Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Samus


Samus
addikt

Az első mobilom Alcatel Club Dual volt (a kék-szürke, nem a fekete). 2x8 karakter, plusz pár piktogramm. Meg a nyitás 159. Ugyan soha nem volt rá szükség, de ha kivettem az akkut, akkor három miniceruzával is ment (így volt kitalálva). Ezt váltotta a Siemens MT50. WAP (!), játékok, oplogó, polifónikus csengőhang. Játékokat és képeket (monokróm képeket, amik hívóképek is lehettek) töltöttem le CSD (betárcsázós) kapcsolattal. Ekkor 2003 volt. Utána az első saját keresetemből vásárolt telefon jött, Siemens ST60. Színes, kamerás. Nem húzta sokáig...Sharp GX17 váltotta (emiatt regeltem PH!-ra!), 2008 nyarán lett meg az első okostelefonom, mindjárt az akkori csúcs, Nokia N82, az akkori csúcs kamerás mobil. Rengeteget fényképeztem vele. Játékok, NES emulátor, YouTube, Opera böngésző. Gyors 3G kapcsolat, Wifi, Sztereó hangszórók.... Sokszor voltam szervizben (egy év alatt háromszor cseréltek kijelzőt benne, mert egy pacában mindig kék és sárga pixelek jelentek meg, mindig), egyszer a sztereó hangszóró bal oldalát is javították. Akkut cseréltem benne, de ma is működik. Ezután száltam fel az Android vonatra, LG GT540 Optimus, ZTE Grand X IN, Sony M4, majd a jelenlegi, Honor 8. Ezt szeretem a legjobban. Bár kicsinek érzem lassan (5.2), de minden más elég jelenleg. A következő telefonom Xiaomi lesz, MIUI-val, a felső kategóriából. Majd ha lesz rá keret...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.