Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ScrapUnit


ScrapUnit
aktív tag

Jó lenne egy ilyen otthonra! De vajon milyen áron fog eljutni hozzánk? :F :Y

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#2) Воланд válasza ScrapUnit (#1) üzenetére


Воланд
titán

Minek?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) bigga


bigga
aktív tag

Ideje volt már tényleg, már úgyis kezdtem unni hogy az összes bluray lejátszó egy fél szekrényt foglal el - köszönjük Samsung! :R

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#4) Scroll Lock


Scroll Lock
tag

Szerintem mire elérhető áron lesz, már sokkal ütőképesebb modell vásárolhatunk. Na persze nem szeretnék senkit sem elbátortalanítani. Csak pusztán annyi, hogy talán még picit megéri várni a magyar pénztárcához történő akkomodációhoz. :)

(#5) fatallerror


fatallerror
addikt

ha majd vékonyabb és kisebb lesz mint maga a lemez akkor talán érdekelni fog xD

don't tell me what i can't do!

(#6) #72042496


#72042496
törölt tag

Szépnek szép, de hogy a vastagsága engem elég tág keretek közt hidegen hagy, az is biztos. Inkább gyorsan olvassa be a lemezeket, mert bár a Samsung hirdeti, hogy ők nagy bajnokok ebben, a gyakorlatban ez nem mindig mutatkozik meg.

(#7) plus44


plus44
veterán

"szintén szintre száz százalék" - az milyen alliteráció :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Kedves gyártók.
Javaslom, a következő kiállítási idényre, ne a készülék vastagságának csökkentésével gyúrjatok. Az eladási ár lefaragása nagyobb örömöt okozna mindenkinek.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#9) Puma K


Puma K
veterán

Lattam mar full HD tevet Blu ray lejatszoval 3D termeszet filmet. Es total belemerultem a latvanyba hogy elhittem hogy a szekemet letettek egy dszungel kozepere
Nagyon durvan komoly ;)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#10) rx7tomy


rx7tomy
tag

Nem rossz kis cucc, de mennyiért vesztegetik majd?

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#11) #56573440 válasza Puma K (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

haver is mesélt ilyeneket csak ő némileg tudatmódosult állapotban volt:)

engem a 3 d még mindig nem győzött meg, ez meg még borotvának se jó... :U

(#12) #72042496 válasza rx7tomy (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

A mostani "ultra vékony" modelljük 70 ezer forint körül van, szerintem ez is nagyjából ennyire fog beállni. Az induló ára biztos magasabb lesz, én olyan 80-85 ezret tippelek.

[ Szerkesztve ]

(#13) Boxi88


Boxi88
őstag

Jók ezek a 3D Blu-ray-írók, de mekkora lehet rá a kereslet? Van akkora mint annakidején egy DVD íróra volt? :F

(#14) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De ha már ilyen vékony, akkor nem 3D, hanem 2D. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) #21346560 válasza lorenzen (#8) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szívemből szóltál :R

(#16) M107


M107
addikt

Szép és jó csak meddig bírja a laser-e bár az nem derül ki hogy a fejet mennyire zsugorították össze.
Ui: Most akartak az asztali felvevőmbe 4 éves dvd-r120 samu laser egységet cserélni kb 400-800 órát volt használva és pár felvétel készült csak vele magyarul nem sokat alényeg az hogy csak elállítódott a lézer és be kellett calibrálni de ezt csak fenn pesten a samsungnál csinálták meg (Vidéki vagyok).
Az itteni samsung márkaképiselet először nem találta a hibát utána én felküldtem pestre az ő kontojukra és kiderült hogy nem is kell benne laser egységet cserélni ahogy ők állítják
25000 ropiért .
2hónapja volt azóta hibátlan mint fény korában
Azért érdekes Nem hiszem hogy pesten jobban értenének hozzá bár ki tudja.
Mindezt azért írtam le hogy kivi lennék mennyi idő alatt állítódik el a laser

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#17) Zanik


Zanik
addikt

Emlékszem az első 3D-s moziélményem után lelkesen meséltem nagymamámnak a 3D-ről, mire ő legyintve közölte, hogy ilyen régen is volt, úgy hívták "színház". A környezet ugyan kevésbé volt élethű, de a szereplők nagyon valóságosak voltak. :P

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#18) lujó55


lujó55
őstag

"Az NDG Group felmérése szerint az Egyesült Államokban idén a Samsung uralta a Blu-ray lejátszók piacát." nem csodálkozom...

(#19) bigga válasza Zanik (#17) üzenetére


bigga
aktív tag

Hú, vazze milyen igaza volt! :)

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#20) dezz válasza Zanik (#17) üzenetére


dezz
nagyúr

Hát még ha azt mesélte volna, hogy az '50-es, '60-as években volt Amcsiban vagy Japánban, 3D moziban... :) Csak az még anaglif volt. (Van is néhány ilyen filmem, főleg sci-fi.)

