Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Nagyon helyes, minden versenytárs felbukkanása jót tesz a piacnak :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fura így kimondva,h a 2020 eb-t 2021- ben rendezik. Valahogy kavarodásra ad okot. Félreérthető. Vicces. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) Luck Dragon

Már ideje volt. Kell egy kis konkurencia. Oppo is jöhetne már .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) joey04


joey04
titán

mindenki ugrik a huawei helyére.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Talán akkor érdekel ha hoznak valami különlegeset is. Pl. a bőr borítású telefont, vagy a NEX 3s-t mély bronz színben. Az új telefonjaik régi SOC-val 100k-ért nem fognak nagy sikert aratni.

(#6) Lami66 válasza joey04 (#4) üzenetére


Lami66
őstag

Pontosabban arra a maradék kis helyre próbálnak ráugrani amit a két bigmac meghagy nekik.

(#7) 01


01
tag

Helyes, jöjjenek csak, engem meggyőzött a Nex 3s. Egy global rom, esetleg magyar nyelv, simán jó alternatíva lehetne több embernek.

(#8) Schuler888


Schuler888
senior tag

Nagyon helyes! A kedvenc cegcsoportom(kiveve az elpofatlanodo es elqrwulo 1+), ha teljes erovel kitornek kinabol es globalban toljak, a samsung elso komoly kihivoja lehet, akik atvehetik az elso helyet, kell ez a verseny a piacra, epp ideje lenne hogy ujra felvegyek a regi tempot!

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#9) k-adi válasza joey04 (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez nem meglepő... vérszagot érez mindenki :D gondolom oppo is jön majd valamikor :F

[ Szerkesztve ]

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Jöjjön. A HMD bemutatta a brutálisan vacak 2.4-el, hogy totál versenyképtelen. Szóval jöjjön a Vivo, meg a többi.

(#11) #16820480 válasza Schuler888 (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, a OP-nak idő kellett az elkurvuláshoz, az Oppo és Vivo már a kezdetektől k. drága volt :D

(#12) mbotnd


mbotnd
tag

Na végre!

(#13) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hmm... Na erre kíváncsi leszek, főleg ha nyers droidhoz hasonló romot kap és nem csak megjelenésben hanem frissítésekben is jók lesznek, akkor számomra is nagyon várósak lesznek. :C

Motorola G51

(#14) erahurka


erahurka
félisten

Irigylem azokat, akiket nem érdekel a kamera. Azok rengeteg kínai csoda közt válogathatnak, bitang jó áron. :(

(#15) #40047616 válasza erahurka (#14) üzenetére


#40047616
törölt tag

Engem pl teljesen hidegen hagy. A p30-ammal 20-30 képnél többet nem csináltam a közel másfél év alatt. :)

(#16) pusszycat válasza #40047616 (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fogadjunk, h nincs kutyád, macskád. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) #40047616 válasza pusszycat (#16) üzenetére


#40047616
törölt tag

De van mindkettő és kompakt fényképezőgépem is 😋

(#18) instantwater válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


instantwater
addikt

(#19) Gerybut


Gerybut
tag

Az X50 8/128 GB-on értelemszerűen olcsóbban nyit (3500 jüan, 152 ezer forint), illetve zár (8/256 GB, 3900 jüan, 170 ezer forint).
EUban meg dupla áron, így ide ne is jöjjön, lenne 400ezer?
Vicc, hogy mit kikell perkálni itthon a tech cuccokért.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#20) joey04 válasza erahurka (#14) üzenetére


joey04
titán

mondjuk a vivonak pont vannak nagyon jó kamerás mobiljai.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Kawauso válasza Gerybut (#19) üzenetére


Kawauso
aktív tag

780 euróról beszélnek az X51 esetén, ami egy vicc. Kb. 285eFt lenne, amivel ugyanazt művelik, mint az Oppo a Find X2 Neo/Reno3 Pro 5G esetében. Megkérik az árát, aztán kiszúrják az ember szemét a 765G-vel. Nehogy már ennyiiért pont ne férjen bele egy 865-ös Snapi. Plusz nem is sztereó hangszórós az X51.

[ Szerkesztve ]

(#22) #16820480 válasza Kawauso (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az Oppo és Vivo sosem arról szólt, hogy csúcshardver jó áron. Már 10 éve is kb divatmárkák voltak, amikor még szinte csak hazai piacon futottak. Tömegek számára megkapó külső, elfogadható/jó kamera, középszintű hardver, flagship árazás.
Illetve rémlik egy olyan nyilatkozat is talán a Vivo részéről pár évvel korábbról, hogy őket nem érdekli a szoftverfrissítés, mert a célcsoportjukat sem, így nem foglalkoznak vele.

