Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ádám16


Ádám16
addikt

240-ért bevezető áron a sima 8 hiánypótló lett. Oké, van kameralyuk elől, de ennyi belefér.
Nekem nagyon kéne.

Egyénként a Flip-nél láttam, hogy 2 SIM-et fogad és MicroSD-t egyben a tálca. Ez is elég ritka ma már.

(#2) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ezek után már csak a szoftveres támogatás milyensége és a telefonálási hangminőség érdekelne. Aztán, ha megjelenik az IPhone 13 mini eldől melyik lesz a Honor 20 utódja.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) w.miki


w.miki
veterán

Nagyobb mint az s10e, és a Pixel 4a, és több mint kétszer annyiba kerül :(
S21, és Pixel 5-höz képest sem lett túl pici :(
Köszi nem :( Pedig jó lenne már egy pici androidos telefon :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Őőő, nekem itt megakadt:
A Zenfone 8 tehát tényleg apró lett,
5.9 coll..... :Y most tényleg ez az apró?! :F oké, hogy nincs káva szinte...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#6) Ádám16 válasza w.miki (#4) üzenetére


Ádám16
addikt

Mi ez a sok rinyasmiley? :)
Lehetett volna kisebb, ez tény, de azért örüljünk, hogy idén kijött legalább egy csúcs droid ekkora méretben. Sajnos itt tartunk.

Én az i12 mini és e közt fogok dönteni a nyáron. Nekem nagyon kell a DS, és, ha nem jön a szolgáltatómhoz hamarosan az eSIM, jön az Asus.

(#7) novinyul válasza Quqesz (#5) üzenetére


novinyul
veterán

A méretei miatt mondhatjuk rá hogy az. Manapság szinte csak 6,5-6,67" kijelzővel jönnek telefonok Android fronton. Kivétel eddig a Sony és a Google Pixel széria volt, esetleg "kisebb" méretű a Samsung S20-21.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#8) Segal


Segal
veterán

Akkor készítem be a popcorn-t. Jöhetnek a rinyálások a kerti törpéktől ;] kiskezűektől :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9) yuing


yuing
őstag

Várom a tesztet, kíváncsi vagyok a 8 fotós képességeire. A vezeték nélküli töltés hiányáért kár, azon kívül gyakorlatilag tökéletes papíron. Kíváncsi vagyok elolvad-e az ember kezében. :)

(#10) w.miki válasza yuing (#9) üzenetére


w.miki
veterán

AnominInc, és Tech2 már tesztelte, nem tűnik nagy számnak :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#11) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

A flip nélküli de jó lett. Simán elfogadnám. Asus odatette magát.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#13) yuing válasza w.miki (#10) üzenetére


yuing
őstag

Sok-sok tesztkép alapján jobban szeretem saját magam eldönteni, hogy nekem mennyire tetszenek az adott mobil kamerás képességei.
Ha YT videóra hagyatkozom, akkor sokkal részletesebb teszteket nézek. Az említett csatornákon túlnyomórészt a felületet kapargatják...

A GSMArena tesztjét olvasgasd inkább.

[ Szerkesztve ]

(#14) Mezcal válasza w.miki (#4) üzenetére


Mezcal
addikt

Pedig jó lenne már egy pici androidos telefon

Bolhapiacon még lehet kapni 10 éves Sony Ericsson Minit.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#16) helixP válasza w.miki (#4) üzenetére


helixP
nagyúr

Na most már ez már tényleg a bohózat kategória.
6 alatt van, minden benne van, 4000mha, nem drága. (Mert nem az)
Mekkora kellene, hogy legyen?

(#17) helixP válasza Quqesz (#5) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen. Ez.

(#18) DDA40X válasza w.miki (#4) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Nopersze.
S10e: Kisebb akku. Exynos fos, kösz de nem kell. Szarabb kép mint a Snapisnak, és melegebb is, meg egyéb nyalánkságok...

Pixel 4a: Kisebb akku. Gyengébb...blah.. Idióta hátsó ujjlenyomat-olvasó, blah.....kösz de nem..

S21: Kisebb akku. Szintén fos Exynos, szintén szarabb képekkel és videóval, mert megint az amcsiknak kell jól járni. No meg egy telefonnál azért nem árt ha van térerő is. Blah...kösz de nem.

Pixel 5: Kisebb akku. Gyenge. Szintén fostos hátsó ujjlenyomat-olvasó. Blah... Kösz ez sem..

(#19) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nagyon király lett mindkettő, a Mini korrekt cucc.

Jó látni, hogy a gyártó nem kivételezett a hardver kapcsán.

