Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) makraipeter1


makraipeter1
tag

Gyááá :Y
A kukoricánál a 2 tápból bontott 8cm-es venti befigyel :DDD
Amúgy tetszenek ezek az írások, és én inkább úgy fényképeztem volna le a cuccaimat hogy ne lássák :B

(#2) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Én fura mód nem idegenkedek ezektől a kajáktól, annyira jól néznek ki hogy biztos megkóstolnék mindent. Mondjuk nem most vacsora után kellett volna elolvasni a folytatást az biztos(csorog a nyálam).
Az álltalános higénia, tisztaság milyen ezeken a piacokon? Nem tudom miért de mindig úgy képzeltem el hogy úsznak a mocsokban, de a képek alapján egyáltalán nem.

Én is nagyon szívesen olvasom a beszámolókat, ne hagy abba!:)

eszterencs: megvagy! :) ^^
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3) Geri9159


Geri9159
tag

Nagyon jó olvasni az élmény beszámolod. :)
Én lehet végig kóstoltam volna a piac összes finomságát. :)

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

Ez az alpakás párna nem semmi, ne hagyd ott! :)
Az asztalra lerakott fegyver meg olyan mintha véres lenne. :D

(#5) keIdor


keIdor
titán

Jó volt olvasni, köszi.:)
Eddig valahogy elkerülte a figyelmemet Tajvan, de úgy látom egyszer ide is el kell menni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) dezz


dezz
nagyúr

Csak most találtam meg ezeket a beszámolókat, de nem is bírtam ki, hogy el ne olvassam őket. Ez számomra szokatlan. ;)

(#7) Shalala


Shalala
senior tag

Jo este volt nagyon :) Majd a hotpot-ot meg ki kell probaljuk ha visszajottel :)

A kepen amit Freak linkelt. El se tudjatok kepzelni milyen profi lo :D Minden lovese talalt :C

(#8) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Érdekes kaják, mindet mondjuk nem próbálnám ki :D

Amúgy az a bambuszlé milyen? Édes gondolom, de full bambuszíze van, vagy lehet valamihez hasonlítani?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9) eszterencs válasza Apollyon (#8) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Hát ez egy érdekes kérdés, mert a tajvani Yaya mondta, hogy bambusz, de a szingapúri szobatárs lányok meg azt mondták rá, hogy cukornád. Szóval most akkor vajon mi?

Olyan cukros zöldségíze van, nehéz egy ízt leírni, és nem tudom, a bambusz milyen ízű. :) talán a zsenge zöldborsó héjára emlékeztet, ha próbáltad azt valaha elrágcsálni, annak van ilyen édeskés leve.

(#10) DriderG


DriderG
tag

A rózsaszín alpaca az óriási! :D Viszont ez az utcai vásár és nyüzsgés... De most komolyan, este 11-kor a kétéves gyerekek nyerőgépeznek, míg a nagypapi összeszedi a sátorfát, mert jönnek a rendőrök... Ilyen zsúfolt bazárokban azért megnézném, hány ember marad pénztárca nélkül. Itthon az ilyen max. falusi roma kirakodóvásárokon tapasztalható, de ott nyáron még 9-ig sincs műszak.

[ Szerkesztve ]

(#11) DriderG válasza makraipeter1 (#1) üzenetére


DriderG
tag

Jaja, nagyon komoly! ;] De nem hinném, hogy tápból bontott, csupán táphoz is ilyet használnak és olcsón eladják a felesleget. Mellesleg minimum 12 centisek.

(#12) Shalala válasza DriderG (#10) üzenetére


Shalala
senior tag

azert a kozbiztonsag meg az emberek keresete teljesen mas mint nalunk.
Az aki ott eppen a rendorok elol menekul a kis szekerevel valoszinu hogy valami eleg komoly autoval megy haza az eleg luxus hazaba.
Amugy pont ma tortent meg velunk hogy elejtettem a bankkartyamat pakolas kozben veletlen es amikor lattak hogy tovabbmegyek, akkor felvettek es utannam szaladtak vele.

