Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sqbi


Sqbi
csendes tag

Végre kint van. Itthonról írom eme sorokat, mert kaptam egy "egy éjszakás" kimenőt a 4 m2-es "cellából" :D:D:D Délután már megyünk is tovább.

(#2) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Gratula! Megint nagyon jó lett. :C

Tény. Ez a Való Világ. Távol a családtól. Sok szívatással és élménnyel.
Csak így tovább!

(#3) radamsky


radamsky
senior tag

köszönöm a beszámolot, pont a napokba filoztam azon hogy talán lesz 1:D
tegnap még rá is néztem napközbe , mert olyan érzésem volt hogy lesz

(#4) Carlo009


Carlo009
tag

Gratulálok az új naplóhoz! :R

Tamás kollega: Idézet:"Az anyagi megrázkódtatáson túl (Kb. 900.000 jó magyar forint)" Ennyibe került a full jogosítvány? Ez óriási összeg, kevés ember tudja kifizetni. Ebben minden kategória benne van?

További sikeres utat kívánok mindkettőtöknek!

(#5) gabe_


gabe_
őstag

Végre, új naplók a kedvenc kamionosunktól! :C

Csak egy megjegyzés: Tudom, szegény ember vízzel főz, de nem csodálom, hogy nehezen fértek el a fülkében, meg hogy sokat kell pakolni, a TV-n lehetett volna spórolni mondjk egy USB-s tv-tunerrel. (Bár az pénzbe kerül, ellenben gondolom a tv készülék meg már adott volt...)

Az új újonc részében észrevettem pár hibát, de kezdésnek jó volt, majd belejön.
Szóval hajrá, és várjuk a folytatást!

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6) Gradilaci válasza gabe_ (#5) üzenetére


Gradilaci
tag

Tamás nem volt "cenzúrázva", azt és úgy írt, amit és ahogy akart. A tv meg valóban adott volt, bár valóban van a laptophoz is egy tunerem, de nem hibrid, digitális bemenet nincs rajta, és nekem most nincs "kedvem" új kütyüt venni.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#7) Sqbi


Sqbi
csendes tag

900K-ban a C,D,E, GKI-C,D, és az egyéb kiadások vannak benne. Tényleg nem olcsó manapság, de hamar visszajön.
Tv-tuner van, csak scart csati nem volt, de már lesz..:D Megnézzük majd mit tud.
Sajna tényleg van egy-két nyelvtani érdekesség, de ettől szép. Érződik a rum az írásból :D:D:D
Laci! Kész a paprikás csirke, nokedli is lesz hozzá! :D

[ Szerkesztve ]

(#8) Gradilaci válasza Sqbi (#7) üzenetére


Gradilaci
tag

Várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja, kezdj el matekozni, ha Fehérváron tudjuk hagyni a kocsit, és bevállalunk egy éjszakai műszakot, esélyes az otthoni hétvége!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#9) Sqbi válasza Gradilaci (#8) üzenetére


Sqbi
csendes tag

Én benne vagyok :R :C

(#10) gumikacsa20


gumikacsa20
csendes tag

Köszönjük az újabb részt. Képek mikor kerülnek fel az albumba?

(#11) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszonom az ujabb reszt. Jo volt olvasni. :)

"There is nothing permanent except change"

(#12) Gradilaci válasza gumikacsa20 (#10) üzenetére


Gradilaci
tag

Ha haza érek, és fel tudjuk tölteni.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#13) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

ÁÁÁÁ, de jó megint olvasni ;) Egyből jól indult a napom :)

(#14) GLaca8911


GLaca8911
csendes tag

és megjött a kupa is ma délután lett átvéve:)

(#15) tancoskata


tancoskata
csendes tag

Köszönjük!
Jó mindkét írás! :))))
Köszönöm az ide mutató linket is!
Kati

(#16) HummeRC


HummeRC
senior tag

Köszönöm. Pont jó volt. :K

A munkaadós dolgokat sajnálom. Sajnos ez nagyon jellemző manapság, hogy akarva/akaratlanul szivatják a "melóst", pedig egy jó főnök nagyon megkönnyíthetné az ember dolgát. De minek, ha "kényszermelós emberanyag" van bőven? :W

(#17) SzalaiG válasza Gradilaci (#8) üzenetére


SzalaiG
addikt

Fehérváron hol és mikor??? :U

(#18) SzalaiG válasza Sqbi (#7) üzenetére


SzalaiG
addikt

Persze ebből lejön a D annak aki csak tehert akar vezetni és nem buszt. :U

(#19) gamek!ller válasza SzalaiG (#17) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ma este, nem tudom hol.

