Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tutis


tutis
őstag

Nem kell aggódni, ha megjelenik a windows phone 10 végleges hibátlan változata, újra felfelé ívelő lesznek az eladások.. Bár ahhoz az is kell hogy a 950 ára is lejjebb menjen és a középkategóriában se a 650-es legyen az utódja a 640-nek..Meg kellene pár új készülék még..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Nem csodàlkozom ezen... Egyszer csak összekapjàk magukat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Воланд


Воланд
titán

"Még akkor sem, hogy már piacra lépett az új, Windows 10 operációs rendszert futtató Lumia 950 és 950 XL"

aha, amik novemberetol voltak kaphatoak egyes orszagokban. az iphone meg egy "kicsit" tobb orszagban, szoval az osszehasonlitasnak konkretan nulla ertelme van. de flamelni remekul lehet vele. de ha mar flame: ipad: -27%, surface: +29% ;]

amugy szerintem most van az, hogy miutan az osszes felesleges embert elkuldtek a regi nokiasok kozul szepen tartalekra kapcsoljak az egesz mobilos vonalat, es csak tessek-lassek foglalkoznak majd vele. kiszallni nem fognak a piacrol, mert az uwp duma ugy nem festene olyan jol, de sok jovoje nincs mar a paltformnak.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) scyllarus


scyllarus
veterán

Mit vártak? Kiadtak két drága flagshipet félkész rendszerrel. (950/XL)
Egy alsó-középkategóriásat, középkategóriás áron, aminek még házon belül is erősebb riválisa van. (550)
És most jön egy ugyanilyen, állítólag horror áron (650).
A következő negyedév sem lesz jobb, ez borítékolható :(

mdraco: én csak 3 hónapja, de már nem akarok mást. Amíg lesz valamilyen telefonjuk, én maradok.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#5) mdraco


mdraco
őstag

Amennyit szerencsétlenkednek az utóbbi időben a windows 10 mobile-val. Úgy gondolom nem is szántak nagy figyelmet, ezt lett az eredmény, kár, mert 3 éve wp-s vagyok...

(#6) Wesder válasza mdraco (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Ha ez vigasztal, màs gyàrtók is szarul àllnak :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Legendd válasza Воланд (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

Fel lehet hozni a Xiaomit vagy a Meizut, akár a Samsungot is :)
Illetve nem mindegy a +/- értéknél, hogy mihez képest. Hova lép egy termék: kevésből kicsit többre, vagy sokból kicsit kevesebbre.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#8) daniel909


daniel909
addikt

Akármit mondanak az emberek egy béta rendszerrel adta ki az ms a 950eket.

Megneztem több reviewt mert akartam venni wp telefont családon belül és azonnal rá kellett dobbenjek h béta rendszert soznak az emberekre.
Béta teszter meg tudják ki legyen :)

Úgyhogy végül ios eszköz lett igaz drágább is volt. De szerintem e gondolat mentén is sokak vásárolnak és választják az iost. Ezért is megy annyira a szifon.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9) BobTail


BobTail
őstag

A kereslet megvolt, a kínálat nem... egyrészt egy évvel ezelőtt több árkategóriában több modellel volt lefedve a piac, másrészt folyamatosan arról lehetett olvasni fórumokon és a mobilszolgáltatók közösségi oldalain, hogy kifogytak a készletből Lumia XY-ból. Szóval tök felesleges itt a pánikot kelteni.

(#10) ldave


ldave
félisten

Két generációnyi WP után most már én se azt vettem, pedig eddig kitartottam.Elég sokat gondolkoztam rajta, de nem tudtam magam meggyőzni, hogy ez a L950 most jó választás lenne.

A Slime draws near! Command?

(#11) Csapoati válasza tutis (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt hallgatjuk 5 éve... Majd a 7.8, majd a 8, majd a 8.1, majd a 10, stb.

