Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76) ViZion válasza fallenrize (#61) üzenetére


ViZion
félisten

"halk pumpa gyakorlatilag 50k HUF" fele esetleg, vagy rossz helyen nézted.
"vizes hutes elonye egy top performer levegovel gyakolatilag 3-5%" nem biztos, sőt. Másrészt a vizet 90%-ban a halkság és/vagy a design miatt építik, esetleg kevés a hely a házban, vagy csak nem tetszene egy másfél kilós "vasdarab", ami tépi a deszkát...
"a viz csak penzkidobas az ablakon" - ilyen alapon egy elektromos autó is az, hiszen nem tud többet a benzinesnél. De a luxusautó is az, amikor a 10 éves is elvisz. Ne mondjuk már meg, h kinek mire legyen igénye, kénye-kedve.

"plusz a maintenance korulmenyessege" - erről mesélj még :D Mondjuk cserélj ramokat vízhűtés mellett, vagy egy Macho mellett, mATX házban... A vízzel meg nincs gond, ha jó a cucc, akkor előbb bontod HW csere miatt, mint a víz miatt. Logouton is írtam erről, de a vizes topikba is volt szó, h ki mikor takarította vagy ilyesmi.

"egyszeruen nincs realis erv egy vizes megoldasra" - mondtuk már, de leírom lassan: HALK. Annyira, amennyire egy levegős (nem a passzív netezős gép) nem tud halk lenni. De mást mondok: szép. Nézd meg Jones vagy Balu munkáit, vagy csak a vizes topikban a linket, h milyen gépek vannak. Nekem is az asztalon van, nem mindegy hogy néz ki. Másnak meg igen. Az meg megint szubjektív, h kinek mi a drága. 100k-ból már halk és szép hűtést lehet építeni, de használtan akár feléből is. De ismét az autós példát mondanám, attól, h vkinek megfelel a lada vagy az opel, had én döntsem már el, h megfelel-e nekem is. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.