(#20) Asifan


Asifan
tag

Üdv!
Köszi az új naplót, nagyon jó volt olvasni! Az lenne a kérdésem, hogy ezzel az antenna kütyüvel európa szerte lehet fogni az Rtl klubot és egyéb magyar tv-ket?
Igazából nagyon ritkán nézek tv-t, de a Forma 1 számomra kihagyhatatlan, és a jövőben az esetleges kint töltött hétvégéimen jó lenne, ha tudnám nézni.

(#21) gamek!ller válasza Asifan (#20) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A világon bárhol. Asszem.

(#22) zazahoho


zazahoho
őstag

köszönjük a folytatást :R ,ismét utaztunk veled mindenfelé :)

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#23) Aron93H válasza gamek!ller (#21) üzenetére


Aron93H
csendes tag

Sajnos nem mindenhol elérhető.
(PL USAban nem láthatod a magyar THOR müholdon lévő adókat)

A külön műholdaknak van "hatósugaruk". A hatosugaron belül még a tányér mérete is számít, minél nagyobb annál messzebb is belehet még fogni az adást.
PL: ASTRA 1L(német adók) hatósugara:
http://www.ses-astra.com/medialib/content/Footprint_Graphics/Footprint_Graphics_19.2_East/0_astra_1L_FSS_L.jpg

[ Szerkesztve ]

Aki átlépte már, csak az tudja, hol a határ.

(#24) kovy79


kovy79
őstag

Hú, nagyon köszönjük az újabb részt! :R
További jó utat és kitartást!

(#20) Asifan, itt tudsz nézelődni:
[link1] [link2] [link3]
Hasznos tud lenni, ha ennyire fanatikus vagy. :)

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#25) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Köszönet az újabb beszámolóért! :C

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#26) Napfénysüti

Sok sikert az újoncnak és jó utat nektek! :R

Més que un club!

(#27) tomixf105 válasza Carlo009 (#4) üzenetére


tomixf105
csendes tag

Tudnod kellene mennyibe került hiszen neked "állítólag"megvan a C+E, ja és a sugárhajtású gripenre,boeing 737-re,a Discovery űrhajóra meg még sokmindenre megvan a jogsid.

(#28) Asifan válasza kovy79 (#24) üzenetére


Asifan
tag

Köszi a válaszokat!
Még annyi lenne, hogy az ingyenes sugárzást elvileg év végével megszüntetik. Nekünk is eddig antennás tévénk volt kemény 4 csatornával innentől kábeles kell. Erre a variációra ez nem vonatkozik?

(#29) 40belépek


40belépek
csendes tag

Szia Laci! Eddig én csak olvasgattam írásaidat és csak gratulálni tudok eddigi munkádhoz, hogy a munka mellet még ezzel is foglalkozol. Bár írtál már az új helyzetről és az "új" cégről, de engem az érdekelne nem bántad meg a váltást, mert most nagyon úgy látom, hogy igen! Ha jól vettem ki szavaidat a norma eltörlésén kívűl semmi pozitívum sincs az új cégben. Javíts ki ha nem így van!!!! Ja és Én is a a WABI-nál dolgoztam tavaly őszig és mivel már akkor is ment a kiszervezés és átalakítás, én gondoltam egy merészet és a komplett céget otthagytam, bár nem haraggal!!!! Most buszozok belföldön, de a szívem visszahúz a nemzetközizéshez!!! De most úgy látom, hogy ha vissza is térek inkább az anyacéget választom azok után amit leírtál! Ha jól érzem téged is erősen foglalkoztat ez a kérdés????

