Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Cifu


Cifu
nagyúr

Just486: Mikor már PCM sztereo 44.1khz-et állítottam be, és nem volt képes fogadni az erősítő, feladtam. Anno a 4870X2 gond nélkül kiadta a 7.1 48khz-et is. Valami bibi lehet itt, de nem volt időm és lelkierőm végigverekedni magam rajta. Egyszer sor kerül rá. :)

hussanas: Persze, idővel tervben van, de ahogy mennek le az SSD árak, úgy voltam vele, hogy inkább egy második 2 terrás vinyó, mint egy 128 gigás SSD. Per pillanat tárhely > sebesség volt az állás. :)

Franco: A táp overkill, tudom, egy 500-550W-os is elég lett volna, pláne, hogy nem tervezek CF-et. Viszont amennyire én utánaolvastam ennek, általában olyan 50%-os terhelésnél a legjobb a tápok kihasználtsága (hatásfok, hőterhelés, stb.). Márpedig az én gépem olyan ~300W körül vehet fel terhelve. Így pedig a 650W-os táp még ideális.

Repsol600: Terhelve 1.22Volt CPU ID szerint. Én 4,22-vel használom, de 4,43Ghz-en stabil ilyen fesz mellett, még BF3 alatt is. :)

WZP: A kérdés jó, SATA3-as vinyók, gondoltam SATA3-as csatlakozóra rakom őket. Bevallom most megfogtál, mert nem tudom, hogy a sebességük mennyivel csökken, ha SATA2-re dugom őket. De ki fogom próbálni. :)

Silenzio: Nézz be az i3/i5/i7 Ivy Bridge topicba. ;)
Levegővel 4,5Ghz körül a reális eredmény általában emelt fesz mellett.

Hozzá kell tenni, hogy már régen nem csak a freki számít. Pont az AMD vezette anno be emiatt az pluszos jelölést még az Athlonok esetében hajdanában-danában. Ma meg már semmiféle alapot nem ad igazság szerint. :)

Én az AMD vs. Intel csatába nem szeretnék beleszálni. Igazából erősen gondolkodtam, hogy újból AMD-m lesz (utóbbi két gépem: AMD Athlon X2 4400+, majd Intel C2D E8400), ám annyira dicsérte mindenki az Ivy Bridge / Sandy Bridge procikat, hogy úgy gondoltam, maradok Intel vonalon. Egyébként én is visszasírom a régi időket, amikor az két nagy gyártó tényleg komoly versenyben volt. Az AMD most a beépített IGP terén vezet, de az meg a játékosokat nem hatja meg annyira. Ha HTPC-t építettem volna, biztos AMD-t választok. :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.