(#23) Donki Hóte válasza erahurka (#14) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez a kifogás pontosan nem áll az OPPO/VIVO/Realme telefonokra. Bitang jó kamera van pl. a VIVO X50 Pro+ telefonban, vagy az OPPO Find X2Pro telefonban, de a viszonylag olcsó Realme X2 Pro telefonban is egész jó kamera van.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#24) hmb válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


hmb
aktív tag

europaban regota bent van szolgaltatoi kinalatban is,olcsobb mint a huawei.a szolhaltatimnal jelenkeg pl 7 feke oppo van mev egy xiaomi.az oneplust viszint kivezettek,nem volt ertelme ha az oppo olcsobb

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#25) mrThomi


mrThomi
addikt

Aztán minek ha egy nyavajás volte/wowifit nem tudnak beletenni a szoftverbe ? Ott az oppo példája hogy németben egyik szolgáltató sem támogatja, hiába lehet megvenni függetlenül a satrunba.

Nothing Phone (2a)

(#26) 01 válasza #16820480 (#22) üzenetére


01
tag

A Nex 3s-t szánták anno flagshipnek, 865ös snapit raktak bele...
A Vivo pont nem divatmárka. Mindig próbálkoznak egyedi, előre mutató fejlesztésekkel.
Havonta legalább 2 frissítés jön.

(#27) mbotnd válasza erahurka (#14) üzenetére


mbotnd
tag

Ajánlom figyelmedbe a dxomark.com oldalon való tájékozódást.

(#28) Schuler888 válasza #16820480 (#11) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igen. Regen valoban igy volt, ezert is csodalkoztam a realme arazasan, de a nemzetkozi nyitasok ota ez merseklodott, plane ha a tobbiek arait nezzuk

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#29) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Felőlem jöhetne ide is. Mióta nem gyártanak elérhető áron értelmes méretű telefont, azóta ha már tepsi, a következő kritériumok alapján keresek telefont:
-legalább 5000mAh-s aksi, hogy jó legyen az üzemidő
-UFS tárhely, hogy jó legyen a rendszer és a tárhely kezelés sebessége
-Snapi 6xx vagy 7xx proci, hogy Gcam-mal tudjak javítani a képek minőségén
A Gsmarena keresője erre alig húsz találatot adott, abból 1 db Motorola, 2 db ZTE, a maradék az Oppo/Vivo/Xiaomi hármasból került ki...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#30) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Szerintem is végre,hogy jönnek.
Tetszetős telefonokat gyártanak,bár úgy tudom kamera terén kicsit elmarad a xiaomi-tól. Arra leszek kíváncsi ha Biden nyeri az elnökválasztást visszakapja-e guglitól a jogokat a Huawei mert ha igen az lesz csak a jó hír még élesebb lesz a verseny

(#31) Schuler888 válasza Kamikaze75 (#30) üzenetére


Schuler888
senior tag

Dehogy kapja, ez mar regota nem kerdes..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#32) #16820480 válasza Schuler888 (#28) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Realme mondjuk eredetileg egy elég egyértelmű Redmi koppintás volt az indiai piacra, azért is a jobb árazásuk.

(#33) erahurka válasza elfelejtette (#29) üzenetére


erahurka
félisten

Az aksit engedd el. 5000 alatt több találat lesz, az meg hogy 5000 vagy 4000 nem hiszem hogy nagyon számítana. Hacsak nem akarsz egész nap töltő nélkül navigálni.

(#34) #06658560 válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Németországban már Saturn, Media Markt polcain már ott van.

(#35) monti0222w válasza #16820480 (#32) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem is tudom, az X2 Pro-m melyik Redmire vagy Mi-re hasonlít? Én nem láttam, látom a tavalyinál a hasonlóságot.

(#36) elfelejtette válasza erahurka (#33) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nem is navigálni, hanem mivel szinte mindent mobilon intézek, ezért lenne jó a minél jobb üzemidő. Az asztali gépet talán hetente egyszer kapcsolom be.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#37) elfelejtette válasza erahurka (#33) üzenetére


elfelejtette
veterán

4400mAh-ra csökkentve a minimális aksi méretet a készülékek száma megduplázódik, de az uralkodó három márka mellett talán 3-4 Samu színesíti pluszban a lehetőségeket.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#38) #16820480 válasza monti0222w (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mármint maga a cégnév és imázs, az akart a Redmi-re hasonlítani. Megfelelő betűtípussal írva a Realme "al" része majdnem olyan optikailag, mint egy "d".

(#39) erahurka válasza elfelejtette (#37) üzenetére


erahurka
félisten

Power bank.

(#40) elfelejtette válasza erahurka (#39) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nem az a lényeg, hogy minél hamarabb tönkre vágjam az aksit a sok töltési ciklussal... :U

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#41) monti0222w válasza #16820480 (#38) üzenetére


monti0222w
addikt

Így már ok, ezt nem is titkolták ez egyértelmű dolog volt.