(#21) Probber


Probber
őstag

Vékonynak vékony, de legalább széles. :D

(#5) fatallerror - :DDD

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#22) DRB


DRB
senior tag

Majd amikor a kis sportűrhajóban fontos lesz, hogy a felszállótömeg minél kisebb legyen illetve legyen elég hely a poggyászomnak, csak mert nehogy túlmelegedjenek az ionhajtóműveim felszállás közben, na majd akkor elgondolkozom, hogy lecseréljem a jelenlegi 40mm vastag BD írómat egy ilyen 23mm-sre. :DDD

(#23) Alchemist


Alchemist
addikt

A DVD íróknál általános tapasztalat volt, hogy minél vékonyabb, annál lassabban és gyengébb minőségben ír... (a Thinkpad-emből már régen kiszedtem, inkább külső "téglával" írok)... vajon ez a BD-re is jellemző lesz?

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#24) I.T.E.M


I.T.E.M
senior tag

Érdekes, egy igazi minőségi lejátszó nem ilyen vékony,hiszen abban van anyag,de ezekben ? Ezekben semmi sincs,csak egy ultravékony doboz pár nyomtatott áramkörrel aztán cső. :U

Inkább arra gyúrjanak,hogy jobbminőségű alkatrszéket kerüljenek az átlagos fogyasztói termékekbe is. :(((

Szerintem lényegtelen az,hogy milyen vékony,egy megfelelően merev kialakítású ház és normális mechanika,optika és egy jó kis minőségi tápáramkör a hozzátartozó legújabb videó processzorral 1000x többet ér mint ezek. :K

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#25) #16939776


#16939776
törölt tag

Jobban ürülnék, ha az lenne a hírben hogy csupán 4,5Kg-os a mechanika, és 10 évig biztosítják hozzá a pótalkatrészellátást Közép-Európában...

Tudom hogy pazarlás lenne, mert 3 év múlva már úgyis más lesz a menő :C

(#26) Tituka


Tituka
senior tag

semmi értelme :(

Skizofrén vagyok, és én is...

(#27) pumpika666 válasza I.T.E.M (#24) üzenetére


pumpika666
csendes tag

"Inkább arra gyúrjanak,hogy jobbminőségű alkatrszéket kerüljenek az átlagos fogyasztói termékekbe is"

ezt leshetjük, akkor miből élnének meg a kicsi sárga emberek keleten? :W

(#28) pumpika666 válasza #16939776 (#25) üzenetére


pumpika666
csendes tag

"Jobban ürülnék, ha az lenne a hírben hogy csupán 4,5Kg-os a mechanika, és 10 évig biztosítják hozzá a pótalkatrészellátást Közép-Európában..."
ez lassan már mosógépre sem lesz igaz :(

"Tudom hogy pazarlás lenne, mert 3 év múlva már úgyis más lesz a menő"
ez sajnos így van, 9 évig melóztam műszaki ker-ben(most menek vissza a napokban, ha minden ok) és kimondottan idegesítő volt 1 idő után az állandó variálás, hogy nem volt 1 stabil pont, főleg szórakoztató elektronikában, ami legalább pár évet kihúzott volna
a "normál" full hd esélyt sem kapott szinte, már hülyítik az embereket a 3d-vel, de sztem mire elterjedne, ott is lesz valami új hülyeség...

(#29) Márton válasza dezz (#20) üzenetére


Márton
nagyúr

No-no, az 50-es években már ment a polárszűrős megoldás...

Myth #1 = The 3D movies of the 1950's were Anaglyph 3D

FALSE - all the movies made in "the golden years" of 3D were dual strip 35mm using the polarized 3D method (twin cameras/twin projectors). Anaglyph 3D (Red/Cyan) was used in many of the comic books during that time period.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#30) nap


nap
addikt

Vékony, de annál szélesebb. Csak nem úthengerrel csinálták?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#31) csaga


csaga
csendes tag

A Samsung az összes Blu-Ray lejátszóját és házimozirendszerét, Romániában pontosabban Nagyváradon készíti az SHC koreai gyárban.Ha playboyként élnék akkor nagyszerűen mutatna a nappalimban, de sajnos ebben a gyárban dolgozok, mint tesztelő és pontosan a mi gyártósorunk csinálja ezt a típust ezért nem tudom megengedni magamnak ezt a luxust.

Viva la Revolucion!

(#32) Djj


Djj
újonc

Üdv mindenkinek.

Segítség kérés, ami picit témába vág.
2 éve vettem egy Samsung se-506-os külső írót.
A lemezrögzítő műanyag rugós szerkezet eddig bírta. Eltört.
Fél éve nem lehet csere alkatrészt venni, rendelni hozzá.
Az író amúgy üzemképes lenne, csak ez a mechanikus alkatrész probléma miatt nem használható.
Semmi segítőkészséget nem tapasztaltam a Samsung :( szervizek részéről, egyik sem akart-tudott pótalkatrészt rendelni.
Sem a rendelésben segíteni.
A fórumozók között lenne esetleg valaki aki már járt ebben a cipőben és tudna megoldást, nagyon megköszönném.

A külső íróval, már amíg üzemképes volt nagyon elégedett voltam, megbízhatóan, tökéletes minőségben írt.

Amit az új vékonyabb íróhoz szeretnék hozzászólni, annyi, hogy a normál méretűben sincs tartós alkatrész, akkor a vékonyabban ezt hogyan oldották meg?
Szervizelés pedig egy nagy nulla.....
Nagyon sok Samsung terméket használok, de lehet ezzel befejeztem a cégtől való vásárlást...

Üdv:
További szép napot, és köszönöm a segítséget!
:( :(( :((( :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.