Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Azért nem gyenge a NZXT ház. Igaz kissé idétlen de tetszik

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) shadeofme


shadeofme
tag

Eeeez tetszik! Ahogy a kis kínai mondaná. :)
Mármint az NZXT Tempest EVO.
Tágas, matt fekete, modern, de még elegáns formaterv csipetnyi izomautós beütéssel.
Ha valaki venne, de meggondolná magát, szóljon nekem, 10k-ért bármikor megveszem. :)

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#3) ^Clown válasza shadeofme (#2) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Annyiért én is; még úgy is, hogy nincs asztali gépem, csak notim :)

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a Tempest az tetszik, csak azok a f@szom kék ledes ventik ne lennének...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

kék ledes ventis nzxt rendben is van, 5 venti, jó.

100dollár...hüm. ez van. ezért esetleg adnék is ennyit.

(#6) Stiky


Stiky
senior tag

Ahogy nézem a Spire oldalán a képeket, ebbe a kis házikóba csak fél-magas bővítőkártyák mennek bele. Rádobhattak volna még 2-3 centit és elfértek volna a rendes karik. :P

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#7) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

nemrégiben is volt egy NZXT ház aminek elég ortopéd volt az eleje ! de ez most kifejezetten szimpatikus ! és nem is kerül túl sokba :R

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#8) Móci


Móci
addikt

Hmm, lehet megvan a megfelelő ház? Nagyon tetszik ez az NZXT, lehet, hogy be fogok majd egyre nevezni. Sőt, biztos.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) Morden24


Morden24
nagyúr

Ez a Spire Accelerator kifejezetten tetszik. Adnák normál méretben (mármint ATX szabványhoz), és már vinném is a nagytestvért, ha megegyezik a dizájn.

Az NZXT meg szokásosan NZXT. Nemteccik :(

Sectumsempra - For Enemies

(#10) atike


atike
nagyúr

Az Accelearator hozzám is jöhetne. Vajon mennyibe (fog) kerülni?

(#11) moha21


moha21
addikt

A Spire Accelerator nagyon el lett találva. a desingereknek :R

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#12) Geönczy válasza moha21 (#11) üzenetére


Geönczy
aktív tag

Tényleg jó a dizájnja.

A Spire Accelerator ház elvileg microATX alaplapokat szereti. De amit benne látok az eléggé ATX-nek tűnik, nekem legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#13) Gorneck válasza Geönczy (#12) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig nem az...az egy kis lapocska benne...

Gorneck#1239

(#14) Trolluska


Trolluska
tag

A kép tényleg csalóka. Az átlag microATX-es lap ugyebár négyzet alakú (max 244x244mm) a mini ITX szintén (170x170mm). A képen viszont határozottan téglalap alakú lap van :F

(#15) Quan-Chi válasza Gorneck (#13) üzenetére


Quan-Chi
őstag

jaja csalóka a kép ! max. mATX lap fér bele és a szélességéről ítélve LP videókari :K

Gorneck23 nem is láttam még ilyen kasztot : Jómunkásember ... de nagyon tetszik :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#16) Kickass


Kickass
őstag

az NZXT sztem gyonyoru, kar h itthon biztos nem 100 dolcsi korul lesz, vagy talan csak remelem es akkor nem banom meg h megvettem a Gladiatort :D

(#17) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

shadeofme, ^Clown: Én adok nektek egyet 10k-ért fejenként. A társbérletet meg ledumáljátok egymás közt... ;)

Kickass: 10k-ért beszállhatsz harmadiknak... :K

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18) Kickass válasza TESCO-Zsömle (#17) üzenetére


Kickass
őstag

megfontolando :D

(#19) #65675776 válasza Stiky (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem baj az, hogy csak LP kártyák mennek bele.

Viszont mire talál az ember egy normális TFX tápot hozzá...

(#20) Vassili


Vassili
tag

Nagyon megér ennyit az EVO ráadásul ha jól látom az alaplaptálca mögé el lehet vezetni a kábeleket! MInt pl a corsair obsidianba! Teccik és olcsó!

(#21) Quan-Chi válasza #65675776 (#19) üzenetére


Quan-Chi
őstag

na igen a keskeny házaknak ez a problémájuk ! viszont a nem is régen láttam 40-100wattig külső passzív tápot! ami bőven elbír egy alsó közép kategóriás kisgépet :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#22) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Nagyon bejön ez az NZXT Tempest EVO, asszem megvan a következő gépházam, ha közel annyiért kapható lesz hazánban is!

(#23) Quan-Chi válasza Fr3eWar (#22) üzenetére


Quan-Chi
őstag

100$ ból szerintem jó 25-30K lesz (ÁFA, bolt haszna...stb ) :((
az 1000$-os intel EE procik is 250K körül vannak ... pedig csak 170-180körül kéne lennie :K

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#24) Fr3eWar válasza Quan-Chi (#23) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Még 25-ért is bevállalnám. Mégsem 50-60 mit a corsa házva vagy egy cosmos (ezek amik még tetszenének).

(#25) nuke7


nuke7
veterán

hát a tempest jo, mondjuk 30ért nemtudom h mennyire hangos (pixmania)
Fr3eWar: ja, nekem van egy cosmos S1100-am. Cserélném halkabbra és kisebbre/olcsobbra. :DD

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#26) kukorizz


kukorizz
csendes tag

NZXT ház szép! El lehet vezetni a kábeleket, külseje se rossz masszívnak néz ki nagyon^^ :C

Hogy kerülnek a "fűre lépni tilos" táblák a gyep közepére?

(#27) Trolluska


Trolluska
tag

Van valakinek valódi tapasztalata az NZXT-vel? Mert marha jól néz ki (bár az oldalsó üveglapot+ ledeket lecserélném valahogy), de milyen a minőség/hang, rezonancia, hűtés, stb?

(#28) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

nem volt még szerencsém hozzájuk de külföldi fórumokon elég jókat mondanak róluk! viszont szoktak " beszívva " tervezni a dizájnerek ... a múltkori ház is olyan volt mintha berúgrák voln a közepét :C , de ez most jól sikerült

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#29) drizzt1666


drizzt1666
tag

Az NZXT nagyon tud házat építeni. Szinte mindegyik designjuk tetszik. Ott valamit tudnak a formatervezők :C

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#31) Quan-Chi válasza drizzt1666 (#29) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ugyebár kinek mi jön be :B

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#32) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Ha valaki talál ilyen házat, ahol meg lehet venni, az plz írjon, mert sehol sem látom "a boltok polcain". Nézem 101 oldalt de mindenhol csak az van hogy 100$ körüli áron de sehol sincs hogy HOL :D rendelnék én a friccektől is vagay e-bay-en de sehol :O :O

(#33) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Keressen már nekem valaki egy Tempest EVO-t :D UP

(#34) Kara91


Kara91
csendes tag

NZXT engem is érdekelne és szintén nemtalálok olyan helyet, ahonnan venni lehetne. :W Ha valaki tud valamit az linkeljen, írjon légyszíves, akár füstjelekkel is mutathatja merre, csak legyen valami. :D

[ Szerkesztve ]

(#35) RichiG23


RichiG23
csendes tag

Hello! Segítséget kérnék olyan embertől akinek van tapasztalata a házzal kapcsolatban. Az oldalsó plexi panelben van egy ventillátor 4 db kis leddel. Ezekből a ledekből nekem 2 nem világít. Mit tudnék ilyenkor tenni? Esetleg van mód rá hogy szétkapjam valahogy, mivel nem csavarokkal van rögzítve hanem műanyag pöcökkel/szegeccsel. Nagyon köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.