Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#165) updog válasza C4mp3r (#164) üzenetére


updog
senior tag

"ezek a dolgok hobbi es szorakozas kategoria nem a kenyerre valot koltom ra."

Igen, csak a HDD (és ha úgy alakul, akkor majd az SSD) az nem hobbi és szórakozás (jó persze, az egész számítástechnikai ipar nagy része az ha így nézzük) hanem tök alap dolog ami mindenkinek akinek PC-je (laptopja, bővíthető konzolja, NAS, RasPi.....) van, többnyire szükséges. És ismétlem magam tegnapról, ne mondja senki hogy 2021-ben a 6-10 terás vinyók nem számítanak átlagosnak, amik már az EU-ban és itthon is rohamosan drágulnak Ázsia után, és várjuk ki mi lesz ha a nagyobbak úgy általában el is fogynak (a csúcs VGA-k analógiájára).

Azzal még egyet tudnék érteni hogy akinek sok az x*10.000 hogy vegyen egy vinyót újonnan, az keressen használtan, és akinek az is gond hogy 8000 forintért egy használt 240-es alap SSD-t vegyen apróról, az függetlenül attól hogy mennyire alap egy számítógép, inkább az életét hozza rendbe, ne gépet vegyen, de legalább ennyire demagóg, "akinek semmije sincs az annyit is ér" hozzáállás egyben a jelenlegi helyzet miatti drágulást is figyelembe vesszük. :U Meg amitől kivagyok teljesen az a "mindenkinek megvan a lehetősége hogy vegyen <eszközt> drágán, és elkezdjen bányászni amiből megtérül"

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.