BobTail: Ja, 2014-ben már egész jól álltak, de hát zéró új telefonnal nem lehet előrelépni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Lord Sidious


Lord Sidious
senior tag

kicsit csúsztak a wp 10-el és amikor kijött a rendszer a két (egyébként nagyon jó kis készülékkel karöltve 950&950XL) nem igazán lehetett azt érezni, hogy ez kész van. Kb. az iOS 7 kezdeti nagyon bugos indulása is kutya füle volt ahhoz képest, amit a win "elkövetett" a wp 10-el. A droidos és iOS-es appok "portolását" is sürgethetnék már egy kicsit, mert elkelne a rendszernek egy kis app dömping. :)

(#13) Lord Sidious


Lord Sidious
senior tag

A 7 meg a 8-át, de majd végül a 10 ujjad megnyalod :DDD vagy mégsem? ;)

(#14) Воланд válasza Legendd (#7) üzenetére


Воланд
titán

a cikkben az szerepel, hogy azonos intervallumban. nos, azonos intervallumban nem voltak kaphatoak az uj lumiak es az iphone-ok. es fel lehet hozni akarmelyik gyartot, egyikre sem lesz igaz az azonos intervallum.

de nyilvan ez csak szorszalhasogatas a reszemrol, annyira nem erdekel a platform sorsa.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) Воланд válasza daniel909 (#8) üzenetére


Воланд
titán

jaja, mintha az ios nem lenne beta allapotban minden egyes uj foverzio eseteben. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ilyen sebességgel amivel ők rendszert írnak mit vártak? A nagy MS

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17) daniel909 válasza BobTail (#9) üzenetére


daniel909
addikt

Te megmagyarazod a negatív mutatókat. Pont ilyenek lehetnek az ms vezetők is. És ezért nem történik atuto siker.

Woland: de de igazad van. Ha nem új a vas a foverziok nagyon idegesítőek. Aztán a x.3 verzióra fixaljak. Nekem is ez a tapasztalatom. De tegyük hozzá minden App működik ugyanúgy csak rocog a rendszer és lassú. Amúgy használható marad osszessegeben

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#18) Воланд válasza daniel909 (#17) üzenetére


Воланд
titán

nem megmagyarazas ez, hanem a tenyek kozlese. persze nyilvan valakit ez zavar.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) papi77


papi77
addikt

Szerintem ennek a platformnak igazából vége!
Vagy rétegtermékek lesznek belőle,max 1-2% os részesedéssel...

Az első: NOKIA 1611

(#20) Воланд válasza papi77 (#19) üzenetére


Воланд
titán

mar most is retegtermek, 1-2%-os reszesedessel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) strogov válasza papi77 (#19) üzenetére


strogov
senior tag

Már indulás óta linux desktop szindróma a rendszer. Lassan azt is elfelejtik majd, hogy valaha akartak vele kezdeni valamit.

(#22) Dave™


Dave™
nagyúr

Itt kicsit borúsabban fogalmaznak, de kb. ez a valóság. Innen már nincs visszaút.

[ Szerkesztve ]

(#23) csendes


csendes
őstag

Arról van adat, hogy hány % a vállalati felhasználó a Lumia-nál? Vannak cégek, ahol középvezetői szintig csak ilyen céges mobilt lehet használni. Ezen a piacon az uwp is érdekesebb.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#24) Zitta


Zitta
őstag

Poén hogy nem látjátok és ők sem látják az okot. :C

A probléma a Nokia felirat hiánya - ennyi...

Érdekes hogy az utolsó Nokia Lumiáknal még fel is ment az ára a finishben és úgy kellett hiénázni.

Ennyit a mikrofos cég csalogató nevéről meg, hogy az volt prioritásban, hogy levakarják a készülékekről a Nokia feliratot, meg a fémet persze műanyagra kellett cserélni.

Vicc

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#25) UnSkilleD válasza Dave™ (#22) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

az apple buzi iVerge-től nem is lehet mást várni...

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#26) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég rég óta WP felhasználó vagyok. És nem vagyok boldogtalan a mobilommal. De szerintem ezt be lehetne látni mindenkinek, hogy ez nem megy így. Vagyis megy, ennyire. Ahogy ezek a számok mutatják. Teljesen mindegy, hogy melyik gyártóhoz hasonlítjuk a WP-t. A telefonok, jók, a rendszer jó. Azt viszont be kell látni, hogy az áruház egy nagy nulla. Pár hónapja még védtem a WP alkalmazás kínálatát, hogy meg van minden ami kell. Igen ám, aztán kicsit jobban beleástam magam az iStore, és a Play áruházakba. Siralmas a Wp kínálat, ezt nem lehet vitatni.

Én nem lepődnék meg rajta, ha a Microsoft ejtené ezt az ágazatát, nem tudom meddig éri meg nekik az erőlködés. Előrelépés itt már nem lesz szerintem.

