Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hú de odamennék zabálni :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Ahogy látom ott sincs túl jó idő... :U
Lehetne kérni több Kínai nénis képet? ;]
Az előző (ph) cikkben volt pár rózsaszín szépség. Látom van ízlésed ;)

Amúgy kemény ez a kínai nyelv. Nekem is pont az jutott eszembe, mint neked. Hogy kéne egy szótár, de akkor meg mi alapján keresnéd ki... :D Próbálnál összehasonlítani párezer jelet, vajon melyik egyezik... nem megoldás. :)

Ez az amerikai hústilalmat se nagyon értem =/ Dehát ők tudják.

(#3) Gave


Gave
addikt

Gondolom ok is megneztek a Food Inc-et :). A filmtol nekem is elment az etvagyam egy hetre :).

(#4) Jadro


Jadro
veterán

Azért elég kemény, hogy maszkban nyomják a felszolgálók/szakácsok a kajáldában.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5) KEndre válasza Jadro (#4) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

de minek, ha a vendégek által annyira azért nem steríl a környezet... :F

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#6) eszterencs válasza Dany007 (#2) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Lesznek szépségek nemsokára a ph-n... még ma! ;)

(#7) Pukkancs


Pukkancs
tag

Az étteremnél lévő izének a jelentése nem más, minthogy: Amerikai asztronauta maszkosharcos taureneknek belépni tilos.

(#8) Panther válasza Dany007 (#2) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Esetleg lehetne a szótár a fő vonások alapján, amolyan fa-szerkezetben: első fejezet ha a jel közepén van függőleges vonal. Második ha középen vízszintes. Harmadik, ha... stb. Aztán a fejezeteken belül alfejezetek, hogy hol van még vonal, és a végén eljutnánk a 6-8adik szintre, ahol már csak 8-10 jel lenne, amiben megtalálod ami kell. Hm? :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#9) Shalala válasza KEndre (#5) üzenetére


Shalala
senior tag

Pont a vendegeg miatt viselik a maszkot :),
naluk eleg komoly volt az influenza jarvany, emlekezhettek a hirekbol. Ha kicsi esely is van egy uj jarvanyra akkor raadasul az osszes bolti alkalmazottnak kotelezo a maszk viselese, mert sok emberrel talalkoznak soknak adhatjak tovabb ha elkapnak vmit. Mult ev novemberben ranezesre kb az emberek 70%-a maszkban nyomta, neztek is mikor kohogtem az utcan ;]

(#10) dezz válasza Panther (#8) üzenetére


dezz
nagyúr

Hé, le vagytok ragadva a középkorban! :D (Könyvnyomtatás.)

Egy 21.sz.-i szótár* így működik: ráirányít a jelet tartalmazó képre -> kis képernyőn kiváasztott jelet megérint -> erre az hét nyelven kiírja a jelentést és el is mondja. :))
* program a mobilban, stb. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.