Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LackoMester


LackoMester
addikt

mindig nagy izgalommal olvasom a beszámolóidat,jó folytatás,fárasztó munka :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Csak így tovább Apu! Kiemelt lett! :C :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#3) JanFe


JanFe
aktív tag

Mindig elvezettel olvasom az irasaidat. Ez is jo lett. :C
Tovabbi sok sikert :)

"There is nothing permanent except change"

(#4) xTc válasza gamerkiller (#2) üzenetére


xTc
aktív tag

Még szép, hogy kiemelt! Sok embert 'megmozgat' édesapád :-)

(#5) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Kitartás! Üdv. itthon. :)

(#6) jaja1981


jaja1981
addikt

Észre sem vettem, de rászoktam az írására.
Jó olvasni.

Köszönjük! :R

(#7) mave13


mave13
őstag

Nagyon jó, olvasmányos beszámoló.
Köszi. :R

Icewolf || kósza ||

(#8) gabe_


gabe_
őstag

Köszönjük a cikket, mindig nagy öröm olvasni!

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9) Napfénysüti

Nagyon jó írás. :R

Més que un club!

(#10) RÁK_


RÁK_
tag

Ez is jó lett, köszi! :C

(#11) puttputt


puttputt
őstag

Nagyonjóezazoldal. :D

Komolyra fordítva:
Nem lenne érdemes ezt majd valamilyen formában, összegezve is kiadni?
Szerintem lenne rá kereslet.
Szuper módon át lehet élni a leírtakat, illetve valóban minden férfiú akart életében legalább egy pillanatra "kamijonos" lenni.
Legalábbis, én igen. Pedig, közel sem alakultak úgy a... :)

Filmes mellékletet terveztek?

Persze, nem azt mondom, hogy itt ne folytasd!
Sőt. Minél többször, minél többet! :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Gratula az újabb napló fejezethez :C Csak így tovább ;)

(Várjuk a folytatást természetesen)

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#13) Száguldó


Száguldó
csendes tag

Gratula! Nagyon jó, csak úgy mint a többi! :C

(#14) Vakegérke


Vakegérke
veterán

'69-ben a Hungarocamionnál kezdtem munkás életemet. Na nem sofőr voltam, hanem esztergályos. Viszont ülhettem a nagy vasakban, néha pár métert még vezethettem is.
Álmaim közt szerepelt, hogy egyszer én is járom majd a világot. Nem így lett, nem is baj. Némi elégtétel, hogy olvashatom ezeket a történeteket, és beleélhetem magam a hangulatba.
Köszönöm az élményt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Képgaléria?

(#16) domi007


domi007
őstag

Kiraaaly, orulok hogy vegulis mar "majdnem" itthon vagy! ;)

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#17) Solten


Solten
addikt

Hat ez... erdekfeszito iromany lett... :C

Saor Alba

(#18) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Jó kis írás:)

(#19) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

Hello

Jó kis írás lett ismét.
Egy hónapban körülbelül mennyi km-t kell menni ha mindent összegezel?
A Waberer's teljesít Orosz fuvarokat is? Úgy hallottam, hogy az egy igen veszélyes ország ilyen szempontból.

Üdv :R

(#20) sK0t válasza sNiP3rFun (#19) üzenetére


sK0t
tag

Oroszország minden szempontból veszélyes :D

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#21) gamerkiller válasza sK0t (#20) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem feltétlen.. :K Inkább mennék Oroszba mint Róma környékére.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#22) Gradilaci


Gradilaci
tag

Nagyon szepen koszonom mindenkinek a biztato sorokat.Komolyan mondom, soha nem gondoltam volna, hogy ekkora sikere lesz a firkalmanyomnak, nem vagytam iroi baberokra, de ezt irtam is valahol korabban. Ha ekkora oromet okozok vele, akkor az nekem is orom. :)
Es ezen felul ha csak ket uj kollegat is sikerul "toboroznom", akkor mar megerte.

sNiP3rFun: atlag 10-12000 szokott lenni, az utobbi mar jonak szamit anyagilag is, es meg az elviselheto hataron belul van. Az nem mindegy, hany diszpobol jon ossze, mert mondjuk egy Spanyol kanyar (Henaresz) Pestrol kb. 2700 oda...tehat mar egy otos folott van csak az oda-vissza szamolva. Masik kerdesedre a valasz: elmeletileg van, legalabb is volt Orosz szarny (OSC) is meg tavaly, hogy most van-e, nem tudom. Es igen, nem leanyalom az a palya, viszont a legjobban fizet.

domi007: itthon vagyok... :)

SzalaiG: tobb ezer kep van eddig....nem tudom, hogyan lenne megoldhato, talan a fiam... :K

Vakegérke: koszonom szepen! :R

puttputt: viccelsz ugye? keress kiadot, risztelunk... ;) "Filmes mellékletet terveztek?"-video is van sok....

