Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, a sors játéka.

Most olvasom hogy a "Jó reggelt Vietnám"-ban Bajor Imre szinkronizálta Williams-t. :(

Live-Die-Respawn

(#102) Ati1979


Ati1979
veterán

R.I.P :O

Nyugodjék békében. Nagy színész volt.

(#103) NemesTom


NemesTom
tag

Rest in peace.... Most megy az egyik filmje a hárombetűs kereskedelmi csatornán, akinek kedve van hozzá az rápillanthat.

[ Szerkesztve ]

(#104) #86973952 válasza NemesTom (#103) üzenetére


#86973952
törölt tag

M2 -n most megy a Holt költők társasága, 30 perce kezdődött.

(#105) tal-garius


tal-garius
aktív tag

RIP :(

(#106) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Egy komédia véget ért :(

(#107) DRB


DRB
senior tag

Nanu Nanu! :((

(#108) Dtomka


Dtomka
veterán

Sok filmjét láttam...de az egyik kedvencem a Jóóóóó reeeeeeggeeeeelt Vietnam....néha én is így mondom.
Nyugodjék Békében! :O

[ Szerkesztve ]

(#109) Juliuska


Juliuska
senior tag

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#110) #41133696 válasza Dtomka (#108) üzenetére


#41133696
törölt tag

Talán az első filmje volt amit láttam anno.
Sajnos nem tudták megmenteni, a végzetesnek bizonyuló depressziótól :(
Vannak olyan sikeres emberek is egyébként, akik végül azért dobják el maguktól az életüket, mert már mindent elértek, és egyáltalán nem találják a kihívásokat. Sokakban pedig felmerül az ilyen esetekben szokványos kérdés, hogy miért? Miért nem lehet hátradőlni és egyszerűen az életszépségére koncentrálni?
Mert nem vagyunk egyformák. Ha valaki a depresszióra hajlamos, vagy már benne is van a mély depresszióban, annak már nem ad örömöt a hírnév, az anyagi jólét, vagy egyszerűen csak a természet szépsége. A szemében minden leértékelődik.

Nyugodjék békében! Bár milliókat nevettettet meg, Ő maga szomorú volt mérhetetlenül :(

(#111) tatabike


tatabike
őstag

Most mondták a rádióban, hogy tényleg öngyilkos lett, felakasztotta magát, megfulladt. Sajnálom. Szerintem az Ébredések c. filmje Robert De Niro-val volt az egyik legjobb, meg A 200 éves ember.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#112) leslieke


leslieke
Jómunkásember

RIP.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#113) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Őt tényleg nagyon sajnálom. :(

(#114) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nyugodj békében.Nagy embert vesztettünk el ismét... :(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#115) perge666


perge666
veterán

R.I.P. :R

(#116) Dtomka válasza #41133696 (#110) üzenetére


Dtomka
veterán

Igazad van, akik elértek szinte mindent már nem tudják értékelni az apró, egyszerű dolgokat.
A hírnév a pénz után sok hírességnek (is) a következő lépcső a drog az alkohol mellett. Ha erre az útra lépnek akkor előbb utóbb tragédia lesz a vége. Persze vannak kivételek, de a többség sajnos nem tudja leküzdeni, főleg úgy, hogy ha még a depressziótól is "szenved". :(

(#117) Prevent válasza radi8tor (#7) üzenetére


Prevent
aktív tag

Azért nyúlnak drogokhoz, mert már más szórakozás nincs az életükben.

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#119) lowzor


lowzor
veterán

RIP :O :(
Gyerekkoromban nagy kedvenceim voltak a filmjei.

[ Szerkesztve ]

(#120) stawros


stawros
tag

R.I.P.Robin Williams "Pán Péter" nyugodj békében. :R Te voltál az egyik kedvenc :R S maradsz is :R

[ Szerkesztve ]

Ha nem érsz el telón hagyj privit, mindenképp válaszolok, ahogy időm engedi.Ha privátra nem válaszolok az azért van mert nem vagyok gép előtt, jelenleg.

(#121) Chapel


Chapel
addikt

Ugyan nem szivemcsücske az Apple, de ez egy szép gesztus tőlük.

Hihetetlen, még mindig nem fogtam fel, ha eszembe jut, akkor egy abszurd dolognak tűnik...micsoda tehetség kell ahhoz, hogy egy számomra kvázi ismeretlen a halálával olyat vált ki az emberből, mintha szinte ismerősök lettünk volna.

