Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) erdoke válasza Jégkokó (#50) üzenetére


erdoke
titán

OK, köszönöm mindazok nevében, akik ezt eddig nem tudták. :R ;]

A legjobb aláírás a héten

(#52) erdoke


erdoke
titán

The Westin Warsaw. Tyúkbeles net van és fizetős. Ilyen drága szállodában ez a kombináció nagy fekete pontot érdemel. :((

A legjobb aláírás a héten

(#53) erdoke válasza erdoke (#52) üzenetére


erdoke
titán

Két éjszakát töltöttem itt, így 2x24 órás hozzáférést kellett vennem. Összesen 170 lokál kreditet kértek el érte, ami pofátlanul sok.
:Y

A legjobb aláírás a héten

(#54) Mawyx válasza erdoke (#53) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ide nem kerül több bejegyzés? :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#55) erdoke válasza Mawyx (#54) üzenetére


erdoke
titán

Túl sokat kellene hozzáadnom, és eddig te vagy az egyetlen, aki hiányolta a folytatást. :)

A legjobb aláírás a héten

(#56) Mawyx válasza erdoke (#55) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ha túl nagy munka, hagyd ki az eddigieket és innentől írj mindig újra, ha utazol valahová :)
Sokunknak csak ennyi jut, hogy olvashatjuk más beszámolóját ;)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#57) erdoke válasza Mawyx (#56) üzenetére


erdoke
titán

OK, megpróbálhatom folytatni.
A héten megint Trnava (Nagyszombat, Szlovákia), majd Ustí nad Lábem (Csehország) volt a menetrend. Az előbbi esetben egy olyan szállodában voltam (Hotel Dream), ahol egyébként csak kajálni szoktunk, de volt WiFi. Akárcsak a másodikban (Interhotel Bohemia), de kevéssé vigasztalt, mert eléggé lepukkant volt maga a hotel. Igaz, egy éjszakát kibírtam, hideg és kosz nem volt, a matractól se állt ki a hátam. Mindkét szállodában benne volt a szoba árában a net.

A legjobb aláírás a héten

(#58) kpal


kpal
veterán

sokszínű a világ . :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.