Én egy Lite-ot megnéznék mondjuk 870-nel. Már az is szuper lett volna

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) w.miki válasza Mezcal (#14) üzenetére


w.miki
veterán

Motorola Defy, az jó volt, egykezes telefon, és annak is kb. akkora kávái voltak, mint ennek.
Igaz, negyedannyiba került. Csak a 4GB ROM, az ma már nem elég.
Lenne egy Defy2 8/128, azt venném.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#21) jUUh válasza DDA40X (#18) üzenetére


jUUh
addikt

Pixel 5-ről láttál már hands-ont? :D A kisebb akkuval is jó üzemideje van, Telegram-on simán vannak 7-10 órás sotok, és a telefon sehol nem akad.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#22) Lami66


Lami66
őstag

A sima 8-as szinte pont akkora mint a P30-am, tehát méretben tökéletes. Azzal még egy évet tervezek, addigra ennek a 8-asnak kellemes ára lesz. Ha a kamerán nem bukik el, akkor jövő nyáron a sima 8-as lesz a következő telefonom. Hacsak nem lesz még néhány hasonló méretű alternatíva addig.
szerk
Megnéztem a GSMArena tesztjét. Jó ez a kamera :). Végre ismét egy telefon amibe nem igazán tudok belekötni.

[ Szerkesztve ]

(#23) ambination válasza w.miki (#4) üzenetére


ambination
tag

A cikkben azt írták, hogy a legkisebb androidos telefon, kisebb, mint az S10e.. Párom egyik telefonja S10e a másik SE 2020 majdnem egyforma méretűek, de az S10e telibe kijelző az ájfon meg ugye káva meg gomb.. A Zenfone 8 kisebb, mint az S10e amit 260 körül lehetett venni, ha jó a memóriám, én hűségidős hosszabbítással előfizuval, kedvezménnyel 237ezerért vettem neki. Tehát kisebb is meg olcsóbb is, mint az S10e volt. A 2 éves törlesztője januárban járt le, szóval most olcsóbb az S10e, mint 240 ezer. De 2023 ban a Zenfone 8 is 240 ezer alatt lesz, hidd el nekem. 🙂

(#24) vakablak93


vakablak93
őstag

Teccetős telefon, kb pixel 4a méret tényleg csak nagyon picit nagyobb.
Én ugyan boldog vagyok a Google elképzelésével ami a kisméretű androidos telefont illeti, de annak akinek felsőkategóriás teljesítményű és kisméretű telefon kell, tök jó ajánlat, végre nem kényszerül mindenki a nyüves ios-re aki kompaktabb csúcsmobilt akar, gratula az ASUS-nak! :C
Remélem siekeresek lesznek vele :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#25) Mezcal válasza #40993792 (#15) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem nem az X10 Mini van, hanem a Mini. [link] Jó kis telók voltak akkor. Nekem is megvan még és működik.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#26) Graphics válasza w.miki (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az idő megszépíti az emlékeket, a Defy idejében semmi tartalomfogyasztas nem votl szinte...

A lábak kapcsán is szerintem az idő kicsit torzítja az emlékekeid...

Szóval szerinted ez a káva akkora mint a Zenfone kávája?
Azért a két káva között LÁTHATÓ különbség van ..
:DDD Javasolt link, nezegesd kicsit : [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) MrPetya19


MrPetya19
addikt

A sima 8-as egészen bejön, és az ára is jónak tűnik. Lehet jobb választás lenne mint az Xperia 5 II, de majd a teszt biztos segít eldönteni.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#28) realist


realist
őstag

GSMarena jókat ír a fotó képességeiről a tesztben és van ois. Ez jó hír, úgy látom még van a P30 utóda : :) Az xperia 5 III nagyon tetszik, de kb +120ezret egyszerűen nem ér meg.
A 240es bevezető ár gyak túl olcsó is lett, még kellene +10e, hogy meglegyen a 3 év garancia. Gondolom ez puszta véletlen... ;)

(#29) Mezcal válasza Graphics (#26) üzenetére


Mezcal
addikt

Ezeket a telefonokat ma már nem lehet biztonságosan használni, és a felhasználói élmény sem létezik.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#30) Graphics válasza Graphics (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lábak helyett kávák ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) joey04


joey04
titán

Na majd a 8 flip pro vagy mi

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) doooo


doooo
veterán

A zoomkamera megléte mindenképp pozitív fejlemény. A stock Androidnak kinéző UI viszont épp az ellenkezője ennek.

(#34) realist


realist
őstag

A 240e-es előrendelés csak az Asus oldalán lehetséges? Reméltem, hogy máshol is és valahogy lehetne plusz jótállást venni hozzá.

(#35) juuzer


juuzer
addikt

Wow, baromi jó készülékek lettek szerintem! :D GGWP!

Vamos a la playa.

(#36) Luck Dragon

Iszonyú jók lettek , nagy kedvenc a Flip és maradt Z7P formavilága ami nagyon tetszet . Szerintem lesz Pro verzió is belőle .
“Pici” variáns is nagyon tetszik , csak sajnálom hogy az előlapi kamera nem középre került,de ez legyen a legkisebb baj. 3,5 jack pedig hatalmas piros pont . :C :C
Várom hogy kipróbáljam őket .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#37) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

"Az ASUS-nál az volt a célkitűzés, hogy 150 mm-nél ne legyen magasabb és 70 mm-nél ne legyen szélesebb, ők itt húzták meg az egy kézzel való használhatóság határát ... "

