Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Nagyon elszomorított a hír! :(
Nyugodjék Békében!

(#3) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

:O Nyugodj békében!

Az egyik kedvenc filmem egyik megható jelenete Robin Williams-től: A 200 éves ember

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem is tudtam, hogy ennyire jelen volt a szcénában, és hogy ekkora pléjer volt, csak a Nintendo-s kötődéséről olvastam korábban.

Gyerekkorom kedvence volt a Hook, akárhányszor meg tudtam nézni, a Good Will Hunting-ban az ő jelenetei voltak a kedvenceim, és félelmetesen jól tudta hozni a pszichopata gyilkos szerepét is.

Legyen neki könnyű a föld!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nyugodj Békében!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Ubran


Ubran
tag

Kar erte.

(#7) radi8tor válasza Dilikutya (#2) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak annyit mondok: sosem tudhatod mi van a háttérben. Ezért ne ítélkezz!
Az újságokban, TV-ben csak a csillogást mutatják. De ezek a sztárok ki vannak facsarva. Nem véletlenül nyúlnak drogokhoz (alkohol is az csak legális formában).

⭐ Stella

(#9) flash-


flash-
veterán

RIP basszus...

ami még kiemelkedő (rég láttam de akkor tetszett) Az a Patch Adams..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#11) interstate76


interstate76
addikt

Nyugodjék Békében!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#12) Televan74


Televan74
nagyúr

Szomorú hír. Nyugodjék békében.
Kedvencem volt a "Jó reggelt,Vietnám!". Tetszett még a "Holt költők társasága" is. De már gyerekkoromban megismertem a "Egy úr az űrből" című sorozatból.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#13) tboy93


tboy93
nagyúr

Nagy színész volt, sok jó filmben játszott, amit gyermekkoromban tucatszor megnéztem :( Nyugodjon békében!

(#14) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nyugodjék békében, nagyon nagy figura volt. :(

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#15) BrianDK


BrianDK
tag

Nem is hittem el, amikor a rádióban hallottam. Hatalmas figura volt! Jó játékot odaát! R.I.P. :(((

iPhone 7, Redmi Note 9

(#16) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

RIP :(

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) Peterson_ válasza radi8tor (#7) üzenetére


Peterson_
addikt

Itt tudni lehetett.
Az alkoholizmus.
Persze az is következik valamiből, de erre már nincs mentség.
Mondom ezt úgy, hogy a közvetlen családtagok közül volt ezzel kapcsolatban tapasztalatom.

Bele lehet magyarázni minden féle problémát, de azok más embereknek is vannak.
Neked is, nekem is, vagy bárkinek függően attól, hogy mit oszt az élet.
Ennyiből bárki élete torkollhatna tragédiába.
Azt sem szabad elfelejteni, hogy van akinek nincs választása sem.

Tudom, most én leszek a másik, aki nem lesz sokak kedvence, de ezt gondolom, és mindezt úgy, hogy rettenetesen sajnálom hogy megint kevesebb lett egy nagy művésszel a Földön.
Maradjunk annyiban, hogy nem kellett volna így lennie.
Én imádtam a legtöbb filmjét és tökre megörültem amikor az imdb-n Mrs. Doubtfire folytatásról jelent meg hír.
De hát ez sem fog már elkészülni.:(
Méltatlan ez az egész...nyugodjék békében.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18) ALBY


ALBY
senior tag

Sajnálom őt, kitűnő színész volt. :R
Játékszerek (Toys) című filmjét is nagyon kedveltem ksiebb koromban.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#19) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sosem bírom megérteni, hogy miért lesz valaki öngyilkos... pláne ha már letett valamit az asztalra és családja is van. Nyugodjék békében.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20) Ruszki válasza Mister_X (#19) üzenetére


Ruszki
senior tag

Hát nem egyszerű felfogni ép ésszel, hogy mi vitte erre az útra....

