Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) bteebi válasza .mf (#5) üzenetére


bteebi
veterán

"Nevetséges, hogy előtte pár héttel vettem 2 TB-os lemezeket 14k-ért, és addig apránként, de folyamatosan csökkentek az árak. Most ugyanabból a márkából 21k+ a legolcsóbb"

Mondjuk akkor még a dollár se 290 Ft volt... :U Amúgy az is a baj, hogy a nyugati helyzet egyre fokozódik :DDD. Viccet félretéve, nagyjából fix gépesítés mellett, növekvő bérek (és valószínűleg alapanyag árak) mellett nehéz ugyanazt egyre olcsóbban adni, pláne, ha egy valuta értéke 10-20%-ot is ingadozik... (Egy dollár most majdnem kétszer annyiba kerül, mint amikor rekordalacsony volt az árfolyama.)

#7: "Halott technológia halott áron."

Akkor légyszi vegyél ugyanennyi tárhelyet SSD-ben. A legolcsóbb nagy kapacitású SSD, a 4 terás 850 EVO kicsit több, mint fél milla. Ehhez képest a kétszer akkora kapacitású Seagate HDD meg kb. 80k. Azt hiszem van jelentősége... Téglásodni meg mindkettő tud, de ha az SSD megy gallyra, akkor legalább tutira veheted, hogy minden odaveszett, a HDD meg jó eséllyel menthető lehet - persze csak aranyáron.

#8: Annak idején mindig szóvá tettem, de egy ideje már leszoktam róla, pedig eléggé zavar. Az a szomorú, hogy a TB fogalma nagyon régi már, de még mindig sokan földnek írják... :(

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.