Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108) DraXoN válasza Dragon3000 (#107) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

mondjuk teljes 4.0 kompatibilitás nem lenne, mert alapból nem képes a 4.0 által hozott megnövekedett energia átadást biztosítani a foglalat.. nem tudom ez közrejátszott-e .. de anno se problémáztak ezen amikor azt hiszem 25Wról 75Wra növelték a powerlimitet ami pcie-n keresztül mehetett... most 75Wról 225Wra növekedett a power limit.. így igen sok kártya lehet majd képes a jövőben kiegészítő csatlakozó nélkül is menni.

bár nem hiszem, hogy ezen feltétel hiánya okozná a "korlátozást" ... de ez is lehetett egy pont a "mérlegen"...

de tényleg nem értem miért kéne annyira rohanni cserélni ... egyenlőre nem nyer vele az ember eszméletlen sokat.
a kérdésesebb inkább majd az, hogy megéri-e cserélni, nem a pcie4 léte/nemléte dönt majd szerintem, hanem, hogy a turbó órajelek hogy viszonyulnak egymáshoz a két külön chipset esetén.. lesz-e hibahatárnál jobban kimutatható különbség az x570 és 4x0/3x0 alaplapok között teljesítményben.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.