Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

A kommentek között a többség a regisztrációtól van kiakadva. Meg mondjuk egy csomó adatot is gyűjt. Meggondolandó...

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Azt olvastam hogy elhunyt...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) ALBY válasza kcsa (#1) üzenetére


ALBY
senior tag

Fizetsz érte?
Ha nem, akkor te vagy a termék! :P 2017

[ Szerkesztve ]

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#4) kcsa válasza ALBY (#3) üzenetére


kcsa
veterán

Világos. Ezért is jeleztem. Meg mondjuk az elsőként megjelenő 30 forintos kupontól is röhögnöm kellett.

(#5) ALBY


ALBY
senior tag

MyMeki - Májkrémeszsömle nem lesz? :D

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#6) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog (1)

A Burger King alkalmazása már évek óta tudja, és még regisztrálni sem kell ott. És a kaják is finomabbak. (ja és király kuponok vannak, ahol komoly mértékben lehet spórolni).

[ Szerkesztve ]

(#7) Wesder válasza Tamás88 (#6) üzenetére


Wesder
félisten

De hàt ez ( ahogy édesapàm mindig mondta: ) a Mcdumàlsz :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) atike


atike
nagyúr

És legalább van árlista is a programban...?

(#9) MrPetya19 válasza Tamás88 (#6) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én is elmosolyodtam a kuponok láttán, főleg, hogy más országogban is nemrég indult el, de ott hatalmas kedvezményekkel.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én enni szeretek. Ez viszont nem étel...

Az elmaradás pedig jelentős, mert az app is jó későn jött...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) ricszol


ricszol
csendes tag

Szerintem még mindig jobb mint a konfetti amit eddig szórtak :D illetve ha megnézed a Meki most általánosan is árat csökkentett, mikor volt ilyen utoljára bármelyik gyorsétteremben?

(#12) atike válasza ricszol (#11) üzenetére


atike
nagyúr

Már hogy ki csökkentett árat...? Hol...? Minek az árát és mennyivel...? Nem tapasztaltam Debrecenben, hogy akármi is csökkent volna.

Mondjuk pont ezért is lennék kíváncsi, hogy mikor lesz már az, hogy árlista is lesz kirakva... Honlapon sincs ugyanis - vagy csak én vagyok bamba szokás szerint...? :DDD

(#13) ricszol válasza atike (#12) üzenetére


ricszol
csendes tag

Azért nincs árlista mert 4 felé árkategoriában dolgoznak.

(#14) Wesder válasza ricszol (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy mi?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) atike válasza ricszol (#13) üzenetére


atike
nagyúr

Ezt kifejthetnéd.

Árlista = aki beáll a Driveba és rendel majd fizet. Vagy bemegy a pulthoz és vesz valamit. Ezek egy áron kellene hogy legyenek, nem?

(#16) Keem1


Keem1
addikt

Nem vágom, mivel jobb ez egy faszán megcsinált, mobilra optimalizált weboldalnál. Annyira rühellem azt a tendenciát, hogy egy e-mail linknek is mobilapp kell.

(#17) ricszol válasza atike (#15) üzenetére


ricszol
csendes tag

Nem egységes az árazás Magyarországon. Éttermenkent lehet változó.Négy különböző árkategoria van. Illetve ezen felül vannak a szerződéses éttermek amik csak a nevet vették meg,azoknak elég rugalmas az árazásuk.

[ Szerkesztve ]

(#18) nyogo83 válasza Keem1 (#16) üzenetére


nyogo83
senior tag

Lehet ezt is jol csinalni,de ez az app az iskolapeldaja, hogy hogyan es miert nem szabad.
Minden tekintetben borzalom az egesz (legalabbis IOS-en). Design, hasznalhatosag, normalis informaciotartalom, stb.
A terkepkereso az konkretan egy mobiloldal beagyazva az appba :W Technikai megvalositas szempontjabol nevetseges, nem adnam a nevem egy ilyen apphoz.