Talán arra jó lesz a halála, hogy páran akik bajban vannak, de szólni nem mernek senkinek, most végre kérnek segítséget a belső démonokkal folytatott harcban.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#122) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Nyugodjék békében. Nekem jobban tetszettek a drámai alakításai (A Halászkirály legendája, Good Will Hunting), de tényleg igazi egyéniség volt humorban is.

x gon' give it to ya

(#123) Schlagsahne válasza gyuszaa (#118) üzenetére


Schlagsahne
csendes tag

Azt eddig is lehetett tudni, hogy hatalmas gémer volt, de azt nem tudtam, hogy saját maga rakta össze és tuningolta is a gépeit. Kár érte. [link]

(#124) szab.tam


szab.tam
nagyúr

"lányát a legendás Nintendo-játékról, Zeldáról nevezte el, míg fiát egy Final Fight karakterről"

értelmes szülők nálunk is szoktak karakterekről gyereket elevezni.
de divatosabb pl: ármandó, lüszienda, ronáldó, ronáldinnyó és tsai.

attól, hogy egy mindannyiunk által szeretett színész, (én is szeretem), a hülyeség alól még nem menti fel.
sajnálom, hogy ez a legtöbbek számára még pozitívum is...

***

szerk:
lehet, hogy a gyereknek is testszik majd ez a szülői önmegvalsósító névadás, de mi van, ha nem.

de valószínű itt ezzel a véleménnyel egyedül leszek... :)
mivel most látom csak, hogy ez a gamepod, a ph-ról kattintottam - jájjj....
:B :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#125) #72042496 válasza szab.tam (#124) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem vagy vele egyedül. :)

Sajnálom, nyugodjon békében!

(#126) Mister_X válasza szab.tam (#124) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És szerinted azokkal mi van, akiknek a hagyományos névadási procedúra során történt anyakönyvezéssel van kivetnivalójuk (értsd: nem tetszik a nevük)? :) Ők is csak lenyelni tudják, hogy a szüleik megbélyegezték őket születésük napján.

Nincs ezzel szerintem semmi gond. Ha nem tetszett volna Zelda Williamsnek a neve, akkor az első lett volna, hogy 21 évesen besétál a hivatalba és nevet változtat. Sőt, ezt bárki megteheti.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#127) szab.tam válasza Mister_X (#126) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ez így van.
de a gyerekek kiskorukban nem 21 évesek, és kénytelenek végigszenvedni a hülye szülők, idióta névadással kapcsolatos következményeit.
ha nem így lenne, akkor nem lenne a telefonkönyvben pl. végh béla.
sem fradika. képzeld el, ha a gyerek 14 éves korában rádöbben, hogy ő újpest szurkoló, és azon dühöng, hogy miért nem nevezték egyszerűen sándornak... :DDD

****

de ez most messzire visz.
ő egy színész volt.
valszeg mindeki szerette.
én is.
csak a hírben pozitívumként szerepelt egy olyan dolog, ami szerintem nem az.
és ezt nem bírtam szó nélkül hagyni.
kb. ennyi....

****

de kiszálltam a témából, mert nem erről szól a hír...
:B

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#128) Garada válasza Chapel (#121) üzenetére


Garada
őstag

Bizony az,R.I.P.

(#129) donjohnson


donjohnson
addikt

anyagi gondokkal is küzdött

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#130) lowzor


lowzor
veterán

Robin Williams 'had Parkinson's' when he died

"Robin Williams was suffering from the early stages of Parkinson's disease at the time of his death, his wife has said."

[ Szerkesztve ]

(#131) Stauffenberg válasza szab.tam (#127) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"képzeld el, ha a gyerek 14 éves korában rádöbben, hogy ő újpest szurkoló, és azon dühöng, hogy miért nem nevezték egyszerűen sándornak"

Vannak Sándorok, akik 14 éves korukban azon dühöngenek, hogy inkább Eszterek akarnak lenni.

Amúgy meg az általános iskolámban elég sok furcsa név volt, de nem nagyon volt senki abajgatva vele. Volt akit tudtak azon az agyament néven anyakönyvezni, de volt olyan akit hivatalosan nem úgy hívtak, de egyébként azt a nevet használta.

A teljesség igénye nélkül: Hilti, Merdzsó, Hokedli, Zsaru, Rex, Jézuska, Szilva, Jumbó, Fenyő

(#132) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Én is kinyilvánítanám sajnálatomat, nyugodjék békében, nagyon szerettem 1-2 filmjét.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.