Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Bárcsak droidon is így menne a frissítés.... :D

B.Cs.

(#2) Dave™


Dave™
nagyúr

A Cyan egy firmware update a Nokiákra, a felsorolt újdonságok viszont a WP 8.1 újításai, amit minden modell megkap, tehát a nem Nokiák is. A Cyan egyéb újdonságokat hoz, jellemzően optimalizációkat, új képkészítési algoritmust, új drivereket stb. A cikkben a kettő mintha össze lenne mosva. A Lumia 620 pedig korábban is a HERE Drive+-t futtatta, egyedüliként az alsó és középkategóriában, tehát ott ez nem lesz újdonság, az viszont igen, hogy a WP 8.1 hatására nem csak a kis Lumiákon, de minden WP 8.1-es telefonon ingyenes lesz a Drive+.

(#3) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Én kiváncsian várom már, de a T biztos xarakszik még vele egy ideig...:((
Amúgy a 8.1 HTC-kre is elérhető?

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#4) DaveJr válasza Dave™ (#2) üzenetére


DaveJr
őstag

A Cyan tudtommal tartalmazza a WP8->WP8.1 frissítés plusz Nokia fejlesztéseket. Ezért van összemosva.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#5) Fr0z3n válasza Thaaleum (#3) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Minden wp 8 telóra, csak ott nincs ennyi fincsiség a frissítésben. :)

(#6) galmat


galmat
aktív tag

Lumia 625-re és 925-re már itthon is elérhető. :)
Viszont a Creative Studio 6 még nem érkezett meg

(#7) leslieke válasza galmat (#6) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A független 925-re tegnap megérkezett a frissítés. :))

Bocs, nem választ akart lenni. ráadásul sikerült ugyanazt leírnom. :B

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8) Seangaijin válasza leslieke (#7) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Andante még mindig nem tud egy 100% cikket kiadni úgy, hogy ne legyen benne elgépelés. Hihetetlen... Mellesleg össze van mosva a 8.1 és a Cyan újításai... Mellesleg Vodafone-os 625-re is elérhető tegnap óta

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#9) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Megkérdeztem már a topicomban is, de itt is megteszem hátha ez most többen nézik. Elég idióta kérdés, de mindig elfelejtem sajnos. Épp most töltöm a 8.1-et a L625-ömre, és szükség lesz majd ugye a Nokia fiókom e-mailjére. Viszont folyton elfelejtem, hogy mi a vége. Tehát @ ... .com Mi van a kettő között? Live.com vagy micsoda?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#10) cybm


cybm
csendes tag

Egyszerusitett kamera felulet? Nekem eddig is egyszerunek tunt. Remelem funkcionalitasa nem valtozott (max. jobb lett). Van aki mar nezte Lumia 1020-al az uj kamera progit? Kivancsi leszek hogy a Cyan mit valtoztat majd esetleg a kepek minosegen (bar en eddig is mentettem RAW-ba).

Hmmm ha 925 fuggetlenre megerkezett, remelem a 1020 fuggetlenre is becsapodik mostmar :)

(#11) martonx


martonx
veterán

Kíváncsi leszek erre a frissítésre. Remélem az akkus üzemidőt nem rontja.
Az újításai igazán nem izgatnak.

Én kérek elnézést!

(#12) Blyan válasza cybm (#10) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem Te a Nokia kamerára gondolsz, itt pedig a WP gyári kameráját említik (ahogy fent valaki megjegyezte, a cikkben erősen összemossák a Cyan FW frissítést a 8.1 rendszerfrissítéssel).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) #14841344


#14841344
törölt tag

Sziasztok!

A frissítés telepítéséhez mennyi szabad hely szükséges a telefonon?

(#14) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Nagyon örvendetes, hogy minden modellre elérhető lesz a Here Drive+ ingyen.
WP-sektől kérdezném, hogy ezek szerint még érdemes Lumia 720-at vásárolni?

