Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) 40belépek


40belépek
csendes tag

Szia Laci! Eddig én csak olvasgattam írásaidat és csak gratulálni tudok eddigi munkádhoz, hogy a munka mellet még ezzel is foglalkozol. Bár írtál már az új helyzetről és az "új" cégről, de engem az érdekelne nem bántad meg a váltást, mert most nagyon úgy látom, hogy igen! Ha jól vettem ki szavaidat a norma eltörlésén kívűl semmi pozitívum sincs az új cégben. Javíts ki ha nem így van!!!! Ja és Én is a a WABI-nál dolgoztam tavaly őszig és mivel már akkor is ment a kiszervezés és átalakítás, én gondoltam egy merészet és a komplett céget otthagytam, bár nem haraggal!!!! Most buszozok belföldön, de a szívem visszahúz a nemzetközizéshez!!! De most úgy látom, hogy ha vissza is térek inkább az anyacéget választom azok után amit leírtál! Ha jól érzem téged is erősen foglalkoztat ez a kérdés????

NA lényeg a lényeg, maradok hű olvasód míg itthon koptatom a kilométereket!

ui: Tavaly találkoztunk azt hiszem kétszer is itthon egyszer kb. 1 éve a BP. telephelyen, majd májusban a Móvári telephelyen a TV-szobában éjszakáztam és reggel bejöttél a szobába és beszéltünk pár mondatot. (Talán arról beugrik, hogy arról volt szó, hogy el akartak küldeni 4 kézbe egy sráccal sürgős fuvarral Olaszba egy olyan kocsival ami ágyi poloskával volt elfertőzve, Én meg kerek perec megtagadtam, mondtam rugjanak ki, de én be sem ülök olyan kocsiba. Talán rémlik valami ebből a történetből)

üdvözletem. Minden sofőrkollégának!!!!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.