Béke poraira!
ui.: Flubber nagy kedvenc volt tőle

[ Szerkesztve ]

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#21) Ygg


Ygg
senior tag

R.I.P. :(.

(#22) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Gyerekkorom egyik meghatározó szinésze volt. Mrs Doubtfire, Jumanji, Patch Adams, Csodás álmok jönnek, 200 éves ember, Jó reggelt Vietnám (ahol a szintén nemrég elhunyt Bajor Imre szinkronizálta zseniálisan) és még folytathatnám..

Hiányozni fog. :(

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#23) Mokó


Mokó
aktív tag

Nagyszerű színész volt...Nyugodjon Békében .

(#24) Djuree


Djuree
félisten

RIP! :(
Jumanjit még ma is megnézem ha megy a tv-ben, egyik kedvenc filmem. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25) teratti


teratti
senior tag

Nyugodjon békében! Kár, hogy eldobta magától az életet....

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#26) BDave


BDave
őstag

Hogy micsoda? Öngyilkosság? Hát ez hihetetlen... Miért???

(#27) teratti válasza BDave (#26) üzenetére


teratti
senior tag

Kokain, alkoholproblémák..... Valahol olvastam, hogy a depresszió is lehet olyan végzetes mint a rák.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#28) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Egyre jobban bosszant, hogy távoznak a nagy figurák.
R.I.P. Robin.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#29) radi8tor válasza Petyyyyy (#28) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az is bosszantó, hogy mostanában olyan semmilyen emberekből csinálnak sztárt, akikre 5 év múlva már nem is fog emlékezni senki...
Régen még ehhez kellett tehetség is nem csak kapcsolatok.

⭐ Stella

(#30) djculture válasza radi8tor (#29) üzenetére


djculture
félisten

Bajor Imre pont erröl beszélt az utolsó nyilatkozatában.

(#31) Petyyyyy válasza radi8tor (#29) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Teljesen egyetértek, a csinált sztárok nem igazán érdekelnek. Nem is kell oda 5 év, hogy elfelejtsük őket.
Míg mondjuk Robin-nal mindenki képes volt azonosulni, addig a mostani mitugrászokat maximum kinevetjük.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#32) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

És még élhetett volna bőven :O R.I.P.

Nagyon jó színész volt, most már majd a mennyekben fogja tovább fojtatni :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#33) Tian66 válasza radi8tor (#29) üzenetére


Tian66
senior tag

Mûsztárok jönnek, az igaziak mennek. Sajnos.

(#34) NGA


NGA
addikt

Shazbot!

Mork visszatért Orkra.

(#35) Neil Watts


Neil Watts
veterán

R.I.P. :(
Este már ezzel volt tele a sajtó, akkor sem különösebben akartam elhinni. Elképesztő, ahogy sorra távoznak a nagy nevek. :(

Üdv. core2

(#36) sztanozs válasza Neil Watts (#35) üzenetére


sztanozs
veterán

Ebből is látszik, hogy öregszünk... RIP!

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#37) BoneDragon válasza Petyyyyy (#28) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen, mind 60 fölött van. Hihetetlen mennyire megy az idő.... Nyugodj békében Robin. : (

(#38) BDave válasza Petyyyyy (#31) üzenetére


BDave
őstag

Amennyi munkát beleölnek és amilyen hozzáállással, pont annyit is érnek/kapnak.

(#39) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nyugodjék békében, nagyszerű színész volt!

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#40) Rico83


Rico83
tag

Az öreg sosem játszott rossz filmekben, ami kicsit laposabb volt esetleg, azt a zseniális színészi játékával lazán elvitte a hátán.

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#41) Elims


Elims
veterán

Iszonyatosan sajnálom. :-((((
Egy Igazi Művész volt aki tényleg hitelesen játszott.
Maga az ember is nagyon szimpatikus volt.

Nélküle kevesebb a világ. :-((((

(#42) Gabor 13


Gabor 13
csendes tag

Nyugodjék békében !
Pár éve rákkal küszködöt , gondolom ki ujulhatot neki ha akkor 4 évet harcolt hogy azt mondják neki legyőzte a rákot .