(#15) skroy válasza b4zsi- (#14) üzenetére


skroy
senior tag

Simán érdemes. Nekem pl. ma hozza a futár a 820-at. 40ezret simán megért T-nél :D

(#16) T.Peter válasza b4zsi- (#14) üzenetére


T.Peter
őstag

Inkább 820.

(#17) gyurkikrisz válasza .Szaki. (#9) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Az amit megadtal. Egy mail cimmel regeltel, es az kell neki.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#18) skroy válasza .Szaki. (#9) üzenetére


skroy
senior tag

Live, hotmail, outlook lehet asszem :K

(#19) .Szaki. válasza gyurkikrisz (#17) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem ez a kérdés. A Nokia fióknak van egy külön neve. Tehát mint a gmail-es fióknak gmail.com a Nokia fióknak mi a vége? Arra emlékszem, hogy én mit adtam meg a @ előtt, az érdekel, hogy mi van a @ után? valami.com.. Az mindenkinek ugyanaz...Ezért kérdem.

skroy Köszi szépen! :)

[ Szerkesztve ]

(#20) cybm válasza Blyan (#12) üzenetére


cybm
csendes tag

Igen arra. Nem is hasznalom a "simat" :) Igy mar okes, megnyugodtam :]

(#21) halkow


halkow
őstag

a here+ mindenkinek jól hangzik, a végén még a wp lesz a legtámogatottabb

Alcatel onetouch idol2s the king

(#22) peestee83


peestee83
aktív tag

Várom. Remélem a frissítés megoldja a bejövő gmail-es levélproblémákat :)

Cor ne edito

(#23) hdtomi


hdtomi
senior tag

Tegnap este már fel is tettem a telefonomra :)

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#24) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

Most 8.1 DevPrev van a telefonon, fel fogja dobni így is a frissítést?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#25) anulu válasza halkow (#21) üzenetére


anulu
félisten

ezt nem tudtam, hazaérek és megnézem, h a független HTC 8X-em mit dob fel. offline navi miatt tartottam meg eddig az őskövületnek számító N8-am, de lehet ezek után megy a fiók mélyére.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26) Khan13 válasza skylinelaca (#24) üzenetére


Khan13
senior tag

Neked csak a Cyant fogja letölteni, mivel az oprendszer már fent van. Röviden: igen.

(#27) Schmidi


Schmidi
tag

Már nekem is jelzett a 625 (független). Majd este az otthoni wifiről feldobom. Akinek már fent van az tapasztalt valamilyen változást az üzemidő terén?

(#28) btudos válasza anulu (#25) üzenetére


btudos
veterán

8.1 PfD-vel 8X-en ott figyelt a Here Drive+.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#29) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Tegnap este jelzett a telóm (925 Telenor). Rendben lement a frissítés, kb egy óra alatt.
Minden tök jó kivéve az értesítési központot. Nem szinkronizálódik a glance-szel és csak akkor tűnnek el az értesítések, ha elhúzom őket... Ez így nem az igazi. Viszont sokkal-sokkal többet tud már a rendszer, mint a GDR3 idején.

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#30) RaZroX


RaZroX
addikt

Telekomos Lumia 625-re nekem még nem jött meg a frissítés, mondjuk nekem már most is a 8.1 van fent, csak nem a cyan.

This is the way

(#31) (An)Dante válasza Seangaijin (#8) üzenetére


(An)Dante
őstag

Helyesen 100 %-os, mivel ragozni is szokás. Mellesleg a mellesleg egymás után kétszer enyhén szólva is szóismétlés. A mondat végére illik valamilyen írásjelet tenni. A legtöbb modellre még nem érhető el. A 625-re már szinte világszerte.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#32) Tomi_Ohl válasza (An)Dante (#31) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Na ezt megmondtad neki, (An)Dante :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#33) Lomha 8V válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Hajjaj...nevör! :DDD

(#34) WinPho


WinPho
senior tag

Lumia 620 - Telenor: aug. 26. :U ;]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#35) sefan67


sefan67
aktív tag

""lehetőség nyílik három oszlopnyi csempe használatára, melyek mögé tetszőleges háttér is választható a kibővített testreszabhatóság jegyében""
Eeez igen :DDD
+ Swype szerű gépelés... :C
Dobom is el a sz*ros Droidom :B

(#36) .Szaki. válasza sefan67 (#35) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez biztos sok mindenkit érdekel.