Gyanus, hogy valami erosen kezdo programozoval rakattak ossze az appot, vagy ha nem igy van, akkor annak mas munkat kellene keresnie :U

Ezert a regisztraciot erolteto szarsagert meg egyszer mar majdnem megboritottam egy nagyon okos marketingest is...Halalom amikor lathatoan adatgyujtesen kivul semmilyen mas cellal nem bir.

Szerk:
Most latom az FPS agency csinalta. No comment, mast nem vartam.

[ Szerkesztve ]

(#19) Graphics válasza ricszol (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Franchise rendszerben gondolom

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) M5Norbi válasza ricszol (#11) üzenetére


M5Norbi
őstag

Azt nem tudom árat csökkentettek e de adagokat illetve a szendvicsek méreteit eléggé.

Pár éve még egy dupla sajtos McRoyal menüvel jóllaktam(ha nagyon éhes voltam akkor plusz egy kis sajtburger) most meg csak lestem pár hete (ritkán mekizek nem vagyok érte nagyon oda) hogy a dupla sajtos McRoyal milyen pici,a két hús egymáson van,közte semmi.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#21) atike válasza ricszol (#17) üzenetére


atike
nagyúr

Ez azért elég vicces. Nem lehet kiadni egy árlistát... Mert lehet, hogy ugyanazt valahol olcsóbban, máshol drágábban veszed meg. Azaz csak ha fizikailag ott vagy az adott kajáldában akkor szembesülsz az árakkal. Manapság ezt azért valahogy orvosolhatnák.

(#22) ceripapa válasza nyogo83 (#18) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Megnéztem , kb az alap kuponos carousel jo , a többi cucc laggol nincs bemeretezve ... Nem töltődik be rendesen :(

(#23) Keem1 válasza nyogo83 (#18) üzenetére


Keem1
addikt

Persze, hogy lehet. Sőt, van olyan feladat, ahol kell is. De ez nem az. Most csináltunk egy weblapot egy autószerviznek. Kérdezték, nem kell-e mobil app is. Mondtuk, hogy, felesleges. Van benne térkép, bejelentkezés (FB, Google fiókkal is), lehet jelentkezni szervizre, látszik a szervizelés menete, meg egyebek. Minek kéne erre app?

Ja, és azonos a rendszer desktopon, mobilon. Mégis teljesen mobilbarát. IE, FF, Chrome, Opera, iOS, stb alatt is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#24) ricszol válasza M5Norbi (#20) üzenetére


ricszol
csendes tag

Ha megnézed a Cola sem két liter már csak 1.75 ahogy a papírzsebkendő sem 100 db csak 90.

(#25) ricszol válasza Keem1 (#23) üzenetére


ricszol
csendes tag

Valaki próbálta már ? Offline elérhetőek a kuponok? Mert akkor máris van értelme.

(#26) stewe780


stewe780
őstag

Most komoly? Regisztrálni kell egy ilyen alkalmazásban? Mi a francnak? Adatot amúgy is lehet gyűjteni, gondolom a Burger King is figyeli, hogy mennyien mit nézegetnek az appjukban, de akkor sem raknak bele egy ilyen buzi regisztrációt. Le a kalappal, hülyeség a köbön.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#27) Meteorhead


Meteorhead
aktív tag

Egy akkora cég, mint a McDonald's biztosan belehalt volna egy WP + Win Mobile kliensbe. Nagyon rosszul mehet a szekerük. Eddig hébe-hóba még jártam, de eztán tuti kerülni fogom a Mekit.

(#28) Keem1 válasza Meteorhead (#27) üzenetére


Keem1
addikt

Ezt csak a magyar jogtulajdonos fabrikáltatta egy kontárral.

(#29) nyogo83 válasza Meteorhead (#27) üzenetére


nyogo83
senior tag

Ez nem csak a Mekin mulik, nem tudhatod hogy mennyit kertek el az iOS+Android verzioert es a WP mar nem fert bele a budzsebe ;]

Keem1:
Elmeletileg nem kontarok(de a munkajuk alapjan igen). A nagy duma az megvan az oldalukon meg a blogjukban is, meg a bullshit, de sajnos az eredmenyeken nem ez latszodik.

