Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107) proci985 válasza KAMELOT (#104) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

"Én mondjuk a letisztult formákat szeretem. 1 2"
vs
"De még munkára is jobb 3 egyforma monitor ergonómiai és esztétikai szempontból."

nézd meg jobban azt a kettes képet:). azon is felemás setup van, 23"+19"+23"mas kijelzőkkel, csak neki nem szürke a középső kávája, mint nekem:). egyébként valszeg az is (legalább elsősorban) munkagép a billentyűzete alapján, a Microsoft Natural Ergonomic 4000 az ergonomikus kialakítás miatt a játékra kevésbé alkalmas (van a pénzért jobb is). a delles másik setup már 3x19"ből áll, TN panelekkel, sajátomat nem cserélném rá.

Ahogy már előttem írták. Játékra 3 egyforma monitort illendő venni és akkor nem kell szórakozni a beállításokkal.
egyetértek, a cikkben is benne van. kb még 45ezrembe lenne egy harmadik lg. szab.tam fórumtársnak igaza van, azért nincs három egyforma, mert próbáltam a költségeket a lehetőségekhez képest alacsonyan tartani. lehet lesz harmadik, ha úgy érzem kell, de március-áprilisig semmiképp. esztétikai szempont meg másodlagos, nem nézegetni akarom, hogy jajjdeszépakávátok, hanem használni:).

TN monitorból én nem építenék 48:9es setupot.

szab.tam: jaja, beforgatva jól néz ki. látom megy a shift is:).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.