Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) no more


no more
addikt

És én azt hittem a Samsung a leglassabb, erre a még a Huawei és az LG sem adta ki... szép. :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Csa kkapják is meg és ne csak igérgessék. A V20 és a G5 egy remek készülék, megérdemlik a támogatást. :)

(#3) Matada2.3 válasza no more (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Az LG elég gyászos volt mindig is a frissítések terén.

Finn the human

(#4) forgonati


forgonati
őstag

Amúgy G5-öt használ valaki? Annyira érdektelen telefon lett az, itt DE-ban konkrétan senkinél nem látni soha.

Keelah Se'lai!

(#5) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Anno volt ilyen hír G4-el is, hogy megkapja a Nougatot. Aztán maradt a kóreai verzió, a többi meg csak várta a hivatalos verziót. Remélem itt normálisabb lesz az LG.

Caffeine addict.

(#6) milkabrams


milkabrams
őstag

Nem bánnám, ha kezdenének valami a V20 elképesztő SOT értékeivel is.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#7) mg1992mg válasza forgonati (#4) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem két éven át megvolt, márciusban adtam el.

(#8) etsmark


etsmark
tag

A V20 konkrétan nougat al jelent meg szval ez elég ciki. 2016 os csúcsmodell kap egy új android verziót, rendes dolog az LG től...

(#9) rdt89 válasza forgonati (#4) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem 1 évig volt, az egyik legjobb és legsokoldalúbb LG amit láttam, nagyon jó készülék és csak az újabb készülékek visszalépése miatt hagytam ott a márkát, mert a G5 az nálam egy etalon telefonoknál, ha azt tudja mindet biztosítani egy készülék minimum, jöhet. :)

(#10) janeszgol válasza etsmark (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem is akármilyent: 2017-es fő verziót. A 8.1 mikori? Ha azt kapja, az talán 2018-as már.

Matada, az LG idén ígérte a szoftveres kínálat változását. Ezentúl szorgalmasan hozzák majd ki a frissítéseket ígéretük szerint.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) NandorHUN válasza forgonati (#4) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mert G6-t és 7-t igen? :)

Manapság emberek 90%-ának iPhone ja, Samsung vagy valami Huawei telefonja van.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#12) batai15


batai15
félisten

Az lenne a szép ha droid p lenne a hírben, ennek meg rég kint kellene lennie már.

(#13) blagolf válasza forgonati (#4) üzenetére


blagolf
senior tag

Nekem kb egy éve G5 van. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Egyedül az akksi kezd gyengélkedni, de azt is csak akkor fogom kicserélni ha nem bír ki egy napot. Szerencsére ezt bárki ki tudja cserélni 20mp alatt.

Üdv, Zoli

(#14) tomboy0013 válasza forgonati (#4) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem meg pont, hogy érdekesebb lett mint akkoriban bármelyik konkurens. Csupán nem lett 100%-ig jó a kivitelezés. Én se vettem volna meg, de ettől függetlenül egy érdekes próbálkozás volt sok pozitív tulajdonsággal, amiből ezt azt az utódok is megkaptak.

(#15) forgonati válasza NandorHUN (#11) üzenetére


forgonati
őstag

Ja, G6-ot mondjuk elég sokat láttam már. Én azt hallottam hogy a G5-el sok gond volt ezzel a félresikerült moduláris cuccal. Illesztések nem voltak jók, igénytelenül volt megoldva a modularitás. Nem tudom...

Keelah Se'lai!

(#16) Zitta válasza rdt89 (#2) üzenetére


Zitta
őstag

Főleg hogy az oreo egy rakás szar - annyira ne várd, mert szívás lesz a vége!

Megkockáztatom hogy az egyik legrosszabb android szoft ami kijött. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#17) mjani1172 válasza forgonati (#4) üzenetére


mjani1172
addikt

De jó hogy ezt nem nekem kellett beírni! :)

(#18) rdt89 válasza Zitta (#16) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem nincs bajom az Oreoval a Huawei telefonomon stabil és nagyon jó :)

(#19) Bossyy


Bossyy
tag

Szerintem így a G5 igazi best buy lehet a használt piacon. Üzletben már 50 ért lehet venni hibátlan állapotban dobozával, minden tartozékával, némi garanciával (tulajtól már 35-40 ért is). És ennyiért nincs még egy ilyen OIS kamerás (plusz egy 135 fok átfogású kamera), QHD kijelzős OREO t futtató gép, az meg csak extra, hogy még az aksija is cserélhető házilag.
Simán vennék ha szükségem lenne egy újabb telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#20) MasterMind


MasterMind
tag

Ideje volt! V20-am van lassan másfél éve. Egyedül a ghostinggal gyűlik meg a bajom időnként, de azt leszámítva még mindig úgy érzem, tökéletes választás volt.

