Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #80439296 válasza Zeki (#50) üzenetére


#80439296
törölt tag

Jaja, 2000 táján le is szoktam róluk; akkor rolmottak el, amikor elkezdték Újpestről hozni házhoz, hivatkozva az 'Alkotás' hosszú szállítási idejére.
Mondjuk, volt, hogy 2 óra alatt jött ki; tény... :U

(#52) fateless válasza Zeki (#39) üzenetére


fateless
veterán

Én az Ecseri útra jártam Wendy néni konyhájára

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#53) Zeki válasza #80439296 (#51) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem vidékiként 1 valami maradt meg bennem a fővárosi kalandozásaim után, ott sokkal több bunkó, beképzelt, arrogáns gyökér dolgozott ezekben, mint itt vidéken. Vezetői pozícióban is. Én annyi tönkretett öltözőszekrényt sehol sem láttam, mint ott. Ez nagyon megdöbbentett. Kedvencem volt, mikor a Pizza Hutba mentem vezetőnek, és a felvételin mondták, hogy nem szeretik a Mekis vezetőket, mert azok bunkók. Alig győztem magam tisztára mosni, hogy vidéken más a módi, és így én nem azt a vonalat követem, amit a Mekiben nyomnak.

fateless

A kajájuk kiváló volt. Csak mikor megkaptam az első fizetésem, és a brutto az volt, amit a felvételin nettoban mondtak, otthagytam őket.

[ Szerkesztve ]

(#54) moma válasza Zeki (#50) üzenetére


moma
őstag

pizza hutban az az almás pite volt baromi jó, meg volt valami hagymás kenyér is asszem :K

we all deserve a bit of luck.

(#55) RaveForce válasza Zeki (#47) üzenetére


RaveForce
veterán

Mondjuk meg mindig meg akarmilyen vastagpaniros elrontott kfc-s szinhus mint a meki "soselatott hust mindent beledaralnak" vackai... a krumpli mind2 helyen szar... belfrit abban behozhatatlan :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#56) Zeki válasza moma (#54) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, meg volt valami trüffeles torta. A kenyér is nagyon jó volt.
Ott (Keletinél) a dolgozók már annyira unták az összes kaját, hogy hamburgert csináltak az alapanyagokból. :)
A Király utcai Pizza Hut főnöke meg a legbunkóbb volt, akivel valaha is találkoztam. Seprűfejű droid volt neki minden dolgozó, úgy is bánt velük, de velünk sem sokkal különbül. Ennek fényében volt nekem "érdekes", hogy anno a felvételnél aggódtak hogy a Mekiben bunkók a vezetők. Át is kértem magam másik étterembe.

(#57) Zeki válasza RaveForce (#55) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kinek hogy.
Nekem inkább a Meki kaja.
De aki már volt Burger Kingben, az mind áradozik róla. Na az kár hogy itt nincs.

(#58) RaveForce válasza Zeki (#57) üzenetére


RaveForce
veterán

Ott se izlett a krumpli :D kfcre meg visszaterve vmelyik heten ettem valami tortillas vackukat... hat a kepen levo az egy rendes tortilla wrapnek nezett ki... erre adtak egy kicsit vastagabb palacsinta meretu valamit..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#59) moleculez


moleculez
veterán

Google Maps mellé erre mi szükség? Ja khuponnn.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#60) gergejly


gergejly
aktív tag

Must have!

:W

(#61) Zeki válasza RaveForce (#58) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez mindenhol jellemző, hogy van egy szép marketing kép, meg van a valóság. És csak nyomokban hasonlítanak egymásra.
Így nem tud kinézni egy duplasajtburger:

Eleve az uborkák meg a hagymák ki sem lóghatnak a szendvicsből a sztenderd szerint. Ja a mustár cseppek sem.
És a zsemlék sem olyan magasak. Azok a képen nincsenek berakva a pirítóba (vagy mi a neve- most nem jut eszembe), ami összenyomja, és az egyik felét megsüti (karamelizálja -hivatalosan).