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#23) Lenry válasza Gradilaci (#22) üzenetére


Lenry
félisten

tobb ezer kep van eddig....nem tudom, hogyan lenne megoldhato

illetve ez inkább gamerkillernek:
ha van msn-címed (bármilyen windowslive.com, hotmail.com) akkor home.live.com, az oldal tetején pedig egyebek -> fényképek
itt van 25GB tárhely teljesen ingyen, ide feltehetitek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) gamerkiller válasza Lenry (#23) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ejhhh de kösz a munkát.. Csinálom.. :DDD
Jó.. Ír még, keresünk kiadót aztán ti majd jól fizethettek érte hogy elolvashassátok! :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#25) keIdor válasza gamerkiller (#21) üzenetére


keIdor
titán

Róma még annyira nem lehet vészes... Nápolytól délre már egy másik történet.
Ja meg inkább orosz, mint ukrán, nem?:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) puttputt válasza Gradilaci (#22) üzenetére


puttputt
őstag

Szerintem lenne rá érdeklődés. Sokkal több, mint a most menő ponyvára meg egyéb... :U
Az más kérdés, hogy az igény nem ugyanaz.
Mármint, az olvasóké és a kiadóké. Aláírom, kedves Alkotó. :D
Ha leltem egyet, feltétlen szólok. :)

Miért ne? Sokkal vacakabb dolgokra is adnak pénzt az emberek...

gamerkiller: A százalékot majd megdumáljuk! ;] :P

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#27) gamerkiller válasza keIdor (#25) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Pont a Római körgyűrűn szurkáltak majdnem halálra egy Waberer's-es sofőrt.. :) Nem mennék dél Olaszba szívesen.. Mondjuk nem véletlenből fizetnek 10forintal többet Oroszra az is biztos.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#28) Gradilaci válasza jaja1981 (#6) üzenetére


Gradilaci
tag

Forumon nem magazodunk! A kamionosok meg plane! Krisztian is zokszo nelkul letegezi a kollegakat, ha veletlenul nem, mar le is teremtik! :K

Keldor papa: Azert Milano kornyeken mar nem allunk meg ejszakara, attol lejjebb meg egyenesen meg van tiltva. Ez nem veletlen...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#29) Ipse89


Ipse89
tag

Gradilaci papa király vagy! :R Egy újabb írással örvendeztettél meg, kurv@jók az írások, csak így tovább!!! Ja és üdv újra itthon. :)

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#30) gamerkiller válasza Ipse89 (#29) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Uhh.. Papa.. Ki fog borulni.. Szerkezd...:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#31) L_Jani


L_Jani
csendes tag

Nagyon jó a naplód! Egy-egy rész végigolvasása után már alig várom a következőt! :)

Előreláthatólag február második felére sikerült elintézni a hivatali dolgokat (útlevél, tachográf kártya, új jogsi) és akkor én is megyek felvételezni a Wabihoz. Arról tudnál mesélni, hogy a felvételi eljárás hogy s mint zajlik? Köszi szépen előre is!

(#32) iSonic


iSonic
addikt

Köszi megint ezt a fantasztikus összefoglalót :R :R

(#33) Abotond7 válasza Gradilaci (#22) üzenetére


Abotond7
tag

tényeg nagyon jó! És én személy szerint a könyv ötletét is támogatnám, bár sajnos nem vagyok kiadó...
GRat!! :C :C :R

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#34) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Képgaléria - Spanyolország. Jó?

[ Módosította: RoyalFlush ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#35) agent_k


agent_k
őstag

Moldovától a "pénz szaga" is elolvastam vagy 5-ször. Nagyon szeretem a jól megírt kamionos történeteket!

Remélem még írsz. És azt is jó látni, olvasni ahogy szeretitek egymást a családdal.

Sok sikert a továbbiakban és várjuk a folytatást.

(#36) jerry311


jerry311
nagyúr

Kicserélték, meg frissítettek a szoftvert (mondjuk, ezt nem tudom miért), és nem sokkal 12 óra után el is indultam úti célom felé.

Hogyhogy minek? Hát a szoftverfrissítés nagyon fontos dolog. :DDD
Egyik ismerősnek a Citroen C2-ben is volt szoftverfrissítés az időszakos szerviz alkalmából.
Kérdezte, hogy ettől mi lesz jobb?
Hát a leírás szerint így 0,2 másodperccel gyorsabban vált az automata. No comment. :DDD

(#37) bonat


bonat
senior tag

nekem is nagyon tetszett a cik...mit ahogy az előzőek is :DD :DD
én nem tagadom g leginkább azért a képeket nézem meg.. :Y
mert imádom az Alpokat..de a fontosabb részeket el is olvasom..... :C :C :C

(#38) keIdor válasza gamerkiller (#27) üzenetére


keIdor
titán

Ez oké, de késelés mindenhol van, még Svájcban is volt, meg Kanadában is, pedig mind a kettő a világ legbiztonságosabb országai között vannak. Egyszóval őrülttel bárhol összefuthatsz.
Én mennék, max nem élnék ott... De Dunaújváros, Budapest, vagy Miskolc se jobb semmivel.
Itt aztán elég veszélyes kimenni már most 20:15-kor az utcára egyedül...

