Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Findzs


Findzs
addikt

ronda de finom :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2) Pete55555


Pete55555
addikt

Ennyiért nem is sok, bár nem szeretem, ha egy ventihelyre nem a lehető legnagyobb ventit rakják :(((

...Szeretem leracsniztatni...

(#3) do3om


do3om
addikt

Bírom ezeket a telepakolt VGA-s képeket :W
Csak be ne kapcsolják.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#4) Garada


Garada
őstag

Hát ezek a talpak elég borzalmasan néznek ki szerintem.

(#5) embe


embe
nagyúr

Elég látványosra sikeredett.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6) #31600896


#31600896
törölt tag

Szerintem csúnya, lehetne Akyga is akár ilyen külsővel :DD

(#7) ViZion válasza #31600896 (#6) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Ez nekem is túl "gémer" :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) imibogyo


imibogyo
veterán

Az egyetlen pozitívum ami tényleg nagyon tetszik, az a rengeteg USB port az előlapon. Mondjuk annyira nem gáz. Ha hozzámvágnák elfogadnám. :B

[ Szerkesztve ]

(#9) ViZion válasza imibogyo (#8) üzenetére


ViZion
félisten

...ha én vágom hozzád, akkor mész a levesbe :D ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Nahát, ugyan olyan fülesem van :))

(#11) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Kicsit Aerocool feeling,nekem már túl műanyag,pedig nem vagyok "gémer" ellenes.Viszont a bélés tetszik :K

(#12) imibogyo válasza ViZion (#9) üzenetére


imibogyo
veterán

A 120 kilóm teljesen dobásálló... :P

(#13) embe válasza imibogyo (#12) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor repül egy Milka tehén. :DDD De jó nagy.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#14) imibogyo válasza embe (#13) üzenetére


imibogyo
veterán

Ne viccelj! Szerinted miért vagyok ennyi kiló? Milka teheneket röptében fogyasztok. Még leérkezni sem lenne ideje. :DDD

Viccet félretéve minél többet nézek erre a házra úgy kezdek vele egyre jobban megbarátkozni. Kicsit túl "gémer" az én ízlésemnek, de az az I/O panel nagyon megfogta a fantáziámat. Meg végülis az egész nagyon emészthető, sok mindenbe bele lehet kötni, de az összehatás nem olyan rossz. :K

[ Szerkesztve ]

(#15) embe válasza imibogyo (#14) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor hajrá, csapj bele a lecsóba! Vegyél egyet, és írd meg tapasztalataidat a logouton!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Lehet (inkább biztos), hogy troll vagyok, de olybá tűnik a gyártók általában a gamert valami ízlésficamos balfallosznak képzelik el, aki a vakító kék ledektől orgazmál.

Részemről inkább Fractal Design Define-sorozat.

Tápból pedig Enermax :D

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#17) embe válasza muxi-muxi (#16) üzenetére


embe
nagyúr

Én olyan gamer vagyok, hogy a Battlefieldplay4free-vel játszok sokat. Az adatlapomon található konfigot a fiam használja csak ki most már. De a ház választásom az én ízlésemet tükrözi:FRACTAL DESIGN Arc Midi R2

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18) imibogyo válasza embe (#15) üzenetére


imibogyo
veterán

Nem-nem. Én DIY párti vagyok. Talán hétvégén végre már be is tudom fejezni, mert jelenleg még nagyon félkész állapotban van.

Bár az igazi az lenne, ha végre lenne pénzem elkészíteni az új tervemet. De ez még odébb van, mert most az összes pénz a hobby CNC-be megy bele. :N

(#19) ViZion válasza imibogyo (#18) üzenetére


ViZion
félisten

elég stabil annak az alja? :U Meg a sok fa... párára, hőm. változásra mennyire pontos? :F

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20) imibogyo válasza ViZion (#19) üzenetére


imibogyo
veterán

Kb. 150 kg a váz maga. Szerintem elég stabil. Mivel bútorlapról és MDF-ről beszélünk ez már nem nagyon mozog sehova. Addig amíg használni szeretném addig jó lesz. Végülis ez csak addig kell, amíg a "nagy gép" vázát el nem készítem. Elég sokat elkérnek idegenek az MDF marásokért, gondoltam inkább megoldom magam ezzel, az alkatrészek úgyis meg voltak. Mondjuk a nagy gép majd alátámasztott tengelyes lesz, de a most felhasznált lin. tengelyek már adottak voltak otthon. Kettő, helyett néggyel pedig szerintem MDF-hez elég lesz.

Viszont a következő, vagy acélból, vagy acél + több réteg fából lesz. Egy CNC építő mondta (kb. 9 gépet épített már), hogy az alu nem a legalkalmasabb, mégis mivel olyan tervekből kering sok a neten, mindenki abból épít gépet. Pedig túl jól vezeti a rezgéseket és huzamosabb használatnál hajlamos elfáradni is. A fa (ha alaktartó, mint például az MDF), sokkal több jó tulajdonsággal bír, csak nagyon jól kell megépíteni és akkor sokáig jó szolgálatot tesz. Neki van rétegelt lemezből is olyan gépe, ami 7 éves és még mindig tökéletes. Nekem pedig ennek pár hónapot kell jónak lennie, szóval nem félek. :K

(#21) ViZion válasza imibogyo (#20) üzenetére


ViZion
félisten

OK :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.