Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ádikácska


ádikácska
aktív tag

A kormány még ezt is kihasználja... :( RIP

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#2) GuMipOkE


GuMipOkE
aktív tag

Kicsit úgy tűnik, hogy ez egy "sapka/nincs sapka" - "füstszűrős/nem füstszűrős" eset. Ezt már be akarták vezetni, csak kellett egy casus belli. Az annyira nem zavarta a hatóságokat, hogy a srácnak nem sok köze volt a kaszinókhoz...

(#3) Killing


Killing
addikt

Remélem magyarországon ilyen nem fog előfordulni. :(
Részvétem a családnak.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) Zsoo80


Zsoo80
tag

nemhiszem, hogy a cenzurán múlna... :(

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

nem azért sok az öngyilkosság, mert olyan a kormány?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) copin


copin
őstag

Helyes dontes, a halal esettol fuggetlenul.

(#7) ArchElf válasza copin (#6) üzenetére


ArchElf
addikt

Aha, főleg ezért:
"egyetlen éjszaka körülbelül 600 millió forintnak megfelelő thai bát ezeknek az oldalaknak a forgalma, mely komoly veszteséget okoz az országnak"

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#8) anulu


anulu
félisten

barmok. mindenhol a netet ill a netes játékokat próbálják szankcionálni, ahelyett, h ayt néznék meg, h tulképp miért, mivel és hogyan lett a gyerkőc megbűntetve.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) dabadab válasza anulu (#8) üzenetére


dabadab
titán

Nem feltetlenul barmok.
Azt kb ok is latjak, hogy a problema valahol ott van, hogy az orszag szarban van, az emberek is (nem a gondtalanul elo emberek szoktak esz nelkul racuppanni a szerencsejatekokra), nyilvan mindenki eleg nyomorultul erzi magat, es ezzel a nyomorultulerzessel tul sokat nem tudnak kezdeni, ezert a frusztraciojukat a korulottuk levokon toltik ki, egy reszuk meg ongyilkos lesz - ez nem olyasmi, amin egy kormanyrendelettel segiteni lehetne. Az viszont valoszinuleg jot tesz a nemzetgazdasagnak, ha a nyomorult thaiok nem kuldik teherautoszamra a penzt kulfoldre.

DRM is theft

(#10) infectedmann


infectedmann
őstag

Inkább a szülők körmére néznék rá sem mint, hogy oldalak tiltanék be.
Mindig a a 3. felet kell szivatni a helyett, hogy azt néznék meg, hogy milyen körülmények között élt szerencsétlen gyerek.
Azért biztos nem egy ejnye bejnye volt az a büntetés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.