Még egyszer mondom, én elvagyok a L930-ammal, nem is akarom lecserélni. De ha tippelnem kelle most akkor azt mondanám , 2-3év múlva már nem biztos, hogy WP telefon lesz a zsebemben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) Wesder válasza Zitta (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Azért azt ne feledjük hogy elötte a Nokia név egyet jelentett a minőséggel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) tutis válasza .LnB (#26) üzenetére


tutis
őstag

mondj egy appot ami létfontosságú a telefonon és nincs wp platformon..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#29) Dave™ válasza UnSkilleD (#25) üzenetére


Dave™
nagyúr

A számok makacs dolgok, és sajnos nehéz mást kiolvasni belőlük. 4 év után hagytam ott a platformot, amikor már látszott, hogy nincs mire várni tovább. Lehet okolni sok mindent, de ebben a legnagyobb sara a Microsoft hibás döntéseinek volt.

(#30) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Basszus... Ha talán adnának ki kicsit több készüléket a közèpkategóriaba,akkor nem ez lenne. Most is azt várom hátha...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#31) .LnB válasza tutis (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mit nem értettél?

"Pár hónapja még védtem a WP alkalmazás kínálatát, hogy meg van minden ami kell."

Ami létszükséglet az még mindig megvan.

Ezen felül a mozgástered nulla. Én amiket kerestem: Fallout Shelter (az egyetlen játék ami érdekelne), Steam, (hivatalos)Twitch, (hivatalos)NHL app, (hivatalos)Tour De France app.
Ezekre a kulcsszavakra ha rákeresel egy iStore-ban, vagy Play-en a hivatalos appokon kívül kidob vagy 5db kifogástalanul működő appot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) Reinkz


Reinkz
senior tag

Nem tudom sajnálni az MS-t magának hozta ezt össze, jó lett volna ha csak bugos lenne a w10.., nem pedig foghíjas.

szeretnék idézni egy olvasó levelet (direkt nem írom honnan mert ez nem reklám helye) szerintem tökéletsen leírja a helyzetet:

"Igenis léteznek Windows Phone fanok. Kell hozzá némi ragaszkodás a Nokia névhez, hit a Lumia 800 és 1020 dizájnok felsőbbrendűségében, némi csempefétis, Xbox-őrület, és természetesen 30 feletti életkor, az állandóságra vágyás. A Windows 10 Mobile eljövetelével ezekből lassan semmi nem maradt. Az új készülékek szépek, elegánsak, de ilyet más is tud, ebben nincs semmi különleges és felsőbbrendű. Ebből nem fognak az Apple vezetői is vásárolni, mint a Lumia 800-asból.
A készülékek megdöbbentő módon bétás Windows 10 Mobile-lal jöttek ki. Pontosabban nem tudom, hogyan is hívjam azt a rendszert, melyben 1 óra nézelődés után minimum 3 fix helyet tudok, ahol a rendszer elszáll, kifagy, kidob. Viszont, aki le tudta nyelni az WP7 nullára írását, a WP7.8 nevű kommunikációs herén rúgást, mindezt early adopterként, az erre csak legyint, mondván semmi gáz, majd javítják a fiúk.
A kezelőfelületet több helyen elrontották a tervezők. Teljesen felfoghatatlan, hogy miért kerültek funkciók mindenféle hamburger menük alá, miért kell alapfunkciókat a mennyezetre pakolni, mindezekkel az egyre növekvő méretű telefonokon teljesen ellehetetlenítve az egykezes használat intézményét. A jobbra balra pöccintéssel mi volt a gond? Pont ezért rosszabb lett az áruház, az Xbox app, a levelezés. A naptár pedig egy katasztrófa még mindig, ennél fapadosabb app nem létezik.
Mi marad a végére a fanoknak? Nem sok, egy utolsó remény, hogy ez már tényleg egy jó alap, erre már lehet építkezni. Ennyi, nem több."

(#33) Braddock


Braddock
őstag

Waze nekem létgontosságú. Egy éve nem fejlesztik rá.