De egyébként Spanyol egyes részei is ugyanilyen.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#39) gamerkiller válasza keIdor (#38) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ez mondjuk igaz, mindenhol vannak ilyen emberek. Viszont Svájcban, Kanadában, Magyarban nem tilos az éjszakázás.. A felmérések szerint ott a legtöbb rongálás, bűncselekmény kamionos berkekben.

Amikor kint voltam Spanyolban, nem aludtam nyugodtan. Éjjel kettőkor még a parkolót figyeltem egy körülbelül 3 centis résen, reggelre mégis szét voltak dobálva a cuccaink, és ki volt nyitva a kocsi hátulja.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#40) keIdor válasza gamerkiller (#39) üzenetére


keIdor
titán

Hát Kanadában ígyis-úgyis meg kéne állni, akármi van.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#42) Gradilaci válasza L_Jani (#31) üzenetére


Gradilaci
tag

Hu baratom! ne kivanj ilyet tolem, marmint hogy a felvetelit leirjam neked, a TIR forumon ezer meg egy oldal foglalkozik a temaval. De azert nagyvonalakban: lehetoleg hetfoi napon menj a Nagykorosi utra, reggel mar het korul legyel ott. Minden papirt eredetiben vigyel magaddal, masolatot nem fogadnak el. Szamits ra, hogy sokan lesztek. Ha kicsit gyorsitani akarsz az ugymeneten, vigyel magaddal oneletrajzot. Sokat ne kamuzz pl. gyakorlatrol, mert utannanezhetnek. Eloszor egyeztetik ezutan az iratokat, okmanyokat, aztan jon egy szemelyes elbeszelgetes, TIR ismeretekre rakerdezes, (nem kell megilyedni tole) milyen kocsikat hajtottal eddg, hol, mennyit dolgoztal, meg hasonlok. Ezutan tesztvezetes az udvaron, elore-hatra, betolatas jobbra ferden ket "kocsi" koze, nagyjabol ennyi. A vegen orvosi vizsgalat, valamikor delutan. Ezutan alltalaban varolistara teszik a jelentkezot, ami azt jelenti, hogy lehet mar masnap, de lehet hogy napok-hetek mulva hivnak vissza, akkor tortenik a szerzodes kotes, onnantol fizetesert vagy a cegnel, ekkor jon egy egy hetes tanfolyam, elején-végén tesztvezetessel, kozben egy-egy nap elmeleti fejtagitoval. Szallas panzioban, nem kell semmiert, csak a kajaert fizetni, a panziot a ceg allja. Ha minden kesz, akkor elvileg par napon belul indul a nagy kaland, eloszor altalaban negykezben, egy rutinos kollega mellett egy par het. Ilyenkor a napidíj a tied (25 Euro), a km-penz a "kikepzoe".
Aztan, ha minden OK, az "edzod" is rabolint, hogy mehetsz egyedul, akkortol tied a vilag! Kapsz egy autot, (eloszor altalaban valtosnak tesznek be) es GO!
Nagyjabol ennyi...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#43) gamerkiller válasza jjman953 (#41) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Azé ha nem gond ezt jelentem mert spamreg vagy.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#44) keIdor válasza gamerkiller (#43) üzenetére


keIdor
titán

Már megtették.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#45) gamerkiller válasza keIdor (#44) üzenetére


gamerkiller
senior tag

:K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46) jjman953


jjman953
újonc

Ja nem baj.egyebkent nem ezert regisztraltam.Csak most ez is eszembe jutott.A regi azert volt hogy valakit megkerdezzek hogy kell overclokolni a procimat de o meg nem valaszolt.

(#47) Kolondrum

Lehet bírni az ilyen életet? Mindig máshol, úton lenni? keresztapum kamionozott, tök mindegy mennyit adnának soha soha!

(#48) p3rgam3nt válasza Kolondrum (#47) üzenetére


p3rgam3nt
tag

Pedig van az a pénz , amiért korpás az ember haja.
Gradilaci : nagyon szépen köszönöm az újabb beszámolót , élvezettel olvasom!
Ne hagyd abba kérlek :)
Üdv Itthon!

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#49) Lenry válasza gamerkiller (#34) üzenetére


Lenry
félisten

igen, jó. köszönjük :R
azért valami normálisabb nevet adhatsz a mappának :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#50) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Ó wazzz! Megláttam a fotót a "héjában főtt krumpli"-ról és úgy megkívántam füstölt szalonnával, lilahagymával!!! :B :K

Alléz Olympique de Marseille!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.