(#13) eszterencs válasza DriderG (#10) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Én is egy paranoiás magyar ember vagyok, aki budapesten hozzászokott a folyamatos éberséghez, mindig rajta a szemem minden cuccomon, folyamatosan szkennelem a gyanús arcokat, ami érték, azt mélyre teszem stb. És bizony szerintem itt jelentősen nagyobb a közbiztonség, nagyságrendekkel sokkal kevesebb a zsebes, már ha egyáltalán van, mint mondjuk reggel a 7-es buszon. Tökéletes biztonságban érzem magam az utcán egyedül is, éjszaka is. Bárhol. Egyrészt nyüzsgés van, más nők is mászkálnak egyedül, ki van viágítva minden, éjjeliőrök vannak.. Ráadásul a férfiak itt nem akkora parasztok, mint otthon, nem szólítgatják le az embert, maximum ha segíteni akarnak és útbaigazítanak. Az is ritka, hogy illetlenül megbámulnak, vagy ha mégis, az valószínűlehg inkább az itteni "egzotikusságomnak" tudható be, de ha visszanézek, elkapja a tekintetét. Nem látok részegeket, minimális mennyiségű a koldus, de azok sem jönnek oda, csak ülnek az út szélén, amióta itt vagyok, kábé 2 db hajléktalant láttam, pedig elgé sokat mászkáltam mindenfelé. Nem akarok senkit elkeseríteni, de egyre inkább úgy fest nekem, hogy mi élünk a balkánon, ez pedig pedig itt civilizáció. :(

(#14) DriderG válasza eszterencs (#13) üzenetére


DriderG
tag

Igen, de nem szívesen cserélném le a kínai kommunista karhatalmat, amely nyomása alatt áll Tajvan is, egy független, demokratikus köztársaságra. Persze mi is függünk az EU-tól, de az nem ugyanaz. A kommunizmus/szocializmus alatt Magyarországon is "látszólag" rendben volt minden, jobban mint manapság, azért is sírják sokan vissza azt az időszakot, mert próbált akkor panaszkodni valaki, megvolt a következménye (besúgórendszer). Annyival nyitottabb a mai Távol-Kelet, hogy óriási turizmusa és nyugati exportja van, attól még biztos vagyok, hogy megvan a saját problémája a helyi lakosoknak, amit kívülről nem láthatunk. Csakhogy egy-két politikától mentes problémát említsek: földrengések, túlnépesedés.

(#15) eszterencs válasza DriderG (#14) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Ó, nem akarnék én sem itt élni, szeretem én kis hazánkat minden bajával együtt. :) csak azt akartam érzékeltetni, hogy megvan a sztereotípiánk az ázsiai világról, de pl. itt tajvanon ezek pont nem igazak. Itt is vannak persze lepukkantabb részek, meg még nem láttam a vidéket, de a biztonságérzetem a helyi emberek mentalitása miatt akkor is alapból nagyobb.

(#16) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

A maci fején az nyilván egy méhkaptár, mézzel! :)
A WC UV-védelme meg talán azért kell, hogy nehogy a sugárzás tönkretegye a plecsni másik oldalán reklámozott antibakteriális hatást. Vagy nem tudom. :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#17) hfrankee


hfrankee
senior tag

Ha én külföldre megyek mindig hülyére zabálom magam a helyi cuccokból,és állandóan éhes vagyok.
Mindig keresem azokat a helyeket ahová a helyiek mennek és sokan.
A kajás képeket elnézve itt is zabálnék folyamatosan. :K

(#18) e=mc²


e=mc²
őstag

Milyen etterem az, ahol a maci fejen urulek van, es wc-ken lehet ulni az asztalnal/pultnal? :))

ertem en, hogy modern toilet, de akkor is...

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.