[ Szerkesztve ]

(#34) tutis válasza .LnB (#31) üzenetére


tutis
őstag

Én értettem, Te nem értetted :)
ami létfontosságú a telefonon
Én spec örülök hogy nincs teleszarva a telefon mindenféle appal, mint amikor droidos telóim voltak..Végre telefonom van, nem egy kütyüm...Nem a telefont nyomkodom 0-24-ben :)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#35) NavySeal válasza Воланд (#15) üzenetére


NavySeal
senior tag

Mondjuk ott legalább nem vágják át az embereket, hogy ja mégsem fogod tudni feltenni a WP8-at a WP7.5 készülékedre...
Tudom ez lerágott csont, de akkor is.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#36) csendes válasza strogov (#21) üzenetére


csendes
őstag

Csak a linux desktop teljesen ingyenes. És ma már egyszerűbb telepíteni is, mint Windowst. Konkrétan üzletben számlával egy év garanciával vásárolt használt céges gép (márkás, dual core, 4GB RAM, 160GB HDD) 19 ezer Ft volt. Ha valaki vesz hozzá W10-et, akkor ez összesen 50 ezer Ft fölött lenne.Drágább az operációs rendszer, mint a hardver. Linux Mint-et feltettem rá gond nélkül, egy hét után annyit kérdeztek, hogy a képernyővédőnél hogyan lehet a zárolást kikapcsolni (grafikus felületen egy pipát kell kiszedni).
Nyilván, aki még új PC-t vesz, az Windows-t akar. Egyébként az egész PC piac zsugorodik, ha jól láttam konkrétan 5%-kal csökkent a Windows OEM-ek száma 2015-ben. [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#37) Воланд válasza csendes (#23) üzenetére


Воланд
titán

nincs adat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) gerii válasza tutis (#28) üzenetére


gerii
addikt

Waze

Másfél év alatt mivel is csábították a vevőket, volt egy 640, meg 2 hónapja az 550, 950, félkész állapotban. Nincs min csodálkozniuk szerintem, még megfejelik egy 260€-s 650-el és a redőny le is lett húzva.

[ Szerkesztve ]

(#39) Воланд válasza Zitta (#24) üzenetére


Воланд
titán

igen, hat persze. ezert van az, hogy amikor rakerult az ms felirat a telefonokra, akkor kb semmit nem valtotak az eladasok. ugyanis nem 2016q2 volt az elso negyedev, amikor ms logoval arultak a keszulekeket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40) NavySeal válasza .LnB (#26) üzenetére


NavySeal
senior tag

+1
Én is hosszú évekig WP-s Nokia-kat használtam és azt kell mondjam megelégedéssel.
Azonban az alkalmazás kínálat - a kezdeti nagy nullához képest - alig fejlődik.
Ez volt (és a leépítés, bezárás) a legfőbb indok, amikért váltottam platformot.
Pedig, ahogy írtam kitartottam és szerettem is (talán még most is) a készülékeket :)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#41) tutis válasza gerii (#38) üzenetére


tutis
őstag

here drive nem jó navigálni?

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#42) Воланд válasza NavySeal (#35) üzenetére


Воланд
titán

mondjuk soha nem is volt arrol szo, hogy az ms azt mondta, hogy jon a wp8 a wp7-es keszulekekre, majd ezt kesobb visszavontak, hogy bocsi, megsem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43) iihorvath


iihorvath
tag

Sajnos egyetértek mindenkivel aki szerint innen már nincs visszaút. (Pár év múlva már csak olyan emlék lesz mint hamarosan a Blackberry vagy már most a Firefox rendszere...) Pedig egyik legnagyobb "apostola" voltam a rendszernek. Az 520-al kezdtem és a családban, barátok között sok embert rá tudtam beszélni, hogy vegyen wp-s telefont.
De azáltal, hogy a 2015-ös évet is sikerült szinte tétlenül hagyniuk elmenni, nem jelentek meg érdemben új készülékek, nem tudták kiadni a WP10 frissítést sem. (Az 535 mint első Microsoft telefon kijelzős gusztustalansága csak hab volt a tortán. Pár hétig volt olyan telefonom is, és az csak egy dolog volt, hogy napfényben szinte olvashatatlan volt, de az össze-vissza érzékelése végképp kiakasztott. Aztán, hogy ezt miként sikerült javítani már nem érdekelt, nagyon gyorsan túladtam rajta. Pocsék volt és használhatatlan. Az 520 köröket vert rá sok szempontból.)
A 640-es széria széria jelent meg szinte egyedül érdemben, amit magam is használok. A platfomon belül jónak számít viszonylag, de már más hasonló árú droiddal szemben alul marad. A droid annyit fejlődött az utóbbi években, hogy nem minden esetben igazak a laggolós, fagyó, újraindulós sztereotípiák, úgyhogy magam is elhagyni készülök a platformot.
Egyébként a magam szempontjából nem egészen értem, hogy miért is nem jelentették meg 2015-ben a sokak által várt 10-es frissítést, mivel insider-en belül december eleje óta használom élesben a 640DS-emen. Telefonhívás, sms, e-mail, fényképezés, viber, skype, edge, zene, video, tubecast, bluetooth, angrybirds :-), és minden egyéb nekem flottul, gyorsan és hibamentesen megy rajta. És még azt sem veszem észre, hogy jobban merülne tőle, sőt nekem nem merül jobban mint 8.1-gyel. Aztán lehet, hogy ez csak a 640-re igaz, de mindenesetre nekem nincs vele semmi gondom, úgyhogy nem értem, miért nem adták ki hozzá még mindig hivatalosan.