NA lényeg a lényeg, maradok hű olvasód míg itthon koptatom a kilométereket!

ui: Tavaly találkoztunk azt hiszem kétszer is itthon egyszer kb. 1 éve a BP. telephelyen, majd májusban a Móvári telephelyen a TV-szobában éjszakáztam és reggel bejöttél a szobába és beszéltünk pár mondatot. (Talán arról beugrik, hogy arról volt szó, hogy el akartak küldeni 4 kézbe egy sráccal sürgős fuvarral Olaszba egy olyan kocsival ami ágyi poloskával volt elfertőzve, Én meg kerek perec megtagadtam, mondtam rugjanak ki, de én be sem ülök olyan kocsiba. Talán rémlik valami ebből a történetből)

üdvözletem. Minden sofőrkollégának!!!!!!!!

(#30) gradilacine


gradilacine
csendes tag

Megkaptuk a serleget!!!!!!!!!!!

GLaca8911 , gamek!ller, Gradilaci és a magam nevében is szeretnénk megköszönni minden olvasónak, szavazónak ezt a díjat.
Reméljük mindenkinek nyújtunk egy szeletet abból az életből, amiben egy kamionos él.
Olvassátok, és ti is utazzatok Lacival, ha másképp nem a képzelet hatalmas világában,hisz a "történet tovább folytatódik".

[ Szerkesztve ]

(#31) kovy79 válasza Asifan (#28) üzenetére


kovy79
őstag

Az analóg földfelszíni sugárzásra gondolsz?
Nem tudom, most hogy áll a határidő, mindenesetre nem vészes egy ilyet beszerezni: [link].
A digitális földfelszíni, ingyenes adókat tudod vele fogni "analóg" tévén is, továbbá usb-n rengeteg dolgot lejátszik. Baromi jó kis kütyü!

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#32) L.T.


L.T.
aktív tag

Az analóg földfelszíni adók végleges lekapcsolását elhalasztották 2014. december 31-ig.

(#33) SzalaiG válasza gradilacine (#30) üzenetére


SzalaiG
addikt

Gratula. :C

Kérlek tegyél fel róla képet! :)

(#34) gaborbol


gaborbol
őstag

Hianypotlo iras! :R

Ezt a bakancs dolgot nem ertem.
Ezt egyszer kel megvenni, nem horjatok ejjel nappal,hogy evente cserelni kene.
Ha eselteg veletlenul elbotlasz egy raklapban a bakancs megved, a sportcipo nem annyira, megis ahogy irod alig akarjak kifizetni, mintha a fogukat huznak,mert egyszerubb egy esetleges munkahelyi balesetet kockaztani ilyen miatt.
Szokasos oldajtok meg :(((

(#35) SzalaiG válasza 40belépek (#29) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hogyan lehet észrevenni az ágyi poloskát?

(#36) gradilacine válasza gaborbol (#34) üzenetére


gradilacine
csendes tag

A bakancsot a különválás miatt le kellett adni, mert a futkosó papiron szerepelt a raktári készlet .A kiszervezett cég még nem biztosított bakancsot, majd ha mi veszünk, akkor kifizeti.

[ Szerkesztve ]

(#37) banhammer


banhammer
veterán

Én nem csodálkozok, hogy egy gyárba nem engedtek be titeket, mert nem volt rajtatok munkavédelmi cipő.
Máshol úgy látszik mindenkinek a jól megfontolt érdeke, hogy betartsa és betartatsa a munkavédelmi előírásokat.

U.i.: a portás meg mindenhol a legnagyobb úr.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#38) Carlo009


Carlo009
tag

Jó estét!

Panda Safety bakanccsal és Wifi 11-es antennával készen állok az esetleges fuvarfeladat végrehajtására, amit nyerges szerelvénnyel kell végrehajtani Európában, annak is a nyugati részén.
Eps váltó már tudom, hogy működik legutóbb ilyen Mercedesz 440-essel mentem. Van egy kar azt kell nyomkodni előre, akkor vált felfelé, ha meg hátra húzom, akkor vissza vált a sebességnek és a terhelésnek függvényében, tehát félautomata. Ehhez még azt fűzném hozzá, hogy elő lehet választani akár felet, akár egész sebességet és kuplungoláskor vált.