[ Szerkesztve ]

(#62) Luck Dragon

Már az idejét sem tudom mikor voltam utoljára Mekiben..
Nem hogy még a mobilomon is ott legyen. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#63) perempe válasza Tamás88 (#6) üzenetére


perempe
addikt

én 10-nél kevesebbszer ettem szükségből Whopper Juniort, egy esetben pedig komolyabb szendvicset. (utóbbit meg is bántam.) gyorsétterembe ne menjetek. ha nagyon kell olcsón jó, akkor esetleg a kerepesi kínai.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#64) WhiteWalker válasza Zeki (#61) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Összeomlás film megvan a mekis jelentettel? :D

(#65) #72042496 válasza WhiteWalker (#64) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az nem Meki (bár, akár az is lehetne), de attól még nagy klasszikus a jelenet. Meg úgy az egész film. :D

[ Szerkesztve ]

(#66) gliskard


gliskard
senior tag

Respó web oldallal ezeket mind meg lehet oldani. Miért kell erre natív app?

(#67) RaveForce válasza WhiteWalker (#64) üzenetére


RaveForce
veterán

LoL... pont feloraja lattam dancsonal a jelenetet : o

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#68) dementor


dementor
senior tag

Most már csak ehető és minőségi termékeket kellene árulniuk. Bizonyára nem csak nekem tűnt fel a minőség romlás és a spórolás.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#69) S e t h


S e t h
nagyúr

Ezt a szemetet reklámozzuk egy tech oldalon? Oké, hogy mondták a fiúk, hogy lesznek változások 2017-ben, de ez kezdetnek elég furára sikerült.
Oké hogy ez nem egy életmód magazin, de legközelebb már olyan appok lesznek kitéve, hogy hol a legközelebbi dealer?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#70) dutrás válasza zseko (#37) üzenetére


dutrás
őstag

Az euro árfolyam függvényében változik a számtek cuccok ára. Magyarán szólva a beszerzési ár.
Ajánlom a PCX weboldalát.
Az apphoz:
Ha tényleg regelni kell az gáz. Soha nem járok Mcdonalds-be. Többet ér egy óriás hamburger ezerszer és még olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#71) mackoman


mackoman
tag

Soha többet meki,de még egy forró ital sem.Nem minősítem az eladókat ,pláne nem a vezetőket...inkább KFC.....

(#72) eazypeezy


eazypeezy
tag

Kellett, mint egy falat kenyér.

(#73) mackoman válasza dementor (#68) üzenetére


mackoman
tag

Meki szerintem már csak a reklámokból akar megélni.Annyi pénzért beülsz a szlovákba és megebédelsz.

(#74) mackoman válasza S e t h (#69) üzenetére


mackoman
tag

Gondolom a meki is beállt a szponzorok közé.Ezért.

(#75) dementor válasza mackoman (#73) üzenetére


dementor
senior tag

Az a legbosszantóbb, hogy folyamatosan árat emelnek és mellette pedig csökken az adag. A fiam is észrevette évekkel ezelőtt. Azóta csakis Burger King. Vagy inkább étterem.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#76) batai15


batai15
félisten

persze még több hulladék kaja fogyjon.

(#77) Kasya


Kasya
nagyúr

Biztos sokan elmondtak mar, de:
- az app nem hogy nem ad semmit a weboldalhoz, de elvesz
- az arakat meg mindig nem tudjak feltuntetni (ha arsavban mozognak is, lsd. KFC peldaja).
- a kuponnal eddig se nagyon foglalkoztak, ezutan talan jobban fognak? Eleg csak megemliteni...

