Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

Lehet, h helyes, de a profi gamerek csak jobban tudják. :)

(#2) vamzi


vamzi
őstag

Pakolgatnom ugyan nem kell ahhoz, hogy a képernyőt széltébe bejárjam, de mivel én lassítva használom az egérmutatót (az alap beállításokhoz képest lassítok rajta) ezért viszonylag nagy mozgástér kell. Mondjuk az is igaz, hogy 3 monitort használok.

Játék közben viszont van, hogy többször is odébb kell tegyem az egeret (már, amikor játszom :) )

(#3) kemotox


kemotox
addikt

Akkor a világ legjobb játékosai mind rosszul csinálják. Szólj nekik.

[ Szerkesztve ]

(#4) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Ez még blogban sem állja meg a helyét. Hülyeséget ne terjessz már légyszíves. :R

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5) Vanir


Vanir
veterán

Egy ilyen laza péntek délutáni kacagásra jó volt. :))

(#6) eclipse92


eclipse92
tag

Szerintem meg mindenki úgy használja az egeret ahogy neki kényelmes vagy jobb..:D ha én a szekrény oldalán akarom használni, akkor ott fogom xD

Tejóóóisteen mekkora kézfejed van :Y

[ Szerkesztve ]

(#7) tDr1v3r válasza jaffa 2843 (#4) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem örüljünk hogy Csabi nem a chemtrailes-zsidós összeesküvéseit hozza ide...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) PCSX válasza jaffa 2843 (#4) üzenetére


PCSX
csendes tag

könnyű azt mondani mindenre hogy hülyeség, legalább próbáld elmagyarázni hogy ebben mi a hülyeség

(#9) nugat


nugat
tag

:))

(#10) kemotox válasza PCSX (#8) üzenetére


kemotox
addikt

Szerintem tök nyilvánvaló, hogy ha lassabban megy a kurzor, és nem pedig egy tüsszentésre van a sarokban, akkor pontosabban lehet vele navigálni. Ez alacsony sens-et jelent, ott márpedig emelgetni kell.

(#11) PCSX válasza kemotox (#10) üzenetére


PCSX
csendes tag

800 dpi-vel is egy tüsszentéssel a sarokban van, és nem kattint félre az ember, szóval nincs értelme az általad elképzelt szuper lassuságnak

(#12) nyunyu


nyunyu
félisten

1000dpi-nel 5 centit kell vizszintesen mozgatni az egeret a fullHDn faltol falig mozgatashoz, az meg mar nem kenyelmes letamasztott csukloval.

Egyszerubb 3 centi utan elemelni, es ujrapozicionalni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13) PCSX válasza nyunyu (#12) üzenetére


PCSX
csendes tag

észre se veszem és akkor se érzek semmi megterhelőt ha egész héten így tologatom az egeret, lehet valami baj van akkor a csuklóddal vagy rossz magasságban ülsz vagy ahhoz képest rossz magasságban van az asztal

[ Szerkesztve ]

(#14) kemotox válasza PCSX (#11) üzenetére


kemotox
addikt

Nem passziánszos meg facebookos "félrekattintásról" beszéltem, hanem pixelpontosságú műveletekről, de mindegy is, neked aztán lehet magyarázni.. Igazából tökre az a megszokott, hogy az ember emelgetni az egeret (nem hiába szokták emlegetni a LOD értéket, bár kétlem, hogy ez mond neked valamit), de mindegy, mindenki hülye csak vagy egyedül értelmes.

(#15) mqm


mqm
senior tag

Ez a videó mindent megmagyaráz!
Köszönöm!!

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#16) Pete55555 válasza PCSX (#13) üzenetére


Pete55555
addikt

Esetleg lehet, hogy kisebb a keze ?....

Mondjuk a kézfeje biztos :D

(#14) kemotox ;]

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#17) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Van egér a keze alatt? Nem értem.. ;]

(#18) eclipse92 válasza Mustaros (#17) üzenetére


eclipse92
tag

Én se vettem először észre..azt hittem az egérpadot simogatja.. ;] najó ennyire ne legyünk szemetek azért..xD

(#19) PitLee válasza PCSX (#8) üzenetére


PitLee
őstag

Előfordul, hogy gyorsan kell reagálni valamire és pontosan namár most a te esetedben a gyorsaság megvan, de a pontosság elmarad.Quake with mouse view

Ha te beállításoddal így tudod ezt csinálni akkor OK, itt gyakorolhatsz AimBooster.

(#20) b.


b.
félisten

Úristen ettől lefáradtam. Tipikus esete annak amikor valaki azt hiszi övé az igazság. pedig aztán ....
Ennek minek kellett blogbejegyzés?hogy örök mementó legyen arról hogy hülyeség?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.