Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Schuler888 válasza pusszycat (#49) üzenetére


Schuler888
senior tag

X3, sztem nem kerdes :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#52) pusszycat válasza Luck Dragon (#50) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pont az vezet nálam eddig :D Itt alig drágább mint az X3 cserébe van 5G meg Snapdragon 750. Nem is értem...

Schuler888: miért?

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#53) instantwater válasza Schuler888 (#51) üzenetére


instantwater
addikt

Az X3 kicsit olcsó hús.
A kameralencsén spóroltak, és erős fényben durva fénytörési hibákat produkál.
Nézz be a topikjába.

Én is azt néztem, de már inkább megvárom a 10T Liteot.

(#54) Schuler888 válasza instantwater (#53) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ahh vagyugy errol nem tudtam, azt gondoltam ebben a szegmensben is kb egykutya a kepminoseg

#52
Akkor visszavontam, ha tenyleg elbaxtak a fotogepet :/

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#55) Luck Dragon válasza pusszycat (#52) üzenetére

Majd akkor is ezt mond amikor a közelség érzékelő nem működik állandóan :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#56) Schuler888 válasza Luck Dragon (#55) üzenetére


Schuler888
senior tag

Na igen errol is olvasok gyakran, de egy xiaomi user azt irta, nincs ilyen bug, akinel elofordul, az "rosszul tartja"... egybol deja-vum tamadt :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#57) Luck Dragon válasza Schuler888 (#56) üzenetére

Ez hasonló dolog a Xiaomi életében mint a videó mikrofon optimalizálása .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#58) Schuler888 válasza Luck Dragon (#57) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nah ez az issue mondjuk eddig elkerulte a figyelmemet, rossz az "audio-zoom"? Bar sztem az kicsit parasztvakitas funkcio, enyemen is egyszer probaltam ki :D

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#59) pusszycat válasza Luck Dragon (#55) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Neked nem Xiaomi-d van egész véletlenül? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#60) Luck Dragon válasza pusszycat (#59) üzenetére

De igen, most egy RN8T meg most egy Iphone is csatlakozott mellé. :)
Na vissza a tárgyhoz csak segítő szándékú megjegyzés volt, ha veszel is olyan készüléket nagyon tessék letesztelni a dolgot,mert nem hiszem hogy szoftveres dolog lenne, mert akkor már megjavultak volna.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#61) Luck Dragon válasza Schuler888 (#58) üzenetére

Meglepő pedig ősi dolog egészen RN3-ig (kate) nyúlik vissza.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#62) Schuler888 válasza Luck Dragon (#61) üzenetére


Schuler888
senior tag

Jah, az nem ma volt, akkor nem audio-zoomrol van szo, hanem siman video alatti hangfelvetelrol?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#63) Luck Dragon válasza Schuler888 (#62) üzenetére

Igen

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#64) pusszycat válasza Luck Dragon (#60) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

B.F.-kor rendelem, nem tudom melyik lesz leginkább akcióban. Itt november 13 van az emagnál. 10-ik B.F. így nagyon fogadkoztak, h minden olcsó lesz. Meg a vírus miatt is az ilyen kapcsolattartós mütyürök. (telefon, tablet, laptop)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#65) Luck Dragon válasza pusszycat (#64) üzenetére

Én szurkolók neked. :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#66) pusszycat válasza Luck Dragon (#65) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

:R :B Mindenképpen megírom ki lett a befutó.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#67) mbotnd válasza joey04 (#47) üzenetére


mbotnd
tag

Kb. 1 éve nem követem, de azelőtt megbízható oldal volt. Sőt, egy professzionális fotós ajánlotta.

(#68) joey04 válasza mbotnd (#67) üzenetére


joey04
titán

több helyen is leírták már, hogy megbízhatatlan.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.