Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) rambustibi


rambustibi
őstag

Hozzászólnék a cikkhez.
Miből gondolod, hogy a mini DP--)DP kábel nehezen beszerezhető? Lehet kapni 6K. Teljesen felesleges aktív átalakítóra költeni, olcsóbb a mini DP--)DP kábel.
Jó a teszt, bár kiegészíteném, ha nem gond:
Nos, aki CF-ben gondolkodik 3 képernyővel, az mindenképpen úgy kösse össze a kábelt a monitorokkal, hogy (esetemben):
Csak az elsődleges kártyáról menjen ki az összes kábel:
1db Mini DP--)DP kábel
2db DVI kábel
Nemsokára megérkezik a DVI helyett, a 2db DP kábel.
Azért fontos, hogy 3 DP kábellel vigyük át a jelet, mert gyorsabb az adatátviteli sebessége, és "nagy" felbontásnál, nem lesznek szinkronizációs problémák.
Visszatérve...ha már össze van kötve a VGA a monitorokkal, akkor lehet újrapattintani az OP rendszert, jelen esetben ajánlott a win 7 64 bit-es verzió. Ezt azért ajánlom, mert voltak problémák az fps-el és a kompatibilitással, hardveresen is és szoftveresen is. Újratelepítés után ugyanazon játékokban, azonos beállításokkal 2-3 szorosa lett az fps!!!!
Ajánlott DP bemenetes monitorokat venni, így nem lesz plusz költség az aktív átalakító, mert nem kell.
LED monitorjaim vannak, de semmilyen problémát nem láttam, hogy az oldalsó monitorokon rosszabb lenne a kép(sötétebb, fakóbb) a betekintési szög miatt.
A bezel compensation nem működik játékok alatt, csak a desktopra vonatkozik!!!
Csak bizonyos felbontásoknál nem duplázza a kép széleit játék közben, ezért kell bizonyos felbontásokon próbálkozni (játékon belül).
Én azok táborát gyarapítom, akik nem bánták meg a több képernyős módot, és nagyon élvezem így a játékokat. Csak is ajánlom. Sok utánajárásba és próbálkozásba került, mire rájön az ember a beállításokra. Csak azok vágjanak bele, akik kellően fanatikusok.
Remélem nem gond, hogy leírtam 1-2 gondolatom, hátha így is tudok segíteni azoknak, akik ilyenen törik a fejüket. :R
Képek:
[link]
[link]
Hatalmas panorámát kapunk, így jobban belátható a pálya, és jobban érzékeljük mi zajlik körülöttünk. Játék felbontás: 6024X1080 60Hz

[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.