(#42) joey04 válasza mbotnd (#27) üzenetére


joey04
titán

Mondjuk azt inkább ne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) mjani1172 válasza #16820480 (#22) üzenetére


mjani1172
addikt

Korrekt. :)

(#44) 01


01
tag

Csak nem igaz😀

(#45) mbotnd válasza joey04 (#42) üzenetére


mbotnd
tag

Mi a baj a dxomarkkal?

(#46) pusszycat válasza mbotnd (#45) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem az Iphone van az első helyen. :DDD :DDD :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#47) joey04 válasza mbotnd (#45) üzenetére


joey04
titán

szvsz ott az van jó helyen, aki fizet.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) joey04 válasza pusszycat (#46) üzenetére


joey04
titán

miért a samu szerinted tényleg annyira szar mint amennyire lent van?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) pusszycat válasza joey04 (#48) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak az s9+ -ról tudok nyilatkozni, az nem rossz kamerában. De most hamarosan beujitok egy Xiaomi-t. 3 jelölt van, poco f2 pro, poco x3 nfc, mi 10t lite 5g.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#50) Luck Dragon válasza pusszycat (#49) üzenetére

Az utolsót meggondolnám .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#51) Schuler888 válasza pusszycat (#49) üzenetére


Schuler888
senior tag

X3, sztem nem kerdes :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#52) pusszycat válasza Luck Dragon (#50) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pont az vezet nálam eddig :D Itt alig drágább mint az X3 cserébe van 5G meg Snapdragon 750. Nem is értem...

Schuler888: miért?

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#53) instantwater válasza Schuler888 (#51) üzenetére


instantwater
addikt

Az X3 kicsit olcsó hús.
A kameralencsén spóroltak, és erős fényben durva fénytörési hibákat produkál.
Nézz be a topikjába.

Én is azt néztem, de már inkább megvárom a 10T Liteot.

(#54) Schuler888 válasza instantwater (#53) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ahh vagyugy errol nem tudtam, azt gondoltam ebben a szegmensben is kb egykutya a kepminoseg

#52
Akkor visszavontam, ha tenyleg elbaxtak a fotogepet :/

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#55) Luck Dragon válasza pusszycat (#52) üzenetére

Majd akkor is ezt mond amikor a közelség érzékelő nem működik állandóan :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#56) Schuler888 válasza Luck Dragon (#55) üzenetére


Schuler888
senior tag

Na igen errol is olvasok gyakran, de egy xiaomi user azt irta, nincs ilyen bug, akinel elofordul, az "rosszul tartja"... egybol deja-vum tamadt :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#57) Luck Dragon válasza Schuler888 (#56) üzenetére

Ez hasonló dolog a Xiaomi életében mint a videó mikrofon optimalizálása .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#58) Schuler888 válasza Luck Dragon (#57) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nah ez az issue mondjuk eddig elkerulte a figyelmemet, rossz az "audio-zoom"? Bar sztem az kicsit parasztvakitas funkcio, enyemen is egyszer probaltam ki :D

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#59) pusszycat válasza Luck Dragon (#55) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Neked nem Xiaomi-d van egész véletlenül? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#60) Luck Dragon válasza pusszycat (#59) üzenetére

De igen, most egy RN8T meg most egy Iphone is csatlakozott mellé. :)
Na vissza a tárgyhoz csak segítő szándékú megjegyzés volt, ha veszel is olyan készüléket nagyon tessék letesztelni a dolgot,mert nem hiszem hogy szoftveres dolog lenne, mert akkor már megjavultak volna.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#61) Luck Dragon válasza Schuler888 (#58) üzenetére

Meglepő pedig ősi dolog egészen RN3-ig (kate) nyúlik vissza.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#62) Schuler888 válasza Luck Dragon (#61) üzenetére


Schuler888
senior tag

Jah, az nem ma volt, akkor nem audio-zoomrol van szo, hanem siman video alatti hangfelvetelrol?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#63) Luck Dragon válasza Schuler888 (#62) üzenetére

Igen

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#64) pusszycat válasza Luck Dragon (#60) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

B.F.-kor rendelem, nem tudom melyik lesz leginkább akcióban. Itt november 13 van az emagnál. 10-ik B.F. így nagyon fogadkoztak, h minden olcsó lesz. Meg a vírus miatt is az ilyen kapcsolattartós mütyürök. (telefon, tablet, laptop)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#65) Luck Dragon válasza pusszycat (#64) üzenetére

Én szurkolók neked. :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#66) pusszycat válasza Luck Dragon (#65) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

:R :B Mindenképpen megírom ki lett a befutó.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#67) mbotnd válasza joey04 (#47) üzenetére


mbotnd
tag

Kb. 1 éve nem követem, de azelőtt megbízható oldal volt. Sőt, egy professzionális fotós ajánlotta.

(#68) joey04 válasza mbotnd (#67) üzenetére


joey04
titán

több helyen is leírták már, hogy megbízhatatlan.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.