Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Jó, az a sim tű az valóban epic :) Elég pofás lett - már annak aki szereti az NGE-t persze

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Ez nagyon vagány cucc. :Y

(#3) Victorio


Victorio
aktív tag

Az a SIM fiók nyitó tű :Y:Y:Y
Már ezért megéri megvenni.
Amúgy zseniális sorozat volt a NGE. A befejező 2 epizód után csak néztem ki a fejemből, hogy atyaég micsoda lezárás. Azóta is az egyik nagy kedvencem.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#4) Silεncε


Silεncε
őstag

Az a SIM-tű nagyon vagány, olyat szereznem kell valahonnan :D

Az óra amúgy nincs benne a cikkben: [kép] Az egész pakk jöhetne (az Eva benne van a top3 animémben), de ez az óra meg tényleg must have (imádtam Asukat és 02-t) :Y Kár, hogy errefele tuti nem jut :(

Victorio: az End of Evangelion megvolt? Ha nem akkor gyorsan pótold, ahhoz képest az utolsó két rész lóf.sz :D

[ Szerkesztve ]

(#5) jerry311


jerry311
nagyúr

Mindenki csak a SIM tűre vadászik? (én is) :DDD
Van már vagy 20 éve, hogy megnéztem a sorozatot. Most lehúznak még egy bőrt róla.

(#6) Silεncε válasza jerry311 (#5) üzenetére


Silεncε
őstag

A-a, most jön a negyedik film idén (igen, akinek újdonság, azóta kijött még három film teljesen új sztorival, most jön az utolsó, lezáró negyedik), amiatt jönnek a merch cuccok

edit: ha lesz is még valami, azt már tuti nem Anno csinálja, ő már elbúcsúzott ezzel a filmmel az Eva szériától (bár elvileg ezt már egyszer megtette a sorozat után, aztán mégis lett még három film...). De ha a negyedik nem zárja le ezt a sztorit és a kövi filmre is várni kell 8 évet, én megkeresem őket... ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#7) jerry311 válasza Silεncε (#6) üzenetére


jerry311
nagyúr

Inkább negyedik lezáró, mint lezáró negyedik.
De lesz ott még ötödik is szerintem. :DDD

(#8) gproject


gproject
aktív tag

nem lattam ezt a sorozatot, meg amugy eddig semilyen animet :D de ez a csomag...ha lenne ra felesleges penzem, rendelnem :D
vid vid2

nem is ertem ilyesmi miert csak Azsiaban van
Europaba is johetne valami, ami itt nepszeru(pl. stranger things, game of thrones , south park, stb. kiadasok)

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#9) Ezekiell válasza gproject (#8) üzenetére


Ezekiell
veterán

Gondolom mert a licenszdíjak+tervezési+gyártási díjak olyan magasak lennének ezekhez, hogy a várható bevétel kisebb, mint amennyibe kerülne az egész cucc.
Ha meg felárazzák, hogy megérje, akkor meg a kutya nem venné.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#10) RoBos


RoBos
senior tag

Most, h az OPPO hivatalosan is megnyitotta a központját Németországban, talán jobban megindul az OPPO termékek (telefon, óra, tv, füles, stb.) elérhetősége is itt az EU-ban vagy akár itthon is közvetlenül egy hivatalos forgalmazón keresztül! :K
Vajon mikor nyílik meg az első hivatalos OPPO Store Mo.-on?! ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Kár hogy kameralyukas megoldás lett, ehhez egy motoros szelfi kamera jobban passzolt volna vagy hagytak volna alul felül minimális kávát és teleszórhatták volna mindenféle kütyüvel pl.: felül szelfi kamera és vaku, infra kamera arcazonosításhoz, értesítési rgb led, alulra még egy hangszoró hogy sztereó előlapi hangzás legyen mint pl. a sony z3 compactnál és akár tehettek volna alulra még pár programozható érintő gombot.

(#12) Schuler888 válasza gproject (#8) üzenetére


Schuler888
senior tag

Azta a 2. Videod elejen nagyot neztem.. mostmar tizenev utan tudom honnan van az egyik kedvenc rave eloadom egyik zeneje 😅 [link]
Egyebkent regebben jott hozzank is ilyesmi ami nepszeru, volt vasemberes es batmanes Galaxy :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#13) myckey


myckey
veterán

Ez igen !
Szép munka, remekül tisztelegnek egy zseniális alkotás előtt.
Le a kalappal, aki megteheti, annak biztos hatalmas örömöt okoz ez az egész csomag. :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14) vicze válasza jerry311 (#5) üzenetére


vicze
félisten

Hát a tű az igazán különleges. :DDD

Amúgy Eva fel lett kapva, mert tavaly júniusban felkerült Netflix-re, és globálisan elérhető vált. Korábban hivatalosan viszonylagosan nehezen lehetett hozzáférni, pl. Magyarország egyáltalán nem.
Szóval megnőtt a nézők darabszáma.

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok a Longinus tűvel megnyertek engem is. :D Gondolom a csomag az új film reklámozására is készül, most azért elgondolkodtam rajta kicsit...

Live-Die-Respawn

(#16) Silεncε válasza oriic (#15) üzenetére


Silεncε
őstag

Kár hogy az új filmet elhalaszották, és nem is tudni meddig :(

(#17) vicze válasza Silεncε (#16) üzenetére


vicze
félisten

Így 13év után nem **** mindegy az a pár hónap? :DDD

(#18) Silεncε válasza vicze (#17) üzenetére


Silεncε
őstag

Téves. Én csak úgy kb 1 évet vártam rá, mivel akkor ismertem meg az Eva-t :P Nekem meg még ez is sok volt... Egyébként nem 13 év csak 8, a 3.0 '12-ben jött ki :P

[ Szerkesztve ]

(#19) myckey válasza Silεncε (#18) üzenetére


myckey
veterán

Előbb utóbb befut.
De fene tudja, miféle ötletelés lesz benne, így is elkanyarodtak egész szépen. ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#20) vicze válasza Silεncε (#18) üzenetére


vicze
félisten

Hát én úgy voltam vele mikor kijött a Rebuild 1.0, hogy hát megvárom akkor már az egészet és ha megvan mind a négy végignézem azt a pár évet kibírom. Aha...
Szóval az első 3-at megnéztem 12év után, az a pár hónap tényleg annyira nem számít. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Silεncε válasza vicze (#20) üzenetére


Silεncε
őstag

Én már rongyosra néztem az első hármat+a negyedik első 10 percét, nagyon-nagyon várom már, hogy kijöjjön :K Ráadásul ugye amikor megjelenik moziban, +1 év mire BluRayen is kijön, de remélem bizonyos helyeken már korábban is kint lesz... :U

[ Szerkesztve ]

(#22) vicze válasza Silεncε (#21) üzenetére


vicze
félisten

Én az uncuttal mi lesz? ;]

(#23) Silεncε válasza vicze (#22) üzenetére


Silεncε
őstag

Uncut? :Y Nekem már az is elég lenne, ha a normálist látnám :D

[ Szerkesztve ]

(#24) isakamay


isakamay
tag

Nekem semmit nem mond ez, azt sem tudom, képregény, vagy rajzfilm ihlette ezt, de nagyon vagány kinézetű kívülről, bár az ikonok nem tetszenek, de gondolom cserélhető.
Ha nam rontották volna el kameralyukkal, még talán meg is venném...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.