[ Szerkesztve ]

(#30) szekra válasza Meteorhead (#27) üzenetére


szekra
őstag

Most aztán jól befenyítetted őket. ;]

(#31) B1T3 válasza atike (#15) üzenetére


B1T3
addikt

Én ezzel akkor szembesültem először, amikor Debrecenből elutaztam a Nyugatiba, és ott kapásból olcsóbb volt minden.

(#32) moma válasza ricszol (#17) üzenetére


moma
őstag

Lehetne erre csinálni egy appot, közösségileg lehetne felvinni az árakat :DDD Szerintem gyorsan egységesül ne az egész :D

we all deserve a bit of luck.

(#33) Rodi 4.80 válasza M5Norbi (#20) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Amikor még 39 Ft volt egy hamburger, 53 Ft a sajtburger a Mekiben és Pepsi volt a kóla... 500 Ft-ból úgy bekajáltunk a barátommal, hogy alig fértünk ki az ajtón :-)
Most meg van mobilapp meg minden csak a "szendvics" meg akkora hogy egy óvodás kineveti és ráadásul rohadt drága.

(#34) #80439296 válasza Rodi 4.80 (#33) üzenetére


#80439296
törölt tag

'Nem a zsömle kicsi, Trump elvtárs, hanem a szánk nagy!'

/ inspired by Kádár János /

;] ;] ;]

(#35) #72042496 válasza Rodi 4.80 (#33) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szerintem is drága lett. Egyetem alatt még olcsónak tartottam, most meg úgy mondom azt, hogy drága, hogy azóta már bőven végeztem, és van egy jól fizető munkám. (Persze így is szinte mindig tökig van, akármelyikbe megyek, miért adnák olcsóbban a kaját.)

Az viszont nem tűnt fel, hogy a szendvicsek összementek volna.

A Burger King alkalmazása tetszik, de ha a Mekié ilyen regisztrálós izé lett, akkor azt kihagyom. Nem is az adatgyűjtés miatt, ne kelljen már semmit bepötyögnöm még egy ilyen hülyeséghez is.

[ Szerkesztve ]

(#36) hemaka


hemaka
nagyúr

Draga es szar, jo ideje nem ettem mar naluk semmit.

(#37) zseko válasza atike (#21) üzenetére


zseko
veterán

Nem ez az egyedüli, én számtech boltnál is tapasztaltam, hogy az oldalukon semmi ár nincs kint. Mikor személyesen bent jártam és rákérdeztem miért, az volt a válasz, hogy mert akár naponta is változhat az ár. Hát akkor majd vásároljon nálatok az, aki ráér napi szinten telefonálgatni meg bemászkálni. De boltot is már láttam olyat, hogy a kirakatban semmi ár nem volt kirakva, csak bent az üzletben.

HR24.hu

(#38) darvinya


darvinya
titán

McD és BB is évente csökkenti az áruik méretét.
Anno Wendy's korszakban ettem többször, most majd 20 év kihagyása után tapasztaltam, hogy normál hambik akkora méretüek, mint anno a gyerek. :DDD
Most meg majd 3 év késéssel app.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#39) Zeki


Zeki
nagyúr

Lehet szidni a Mekit. De van ahol nincs más. Vagy ha van is, labdába sem rúghat.
Kecskeméten hiába van már kentáki csirke, hiába van már autós is, hiába próbált éjszaka is nyitva lenni... a népek mentek/mennek a Mekibe. Az már más kérdés, hogy tényleg szar, de a kentáki is. Az még frissen sem ehető.
Az app meg nem oszt, nem szoroz. Ki lehet tenni a vitrinbe, hogy ilyen is van MÁR.
Bezzeg a Wendy's anno... az tudott kaját csinálni! Kár hogy nagyon régóta nincsenek már. Pedig az Oktogonnál volt forgalom.

(#40) jUUh


jUUh
addikt

Erre a bejegyzésre biztos szükség volt? :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#41) moma válasza Zeki (#39) üzenetére


moma
őstag

Durva, hogy a Wendy's ennyi év után is mindenkinek megvan és pozitíven. Azok a héjában sült kruplik is jók voltak ott, meg a csili is...

we all deserve a bit of luck.