(#43) ViZion


ViZion
félisten

Ehhhh...
Nyugodjék békében. :(

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#44) #86973952


#86973952
törölt tag

Én is nagyon sajnálom, szerettem mint színész. Bár elég sok mindent el tudott játszani, mégis minden karakterét lehetett szeretni.

"200 éves ember" szerintem is óriási film volt, még a szereplőket nem is vesszük, kiváló adaptáció. De biztos sokan emlékeznek "nanu nanu" -ra is, viszont számomra a legjobb filmje a "Holt költők társasága" volt.

Szomorú, szerintem a szakma nagyon sokat vesztett vele..

Amit feljebb írtak ez is igaz, egyre több kiváló művészről derül ki, hogy valami nincs rendben a magánéletében. Alkohol, drogok, pszichés problémák, agresszió, stb. Szerintem tökéletes példa volt erre Elvis is, sajnos...

(#45) Stauffenberg válasza Peterson_ (#17) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Egy kicsit azért megvédeném a szenvedélybetegeket: Ők sokszor azért nem képesek meggyógyulni, mert az erős stigmatizáció nem engedi őket kimászni a gödörből. Nem kell ahhoz törvény által tiltott drogokat fogyasztani, elég csak az alkoholhoz nyúlni és már a függőség felismerését is nehezíti, hogy a megbélyegzés félelme miatt az ember még saját maga előtt is tagadni próbálja a függőséget. "Le tudom tenni, csak nem akarom". De persze amikor már a törvény szigora is fenyeget, akkor aztán pláne el kell rejteni az egészet, még azok elől is akik esetleg segíthetnének.

Az emberi psziché épp olyan törékeny mint egy láb. Amikor valakit lábtöréssel kezelnek, akkor nincs kitéve a környezete és a társadalom stigmatizációjának, ellenben ha egy nehéz életszakaszban egyéb segítség hiányában a kokainhoz fordul és függő lesz, akkor már igen, ez pedig a nulla közelébe redukálja a gyógyulás esélyét.

Ez nem csak a szenvedélybetegek egyéni szocproblémája, hanem egész társadalmakat érintő kérdés. Szociálisan érzéketlen választópolgárok számára az is fontos érv lehet (gyakorlatilag az egyedüli), ha azt nézzük mennyit spórolhatna az egészségügy, ha a szenvedélybetegeket (legyenek azok bagósok, alkoholisták, heroinosok) nem hagynánk odáig jutni, hogy már csak a szervdonor meg műtéti előjegyzések végtelen hosszú listájára írjuk fel őket, hanem ideje korán megadjuk a lehetőséget a kontroll visszaszerzésére, ehhez viszont az kell, hogy a drogfüggőségre ne tekintsünk másként, mint egy lábtörésre vagy ne fenyegessük börtönnel azokat, akik az attól való félelem miatt nem mernek segítségért fordulni.

(#46) AxBattler válasza teratti (#27) üzenetére


AxBattler
félisten

+ a pszichés problémák vezetnek igen sokszor szervi betegségekhez.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#47) Yutani válasza Stauffenberg (#45) üzenetére


Yutani
nagyúr

És ha már informatikai portálon járunk, a számítógép függőség (játék, Net, FB, stb) szintén létező dolog, és szerintem itt sokakat érint is. Engem is az asszony szerint. :DDD

R.I.P. Robin Williams!

#tarcsad

(#48) djculture válasza Yutani (#47) üzenetére


djculture
félisten

Inkább manapság a steam-es sorgyűjtési függőség a divat már...

(#49) Telda


Telda
addikt

Gyerekkorom kedvenc filmjének a hőse, Peter Pan nyugodj békében :O .

(#50) VIC20 válasza Telda (#49) üzenetére


VIC20
őstag

Úgy érted: Pán Péter, ugye?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.