Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) waterman_


waterman_
aktív tag

kíváncsi vagyok mennyibe kerül majd kis hazánkban. de ha olyan mint az xbox elite, akkor köszönöm szépen, marad a boltban.
merthogy nem tudom másnak van-e ilyen problémája, de nekem azok az első-felső bumper gombok (LB/RB) egyszerűen elérhetetlen helyen vannak. akkor kényelmes ha a mutatóujjam a triggeren pihen és ekkor nem görcsösen szorítom a kontrollert hanem a két villája a kontrollernek a markomban pihen. igán ám de ekkor konkrétan a trigger feletti felső bumper gombokat nem tudom megnyomni, mert nem hajlik arra az ujjam.
kissé fentebb kell fognom a kontrollert ahhoz, hogy elérjem a bumpereket, de akkor már mint valami keselyű, karmolom a kontrollert és rettenetesen kényelmetlen. erre lenne megoldás az alsó oldali gombok megléte, amik ránézésre pont ott vannak, ahova a kényelmes kéztartásban már eleve a középső ujjam kerül.
tehát bennem folyamatosan motoszkál a kérdés, itt van két kontroller, többedik generáció készül belőlük, és a felső bumperek pozíciója nem igazán ergonomikus. hogy tervezték ezeket a kontrollereket?!
már arra jutottam hogy valami űrlény lehetek talán, de megnéztem a neten és a kezem tökre humanoid kompatibilisnek tűnik. vagy rosszul fogom, vagy sokkal kisebb kézhez tervezték, vagy tényleg sz*r helyen vannak a bumperek.

[ Szerkesztve ]

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.