Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Does it come in black? :)

(#2) Kansas


Kansas
addikt

De mi ebben az elvetemült?

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#3) Duree


Duree
veterán

Hát nem tudom érdemes e lecserélni, vagy megvenni harmadiknak, majd az ára eldönti.

duree54

(#4) Kotomicuki válasza Kansas (#2) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Majd az ára lesz az...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#5) Kansas válasza Kotomicuki (#4) üzenetére


Kansas
addikt

Ha kap egy prémium kontrollerekhez való 70e körüli árat, nem sokan veszik majd... annyival nem tud többet a 20e-s alapmodellnél.
Egy 30-35e körüli áron viszont szépen fogyhat.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#6) waterman_


waterman_
aktív tag

kíváncsi vagyok mennyibe kerül majd kis hazánkban. de ha olyan mint az xbox elite, akkor köszönöm szépen, marad a boltban.
merthogy nem tudom másnak van-e ilyen problémája, de nekem azok az első-felső bumper gombok (LB/RB) egyszerűen elérhetetlen helyen vannak. akkor kényelmes ha a mutatóujjam a triggeren pihen és ekkor nem görcsösen szorítom a kontrollert hanem a két villája a kontrollernek a markomban pihen. igán ám de ekkor konkrétan a trigger feletti felső bumper gombokat nem tudom megnyomni, mert nem hajlik arra az ujjam.
kissé fentebb kell fognom a kontrollert ahhoz, hogy elérjem a bumpereket, de akkor már mint valami keselyű, karmolom a kontrollert és rettenetesen kényelmetlen. erre lenne megoldás az alsó oldali gombok megléte, amik ránézésre pont ott vannak, ahova a kényelmes kéztartásban már eleve a középső ujjam kerül.
tehát bennem folyamatosan motoszkál a kérdés, itt van két kontroller, többedik generáció készül belőlük, és a felső bumperek pozíciója nem igazán ergonomikus. hogy tervezték ezeket a kontrollereket?!
már arra jutottam hogy valami űrlény lehetek talán, de megnéztem a neten és a kezem tökre humanoid kompatibilisnek tűnik. vagy rosszul fogom, vagy sokkal kisebb kézhez tervezték, vagy tényleg sz*r helyen vannak a bumperek.

[ Szerkesztve ]

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#7) #72042496 válasza waterman_ (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem tudom, nekem az XBOX és DS4 és DS5 kontrollerekkel se volt ilyen gondom. Az XBOX Elite V2-vel volt viszont olyan, hogy mindig beakadtam az alsó ravaszokba, ha meg kivettem őket, akkor a likak birizgálták az ujjbegyeimet. :D
El is adtam végül, jobb nekem a mezítlábas verzió.

(#8) Renok


Renok
senior tag

Ha a d-pad gombjai itt sem teljesen különálló gombok, akkor ez is felejtős lesz nekem.
Erről tudni bármit?

(#9) Kansas válasza Renok (#8) üzenetére


Kansas
addikt

Gyakran akarsz lenyomni nem szomszédos gombokat a D-paden? Miért?

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#10) Renok válasza Kansas (#9) üzenetére


Renok
senior tag

Verekedős játékokban, az előre-hátra, hátra-előre jellegű speciális mozgásokat 5ből min. 3x nem tudom beadni, mert mindig vagy a le vagy a fel gombokat is megnyomom hozzá.

Mikor az egyik PS4 kontrolleremet átpítettem úgy, h. a d-pad gombjai fizikailag 4 különálló gomb legyenek, onnantól kezdve 5ből 4x sikerült ez a történet.

Csak a Dualsense szétszedése sokkal bonyibb, így ott már nem cserélem a gombokat. Csalódott voltam, mikor kiderült, h. az alap Dualsense is egybe d-padot kapott.

(#11) Kansas válasza Renok (#10) üzenetére


Kansas
addikt

Aha, így érthető. Nekem is van pár olyan játékom(pl.MKXL, Injustice 1-2), de nekem eddig semmi hasonló gondom nem volt... igaz, én csak extra casual-ban nyomom.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#12) Renok válasza Kansas (#11) üzenetére


Renok
senior tag

Én is úgy nyomom (és szintén ezekkel a játékokkal is), de eléggé zavaró, hogy komplett karakterek esnek ki nekem emiatt, mert a számomra megfelelő d-pad hiányában sok mindent nem tudok kezdeni velük. :(

(#13) Nandish

Publikus árakat várnám már! Egyébként ha nem túl drága akkor veszek mindenképp.

12 éve vagyok Ph-n! 13 éve szerelek Apple készülékeket...

(#14) #72042496 válasza Renok (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nincs ezekhez valamilyen spéci 3rd party eszköz, amivel sima ügy a bevitel?

(#15) Renok válasza #72042496 (#14) üzenetére


Renok
senior tag

Nem találtam ilyet.

Illetve vannak a Hit Box meg a Mix Box nevű csodák, de egyrészt nem PS5 kombatibilisek (elvileg), másrészt meg irgalmatlan drágák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.