[ Szerkesztve ]

(#78) Crafter32


Crafter32
őstag

Elolvastam a kommenteket a Playben és itt is. Vannak problémák néhány emberben. Az a kimondott magyar mentalitás, hogy semmi nem jó.
Először is a regisztráció tényleg baromság, de hogy a Playben miért írta vki, hogy félórás munka neki a születésnap beállítása azt nem tudom. Ez nagyon gáz, ráadásul még az idétlen le is írja, hogy arra képtelen 5sec alatt beállítsa.
A másik dolog a 30 forintos kupon ami tényleg először megjelenik. Még mielőtt vki azt hinné van más is ha lapozunk. Ahogy olvasom itt külföldön sokkal jobb ajanlatok vannak. Igen külföldön a fű is zöldebb, jobban keresnek, drágám autóval járnak. Nem kell használni a kupont és nem fog zavarni senkit mennyi kedvezményt kapott csak.

[ Szerkesztve ]

(#79) Kasya válasza dutrás (#70) üzenetére


Kasya
nagyúr

Olcsobb? Mariskanal a Váci vasut bodegasnal? Amilyen arak vannak a rendes burgereseknel, azert az annyival nem olcsobb...sot...

(#80) #51736960


#51736960
törölt tag

Nem tudom, ki van még ezzel így, de én a meki kaja után úgy érzem magam, mintha gyomron ütöttek volna, és valamilyen nehéz súly húzná le a beleimet. Más gyorséttermi kajánál nincs ez a tünet, burger king-ből simán bevágok 2 whoppert is ha éhes vagyok és nem vagyok rosszul tőle.

(#81) Crafter32 válasza #51736960 (#80) üzenetére


Crafter32
őstag

Valószínű vmi egyedi probléma. Allergiás lehetsz vmi összetételre. MEKI sem arról híres, hogy full természetes. Nekem például csak akkor fájdul meg tőle ha nagyon bezabálok belőle ami szintén nem túl egészséges.

[ Szerkesztve ]

(#82) #51736960 válasza Crafter32 (#81) üzenetére


#51736960
törölt tag

Allergiára még nem gondoltam, bár elég sokmindent megeszek, és semmi mástól nincs bajom. Sőt általában kifejezetten szemét módon táplálkozom, "épp ami van" alapon. A mai reggelim például száraz kifli, sajt és cékla volt, mert már csak ez volt a hűtőben. Az ebédem még cifrább lesz, iknább nem részletezem :)

(#83) enginev3.0 válasza kcsa (#1) üzenetére


enginev3.0
félisten

MCgondolandó

Azt ki tudja hogy mi alapján nyitnak valahol mekit? Csak mert tőlünk, csak 50+km-re van, azon belül sehol, pedig itt is vannak kisebb nagyobb városok, iskolák stb.. és pestmegye közepe

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#84) KAMELOT


KAMELOT
titán

Ettől a kajától csak WC-n lehet ülni másnap sajnos és max 30 percig vagy telítve tőle utána ugyan olyan éhes vagy mint előtte.
Köszönöm, de 1 zsömléért meg 40g húsért nem fogok fizetni 1500ft. Ebből a pénzből inkább veszek 1kg csibemellet.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#85) Fecogame válasza Tamás88 (#6) üzenetére


Fecogame
veterán

Pontosan. Sokkal inkább BK :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#86) Totheground


Totheground
addikt

Mondjuk az is igaz, hogy amíg jobb helyeken (Pest Burger és vár, Zing, etc) megáll egy hamburger + köret 2000 körül, addig 1500 egy McD menuert baromira nem éri meg.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#87) Reverend válasza nyogo83 (#29) üzenetére


Reverend
tag

Anélkül, hogy ismerném a készítő céget; azért engedjük meg magunknak azt a feltételezést, hogy nem a szakértelem hiányzott, hanem a megrendelő volt olyan ultra fillér b.szó, hogy sajnálta a pénzt a.) a rendes kidolgozásra, b.) a WP verzióra.

Ha csak egy ilyennel találkoztam volna eddig... ...de sajnos nem.

Azt meg ne várjuk el egy profit orientált cégtől, hogy saját költségen jótékonykodjon egy multival. Mondhatjuk, persze, hogy nem kell elvállalni. De. Sajnos van pillanat, amikor elvállalod ezt is.

(#88) Lalos


Lalos
csendes tag

Kráncsi sajtburesz milyen jalapenoval? Toltatok már?