(#37) Dave™ válasza sefan67 (#35) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ne szennyezd a környezetet.

(#38) Luck Dragon

Egyre több és több a frissítések a wp-re egyre jobban csábít az os :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#39) m1lan válasza sefan67 (#35) üzenetére


m1lan
őstag

Swype csak angol és német billentyűzetnél van egyelőre.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#40) Klidave


Klidave
újonc

Lehet tudni, hogy a már developers frissítéssel rendelkező 8.1-es telók milyen újdonságokat kapnak? :) Pl a "swype szerű billentyű" (word flow), eddig csak angol billentyűn működik. Esetleg a frissítés után lesz magyar is?

(#41) Воланд válasza Klidave (#40) üzenetére


Воланд
titán

nem lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42) Seangaijin válasza (An)Dante (#31) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Nem okoskodni kellene, hanem elolvasni a cikket amit írsz. Nem engem minősítenek a cikkben az elírások. Gondolom nem én vagyok az egyetlen aki szól érte.... Egy köszönöm kéne vagy csak csendben kijavítani a hibákat nem írásjekekkel dobálózni. Az ember mikor már az x-edik cikknél is feszt elgépelt szöveget olvas akkor elgondolkodik, hogy van-e értelme egyáltalán a száját koptatni. Én elhiszem, hogy mobileszközről nem olyan gépelni de a proof reading erősen ajánlott akkoris. ;)

[ Szerkesztve ]

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#43) Plissken


Plissken
tag

Sziasztok! Nekem 925-ös Lumiám van, Vodafone-os vagyok, de még nem érhető el a Cyan. Viszont érdekességképpen a Névjegynél WIND szolgáltatót ír, és mikor bekapcsolom is WIND logó fogad. Elvileg függetlenként vettem egy ismertebb GSM boltból. Furcsa amúgy, hogy az olasz WIND-nél (olaszul fogadott először a telefon) még csak tesztelés alatt van a Cyan. Valami ötlet?

(#44) Воланд válasza Plissken (#43) üzenetére


Воланд
titán

van egy olasz szolgaltatotol szarmazo fuggetlen keszuleked, amire meg nem erheto el a cyan. vagy most mi pontosan a kerdes?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45) Plissken válasza Воланд (#44) üzenetére


Plissken
tag

Igazából az lenne, hogy érdemes-e ezért reklamálni a boltnál, vagy ez az eljárás így korrekt (hogy vadi újként és függetlenként adták el) és várjak míg elérhető lesz a WINDnél is és megkapom a Cyant?

(#46) Воланд válasza Plissken (#45) üzenetére


Воланд
titán

sufni gsm, ezzel jar. meg kell varni, amig elerheto lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47) azigazimoris válasza Plissken (#45) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

A telefonod kártyafüggetlen de szolgáltatói szoftver van rajta...
Csapj rá egy független eus szoftvert, vagy várj, míg megrkezik az olasz frissítés.
Woland +1 😊

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#48) RaZroX


RaZroX
addikt

Nekem EUs 8.1 van, mégsem érhető el frissítés... mi lehet a gond ? (625)

This is the way

(#49) Воланд válasza RaZroX (#48) üzenetére


Воланд
titán

eu-ban belul melyik orszag?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) RaZroX válasza Воланд (#49) üzenetére


RaZroX
addikt

Magyar

mármint gondolom. A régió és a nyelv is arra van állítva.

[ Szerkesztve ]

This is the way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.