A mechanikust váltót mindenki tudja, hogy működik előválasztom az alsósor-fesősort és kuplungoláskor vált. A "felezést" is elő lehet választani rövidben van a váltó vagy hosszúban. Kuplungoláskor vált.

Teljes automata a legjobb, azt szeretem a legjobban csak két pedál van, gázpedál és fékpedál. Még sajnos itthon vagyok nincs még munka. De bizakodó vagyok, hogy rövidesen útnak indulok.

Üdv!

Panda Safety bakancs & Wifi 11 antenna

[ Szerkesztve ]

(#39) gamek!ller válasza Carlo009 (#38) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ezennel megnyerted a Logout legidegesítőbb és legértetlenebb embere címet. Gratulálok, a nyereményed egy külföldi munka, ahonnan sosincs viszfuvar.

(#40) gumikacsa20


gumikacsa20
csendes tag

Kezdtem örülni hogy ez a gyökér abbahagyta már a marhaságait erre tessék...

(#41) gradilacine válasza Carlo009 (#38) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Sem én sem a párom nem okvetlenkedünk a topicod-ban, mert bunkóságnak és illetlenségnek tartjuk.Tudod van egy közmondás......Ne csak azt néz mit mond, hanem ki mondja!

Ennyit rólad.

[ Szerkesztve ]

(#42) neodd válasza Carlo009 (#38) üzenetére


neodd
csendes tag

Hihetetlen vagy, komolyan mondom... :( Menjél inkább kekszet kapálni, közben tudsz álmodozni a kamionozásról is. De ide ne ontsd a hülyeségeidet, tartogasd őket a saját fórumodnak! :W

Laci: Nagyon jó lett ez a rész is, csak így tovább! Sok szerencsét az utakon, vigyázz magadra! :)

(#43) kovy79 válasza Carlo009 (#38) üzenetére


kovy79
őstag

WTF??
Beleolvastam 1-2 írásodba és megállapítottam, hogy pszichiáter feleségem betegei makkegészségesek hozzád képest.
Mondjuk aki a romát nagy "r"-rel, de a magyart meg kis "m"-mel írja, az normális nem lehet...

Laci, bocs az offért.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#44) 40belépek válasza SzalaiG (#35) üzenetére


40belépek
csendes tag

A leggyakoribb jele az ágyi poloskának, hogy elkezdesz vakarózni. Ekkor már gyanús lehet a dolog, mert a kis dögök 2-3milliméteresek és éjszaka jönnek elő a rejtekhelyükről. Bebújnak a kárpit illetve mindennemű szövet redői közé és nagyon nehéz kiírtani őket. Az írtás úgy történik, hogy kocsiban hagyod az összes cuccodat és elgázosítják a kocsit, majd két hét múlva ismét megismétlik, de még ekkor sem biztos, hogy teljes a siker. Na ezért nem szeretik reklámozni, ha egy autó fertőzött, mert akkor meg kellene állnia a kocsinak minimum 2-3 hétre , ami ugye nem jó a cégnek!

(#45) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#46) MrAti86 válasza gamek!ller (#45) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Gratulálok a díjhoz! Nagyon szép! Emlékszem, hogy 2.-k ként szavaztam az írásai, írásaitokra! Amugy ha az ember a Wabihoz akar menni soförködni, most is a nagy "anya" cég vesz fel, vagy már az unitok?? Csak mert májusba megyek GKI-ra és utána szépen lassa belevágnék én is...........

(#47) schummy válasza gamek!ller (#45) üzenetére


schummy
tag

gratulálok hozzá

(#48) egybarát válasza gamek!ller (#45) üzenetére


egybarát
csendes tag

Nagyon jól néz ki gratulálok hozzá!! :C

(#49) Napfénysüti válasza gamek!ller (#45) üzenetére

Gratulálok! :R

Més que un club!

(#50) GLaca8911 válasza Carlo009 (#38) üzenetére


GLaca8911
csendes tag

HA ekkora pro vagy kamionozásból, mondván ebből élsz, legalább akkora pro lehetnél írásból is. A Mercedes-t mióta írjuk sz-el? :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.