Veszel vagy eladsz

(#89) Kasya válasza Lalos (#88) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem, de mar szemezek vele :D

(#90) xxman válasza Keem1 (#16) üzenetére


xxman
senior tag

Szerintem meg jó ha van app. Nem kell url-t irogatni, kedvencekbe sem raknám, ha meg már homescreenre rakom akkor már inkább egy igényes app mint böngésző.
Ez az app viszont kuka. A burgerkingessel semmi gond nincs pl. (Pedig nem vagyok egy nagy gyorskajalos)

I just wanna have some fun.

(#91) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nagy húzóerő ez a kupon. :D

(#92) Kasya válasza xxman (#90) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem kell se konyvjelzot, se url-t irogatni. Hiszen az elozmenyekben ott van, auto fill beirja ket betu utan (mc).

Nekem hasznalhato teljes mertekben a mobil verzios honlap, mindig mindent azonnal megtalalok rajta.

(#93) wolruf válasza moma (#41) üzenetére


wolruf
őstag

Japánban voltam már a Wendy's kivonulása után jónéhány évvel egy Wendy's-ben, hatalmas csalódás volt. A Big Classic hamburgerüket imádtam (Duna Plazaban dolgoztam, igencsak sokszor ott ebédeltem :D ), mivel az akkori barátnőm is Wendy's dolgozó volt :D

Most már csak a Burger King ételei közelítenek a jópofa kategóriához, a többi (szerintem) tényleg rossz lett. Meki néha-néha befigyel, de akkor is azt érzem utólag, hogy nem kellett volna és hogy éhes is maradtam :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#94) dugynok válasza atike (#15) üzenetére


dugynok
senior tag

Hát már ebben sem vagyok biztos a vendéglátós áfa törvény változás miatt...

(#95) moma válasza wolruf (#93) üzenetére


moma
őstag

Szerintem a subway most finom. Csak nem olcsó az sem. Van egy paradicsomos húsgolyós szendvics az is fini pl ott, csak folyik mindenfelé :DDD meg csak a kicsi egy ezres.... bár az sem kicsit. Most voltam épp bent, valami falafeles szendrót ettem napi akcióba, az is finom volt nagyon, de az is valami 600 körül...

we all deserve a bit of luck.

(#96) fateless


fateless
veterán

Az érthető, hogy nem írnak ki árakat, hiszen a január 1-től érvényes törvényi szabályozások értelmében más árat fizetsz, ha az étteremben eszel, és más árat, ha a McDrive-ban veszed.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#97) atike válasza fateless (#96) üzenetére


atike
nagyúr

Ja és ezért ezt nem is lehet feltüntetni két oszlopban, hogy éttermi ár és drive ár, ugye...? Vagy akár csak a honlapon feltüntetni, hogy mégis mi mennyi... :F

Igen korábban elhangzott, hogy van vagy négyféle ár - Mekinként eltérhet, de ez azért manapság szerintem elég gáz, hogy ne lehessen az árakról előre tájékozódni. :U

[ Szerkesztve ]

(#98) Totheground válasza dugynok (#94) üzenetére


Totheground
addikt

Heh, tenyleg. Akkor elvileg ha eletbe lep az uj szabalyzas, dragabb lesz elvinni, mint ott megenni? Es mi lesz, ha kikerem talcara, beteszem magamnak zacskoba es elvieszem? Vagy egyszeruen mindent talcara adnak es a zacskokat kiteszik, mint sok helyen a cukrot/sót, hogy csomagold magadnak ha akarod?
Mondjuk nem lenne új, ezt a retardalt baromsagot mar bejatszottak a cukraszdakkal.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#99) Fecogame válasza fateless (#96) üzenetére


Fecogame
veterán

És melyik a kisebb ár?

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#100) enginev3.0 válasza Fecogame (#99) üzenetére


enginev3.0
félisten

Gondolom a drive, mert az esetben nem kell helységet fűteni, takarítót fizetni stb...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.