(#44) Воланд válasza Braddock (#33) üzenetére


Воланд
titán

mondjuk az nagyon meglepo, hogy a google nem fejleszt wp-re. jah, varj, megsem.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45) margithid


margithid
veterán

Én nagyon bizakodó voltam a win10-zel kapcsolatban, de sajnos egyre inkább úgy tűnik, hogy a következő telefonom android lesz, BB is megy a levesbe, és win se olyan amilyennek lenni kell.
A legnagyobb probléma az alkalmazások hiánya, az ausu t100-on is nagyon hiányoznak a minőségi alkalmazások, persze az más tészta azért, mert asztali gépként is funkcionálhat.
Nem tudom, hogy fog kikecmeregni ebből microsoft, az biztos, hogy pénze van bőven, hogy akár évekig is bármi gond nélkül tolja bele a pénzt a windows 10-be. Kérdés megéri-e...

(#46) gerii válasza tutis (#41) üzenetére


gerii
addikt

Nem. Miért? Mert az nem mutatja hogy akár csak fél perce hol állt be a forgalom, hol vannak sünök, stbstb.
Igazából nem is navigálni szoktam már vele, hanem útinfó miatt indítom el az unalomig ismert útvonalakon is. Nagyon sok pénzt és időt köszönhetek neki.

[ Szerkesztve ]

(#47) Die HaPpY :)


Die HaPpY :)
tag

Nem értem ezt az app mizériát. Jelenleg 110+ app-om van a Lumia 925-ömön, amin windows 10 insider-es legújabb soft van. A teljesség igénye nélkül:
6tag, Adobe Photoshop Express, Bind Mi Band, Facebook, Messenger, Teljes Here csomag, időjárás appok, Instagram, Instaweather, Movie Maker, ODB Auto doctor (autodiagnosztikai app), Office csomag, OTP Smart Bank, Paint, Képszerkezstő programok kb 5 db, Runtastic,, Shazam, Skype, Traffi hunter, Viber, Youtube.

Mint látjátok, mindenféle alkalmazás van, napi használattól kezdve az alkalmi progikig.
Ezek közül mindegyik működik, sosem volt olyan érzésem hogy nem tudja ellátni a feladatát.
Ezek után nem értem, minek kell 1000+ app egy féle feladatra, mint az androidon/ios-en.
Legyen keveesenn (akár jóval kevesebb) de működjön és kész.
Ez egyéni vélemény ;)

Szép napot!

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#48) NavySeal válasza Воланд (#42) üzenetére


NavySeal
senior tag

ez igaz, viszont nem is mondták, hogy nem fogja megkapni csak mikor már eladtak belőle egy jó nagy mennyiséget és lássuk be, a logikus - ha veszel készüléket - az az a feltételezés, hogy az újabb rendszereket meg kapják legalább a flagship termékek...
Ezt elb@szták

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#49) NavySeal válasza Die HaPpY :) (#47) üzenetére


NavySeal
senior tag

Mondjuk az sem mindegy, hogy egy app mikor és milyen minőségben érkezik.
Pl.: Waze egy gatya az iOS és Androidos verzióhoz képest...

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#50) legiaap válasza tutis (#34) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez a válasz mióta a wp a színre lépett. Lehet hogy neked nincs szükséged appokra de másnak igen. Pont ezért tart itt a wp mert mindenki azt gondolja jóvan ez így.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.