(#21) Plazmacucci válasza rdt89 (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A G5 felépítéséből adódóan egyáltalán nem remek készülék.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22) Juhaszatti válasza Zitta (#16) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Semmi baj sincs azzal az Oreoval. Lehet hogy van olyan gyártó ami elbarmolta, de a legtöbbnél semmi gond sincs, 2 éves telefonokon se.

(#23) NandorHUN válasza Zitta (#16) üzenetére


NandorHUN
addikt

Milyen telód van? Mert nekem az S7 Edgem érezhetően sokkal jobb lett tőle: több akuidő, sokkal gyorsabb működés , és tetszetősebb letisztultabb értesítések és UI.

Számomra nagy előrelépés.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24) Juhaszatti válasza NandorHUN (#23) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Én is S7 Edgeről írtam a feletted lévő kommentet. :)
Gyakorlatilag hibátlan a rendszer, több dologban pedig javult is.

(#25) Zitta válasza NandorHUN (#23) üzenetére


Zitta
őstag

Galaxy S8, Moto X⁴ pl repülő üzemmódban 12-15%-t is merült éjszaka röpke 7 óra alatt.

Feleslegesen futkorászó alkalmazások, degenerált agyat kivakuzó fehér háttér, smart lock funkció random megy vagy sem és sorolhatnám...

Utálom!

Most Z2 Force telefonom van 835 processzor és 6GB RAM - így ezzel nem igazán tud kibaszni - főleg, hogy stock is, de nincs rendben az oreo az biztos - max nem aknázzátok ki annyira a lehetőségek tárházát.
(Értem ez alatt wear óra, bluetooth stb. )

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#26) NandorHUN válasza Zitta (#25) üzenetére


NandorHUN
addikt

S8-at nem ismerem annyira, de lehet ott az volt benne, hogy jött az S9 és le kellett butítani a sebességet? :/

Mert pl. az is fura, hogy Oreo-n az S7 gyorsabb és jobb mint az S8:
[link]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#27) Chevalier


Chevalier
tag

Az elképzelés szép, a kivitelezés általában pocsék

einhorn az finkle

(#28) attak79


attak79
tag

Azt nem lehet tudni,hogy a G5 SE-re is fog-e érkezni oreo?:

(#29) tomboy0013 válasza attak79 (#28) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem az EU-s sima G5-re SE ;]

(#30) subset


subset
senior tag

Ez aztán az örömhír a több százezret leperkáló tulajoknak.
És akkor még nem beszéltünk a biztonsági frissítésekről, amik havonta érkeznek a gugli részéről,
a kedves vásárló meg örülhet ha 2 éven belül nem felejti el a gyártó a készülékét.....és fél évente kap rá valami foltot, aztán meg tényleg kuka....

Egyre több készülékre kint van már a P beta itt meg az Oreo a hír :))

Sz.sz. többet nem lesz samsung, lg, huwej (ilyen nem is volt még :) stb. főleg nem ilyen árakon amin adják a csúcs sz@rjukat.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#31) tomboy0013 válasza subset (#30) üzenetére


tomboy0013
veterán

És mit érsz a nagy újdonságokkal? Miért kellene kidobni egy telefont ami nem frissül? Látom benyelted a marketing maszlagot. Ha neked egyenesen arányos az ár azzal, hogy átirnak egy betűsort a biztonsági mentés résznél akkor költsed csak a pénzed :) Emberek...

(#32) subset válasza tomboy0013 (#31) üzenetére


subset
senior tag

Hallottam már olyat akiknek bejött már egy-egy fő verzió váltás androidon....én csak benyeltem és ezért szeretnék up-to-date lenni a telefonomon szoftverileg.
Próbáltam azt mondani, hogy nem kérek olyan prémium gyártók drága cuccaiból, akik kis idő elteltével még az értelmetlen biztonsági frissítések kiadására sem veszik a fáradtságot. A kukát a gyártó részéről értettem.
Egy újabb android verzióért nem fogok pénzt adni - ne gondold, de próbálok olyan telefont választani ami szoftveresen nem avul el 1 év alatt.
Gondolom Te sem win8-at vagy vista-t használsz ? Miért nem ?

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.