(#42) Zeki válasza moma (#41) üzenetére


Zeki
nagyúr

Csilis bab, héjában sült krumpli félbevágva, és valami szósszal leöntve, a hidegtálas tészták, a csokis fagyi, a békönös csirkés szendó... azok kaják voltak.
Sokat csináltam meg ettem őket. :)

[ Szerkesztve ]

(#43) twollah1976


twollah1976
őstag

Hirtelen myEki-t olvastam...

Azt hiszem mostanában túl sok angyalport toltam...

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#44) #80439296


#80439296
törölt tag

Amikor volt Wendy's, nem futott rá, így meg sem tudtam kóstolni.
Hambit is egyáltalán, '95-ben ettem először.

(#45) moma válasza Zeki (#42) üzenetére


moma
őstag

Ott melóztál? Recepteket nem nyúltad le? :D

we all deserve a bit of luck.

(#46) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Azt hiszem tudom melyik mekit írja a cikk Las Vegasban, tényleg borzalom volt, vagy 2 éve jártam ott. Viszont több másikban is voltam és bátran kijelenthetem hogy erősen változó a színvonal hogy melyikbe megy az ember hiába tűnik sztenderdizáltnak. De tény és való hogy százszor jobb gyorséttermek vannak USA-ban mint a meki, és ha az ember olcsón kajálni akar arrafelé akkor elég bemenni egy nagyobb szupermarketbe, akkora hideg-meleg büfék vannak hogy hihetetlen, sokkal jobb ár-érték aránnyal mint a gyorséttermek. Persze a Wendy's-t meg a Five Guys-t tényleg nem szabad kihagyni ha arra jár az ember, nem véletlenül van olyan hírnevük mint amilyen.

De ami szintén elgondolkodtató hogy egy hónapja voltam Hannoverben, de pl a KFC sem említhető egy napon az itthoniakkal, mintha egy teljesen másik hálózatban lettem volna, kb olyan volt a kaja mint itthon a kezdetekkor mikor még vastag és ropogós volt a bunda meg tényleg csípett a csípős. Nagyon lecsúszott a színvonal náluk is.

(#47) Zeki válasza moma (#45) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ehh, hülye voltam... Wendy's, Pizza Hut, Meki.... nem hoztam receptet sehonnan. Fiatalság bolondság. :)

A KFC-ben 2x ettem életemben. Elsőnek sok-sok éve Pesten valami rántott májas kaját, az meg rendesen véres volt. Aztán itt Kecskeméten a 3 gyerekkel vettünk valami sok csirkés bödönt, nagy sültkrumplikkal.... baszki, itt mindenki csak kerülgette, pedig éhesek voltak. Úgy volt szar a hús, ahogy... nyúlós kocsonyás valami izé borította... vettem inkább pizzát helyben. Pedig jót akartam nekik. Na nekem kettből kettő volt lyukra futás sok pénzért, szóval nem kell. És ahogy elnézem a forgalmukat, másnak se. Maradnak a Mekinél.

[ Szerkesztve ]

(#48) Totheground válasza Zeki (#39) üzenetére


Totheground
addikt

A KFC jó (bár szigorúan tartom a "Csak a mell" szabályt), azzal viszont kivívták örök haragomat, hogy a Mega Pocketet megszüntették.

Amúgy meg a Tendon Tenya, Coco Ichibanya és Yoshinoya a császár. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#49) #80439296 válasza Zeki (#47) üzenetére


#80439296
törölt tag

Pizza Hut, baszki; akárki akármit mond, a sajt + 2 (1marha+1bacon) isteni volt +adag szósszal. :K

Ne szivassatok, éhes vagyok... :U

[ Szerkesztve ]

(#50) Zeki válasza #80439296 (#49) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Pizza Hut akkor volt jó, mikor még volt serpenyős Super Supreme pizza, és azon volt minden finomság.
Azóta nekik is letűnt a csillagjuk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.