőkor mi a fasz baja lett a saját udvaromba :DDD

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#31) zetor2000


zetor2000
senior tag

Hiányzott ez, mint sárgaláz a lepratelepre...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#32) Sub-ZeRo válasza ncsicso (#5) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tényleg olcsóbb energiaitalt venni a macskának és utána nagyokat kacarászni, hogy 400-al jön be az ajtón. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33) rodrigez válasza tailor74 (#2) üzenetére


rodrigez
senior tag

Új? 3 éve ezt használom a macskámnál, mert elegem lett, hogy a sima lengőajtón be mernek jönni más dögök is. Akkor lett elegem, amikor éjszaka lementem egy pohár vízér a konyhába és a macskám tányérján kajáért nyivákolt NEKEM egy fél tonnás vörös dög. :D Mondtam is neki amúgy Two stupid dog-osan, hogy: Isn't that cute... BUT IT'S WROOOOONG!

(#34) ripla


ripla
őstag

33.000 forint? :D :D :D
hát ez valami irdatlanul szánalmas, maga a technológia meg fogadjunk hogy megvan kb. 200 forintból.

[ Szerkesztve ]

(#35) haxiboy


haxiboy
veterán

Nem látom sok értelmét, ha annyira nyomon szeretném követni a cicám veszek rá egy ilyet :

Ezzel realtime látom hol a macsusz. (nem mintha lenne macskám vagy ilyesmi, de egy csak ajtónak nem látom értelmét).

Esetleg egy GPS Trackerrel ellátott ilyesmi nyakörv + olyan ajtó ami csak a nyakörvvel nyílik combo.

Ez így eléggé félkész terméknek tűnik, mert ok, tudom hogy kimegy a macska, de amíg volt macskánk ki-be járkált ha az app minden alkalommal jelez abból meg ez lesz :

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#36) carl18


carl18
addikt

Akinek van felesleges 30+e forintja vegye meg xd

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#37) patomi válasza Argos (#23) üzenetére


patomi
őstag

Ez nem vicces.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#38) degu


degu
senior tag

Aki beengedi a lakásba a macsekot,az vegye csak meg ezt a méregdrága kütyüt./Esetleg állítson be a nappaliba egy szekrényt a macska ruháinak - hogy időnként át is tudjon öltözni ! Mondjuk...vacsorához.../ :P

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#39) Mercel válasza Sub-ZeRo (#32) üzenetére


Mercel
senior tag

Semmi nem történne szerintem a taurin tartalmú energia lötty hatására, mert a makkák másképpen dolgozzák fel. Egy csomó macskatáp és jutalom falat olyan mértékben tartalmaz taurint amitől az élelmiszer engedélyező hivatal még a naprendszerből is kitiltaná ha embernek szánt termékben lenne...:)

DE! Ettől függetlenül Soha ne próbáld ki mert az energia italok tartalmaznak koffeint meg még egy csomó szrt is ami méreg a cicáknak!

Marcel

(#40) Mercel válasza Argos (#23) üzenetére


Mercel
senior tag

Jó kis akasztófahumor majdnem fel is röhögtem de aztán eszembe jutott mennyi gyökér szadista állat van - úgyhogy inkább ne adj ötleteket..:s

Marcel

(#41) ripla válasza Argos (#23) üzenetére


ripla
őstag

az a baj, hogy ez egyetlen másodpercig sem vicces, ellenben aki ilyeneket kitalál, azt nagyon komoly pszichés és orvosi vizsgálatnak vetném alá, mint társadalomra nézve veszélyforrást hordozó egyént.

(#42) kromatika


kromatika
veterán

Huhh.Hová fajulhat még ez a haszon hajhász,világ.Hol a józan ész?Azt hiszik marketinggel el lehet adni a baromságot is.33 000 forint :F Nevetséges.

(#43) TomMusic


TomMusic
őstag

Annyira szerintem nem rossz ötlet, de általában még van 86ezer másik helye is, ahol egy macska be/ki járkál.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#44) Geller72


Geller72
veterán

Ennek nagyon nem az a lényege, hogy tudjam, otthon van e a macska, vagy nincs. (Egy dolog, hogy arra is jó) Mert hát ha nincs, akkor nincs. Az enyém 90%-ban kint van. A lényeg az, hogy CSAK az én macskámat engedje be. Nekem van egy külső épületem, és ha a macskánk megszül, oda tesszük ki. Nekem speciel megér ennyit az, hogy nem kell naponta 20x ki-be engednem, hanem megoldja magától. Ha csak sima macskaajtót raknék oda, akkor idegen macskák is bemennének és sajnos a bakmacska olyan, hogy kinyírja az összes kölyköt, csak hogy újra párzásra kényszeríthesse az anyamacskát. Amúgy a 33 ezres árcédula szerintem nem sok annak fényében, hogy egy sima macskaajtó sem olcsó dolog, nem sokkal kerül kevesebbe ennél.

(#45) shteer válasza degu (#38) üzenetére


shteer
titán

muszáj, nem lakhat a küszöbön. túl keskeny :)

..szerintem jónak tűnik

(#46) Atilla001


Atilla001
senior tag

Ez a cikk pont jó arra, hogy akinek nincs kedvence, jól elmondja, hogy mekkora fasság egy állatra vigyázni vagy áldozni, hogy ne vérbe fagyva lássa ha hazaér.
nc

Védd a természetet!

(#47) junkpod válasza patomi (#37) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hát pedig én rég nevettem ilyen jót :D
Ripla és mások: ennyire befasultak vagytok? Vicc. Nem értitek?
Meg milyen ötletet ad ez bárkinek, gondoljátok már végig...
OMG

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#48) 8th válasza Atilla001 (#46) üzenetére


8th
addikt

+1

(#49) vlevi válasza Sub-ZeRo (#32) üzenetére


vlevi
nagyúr

Egyik ismerősnek a pince lejáróban volt egy szalagfüggöny, a macsek hozzászokott, hogy csak átszalad a függönyön, és lennt van a pincében. Igenám, csak egyszerzárva volt az ajtó is...

(#50) t72killer válasza vlevi (#49) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.