Mintha én írtam volna (ill. írtam is már nem egyszer). Egy dolog fáj, hogy nem voltak annyira igényesek magukkal szemben, hogy ne lyukasszák ki a kijelzőt. Egy csecse kis alsó és felső kávával - amibe a hülye szelfi kamera is belefér és akkor a notif led-et sem kell a készülék aljára száműzni - sokkal jobb lett volna. Így kénytelen leszek tovább várni ... :(((

(#38) 392mhz


392mhz
kezdő

s10e: 142.2 x 69.9 x 7.9 mm, 150g 5,8"
A Z8: 148 x 68.5 x 8.9 mm, 169g 5,9"

(#39) csakany2001


csakany2001
senior tag

Nagyon kicsinek nem mondanám, de a mai mezőnyben sajna tényleg apró telefonnak számít. Korrekt felszereltség, az ára sincs annyira vészesen elszállva.
De ha azt nézem hogy ezen van jack, értesítési LED és egész jó az üzemideje, csúcs hardver van és a kamerája is rendben van akkor kiemelkedő a mezőnyben mindenképpen.
Jövőre lehet elgondolkozok rajta ha nagyon beesik az ára, ez talán a legkevésbé rossz választás a mezőnyből akinek "kisméretű" androidos telefon kell.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#40) ZoltayA


ZoltayA
aktív tag

Nekem az Asus Zenfone 8 Flip egyértelmű csalódás. 310 ezerért . Ugyan már. OIS nélkül...Jack nélkül...Értesítési LED nélkül...FM rádió nélkül. Audio wizzards nélkül tavalyi kamera szenzorral. Ami a kicsiben van, bátran a Flipbe tehették volna. Az 5,9 " nekem kicsi p.cs. A 240 is sok érte. Es nem, nem fog 200 ezer alá beesni. Ez nem Xiaomi. ( A sapdragon 888 köztudottan forrósódik, mint állat. Lesznek itt gondok. ) Az Asus Zenfone 7 Pro így marad. OIS is van, Értesítő LED. S 865+ remek proci. A Rog Phone 5 tűnik még jó vételnek.

[ Szerkesztve ]

(#41) Lincoln6echo válasza Graphics (#26) üzenetére


Lincoln6echo
tag

Hagyd rá...van akinek a sz@r is keserű.

(#42) ZoltayA válasza Graphics (#19) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Ott van a Poco F3 Snadragon 870-el. Fél áron. Annál maradsz, és helyesen teszed.

(#43) ZoltayA válasza Luck Dragon (#36) üzenetére


ZoltayA
aktív tag

Szavadon foglak. Az Alzában 235- ért megvehető az Asus 8. Azonnal. Tiéd a pálya! ( Ha nem tetszik, elállhatsz a vásárlástól 14 napig. Alza ilyenben nagyon korrekt)

[ Szerkesztve ]

(#44) siemenss65


siemenss65
tag

Hát a Mi9SE-mnek nem ez lesz az utódja. Legalábbis nem frissen.

(#45) pepe792


pepe792
tag

Zenfone 7 is tudja a 4k 120 fps-t. Ez miért újdonság?

(#46) pepe792


pepe792
tag

Valaki győzzön már meg. Miért akar valaki csúcstelefont mini méretben? Mire jó az?

(#48) Ádám16 válasza pepe792 (#46) üzenetére


Ádám16
addikt

Mini méret? 6 colos ennek készüléknek a kijelzője.
Nem is olyan rég ekkorák voltak az óriástelefonok kijelzői, hatalmas kávákkal. Mostanra eljutottunk odáig, hogy a screen-to-body ratio majdhogynem ki van maxolva, így csökkent a készülék fizikai mérete.

Inkább engem győzzön meg valaki, hogy egy 5-6 colos kijelzőjű mobiltelefontól minek nagyobb? Mire jó az? (Mate 20 Pro tulajként kérdezem. A méretén kívül semmi bajom vele.)

(#49) vakablak93 válasza pepe792 (#46) üzenetére


vakablak93
őstag

Mert miért jobb egy nagyobb?
Nem akarhat valaki ugyanúgy mindent is csinálni a telefonjával csak esetleg valami kényelmesen megfogható méretű telefont szeretne?
Ez nem mini az az iphone12 mini, viszont kellemesen kompakt, 5,9-en szerintem minden normálisan látható ezt nem tolták túl mint az Apple....

A legtöbb ember meg csak azért vesz csúcstelefont mert azt " menőbbnek" hiszi, itt most az átlag userek millióira gondolok, akiknél face+ insta+ messenger+ kamera megy.
Mondd meg inkább te kérlek, mitől jobb erre a felhasználásra a nagyobb?

Nekem kb annyi jut eszembe a nagyobb mellett, hogy akiknek már csak tv van a telefonon kívül max annak lehet jó mert akkor már elsődleges eszköz.

Mert én egy batárnagy tepsiről váltottam a pixel 4a-ra de tényleg semmi külömbséget nem érzek még tartalomfogyasztásban sem.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#50) Graphics válasza pepe792 (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez nem meggyőzés kérdése.

Ha valaki nem fogyaszt telefonon tartalmat, de kell neki munkához pl. akkor nem biztos, hgoy a 7" környéke ideális számára :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.