Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) SzalaiG válasza GLaca8911 (#50) üzenetére


SzalaiG
addikt

:DDD

Hagyjad "hüje"!

(#52) 40belépek


40belépek
csendes tag

Ja igen! aki még esetleg nem tudná Gyuri bácsi eladta a WABI felét!!!!
itt a cikk róla::::[link]

(#53) Tüzi válasza gamek!ller (#45) üzenetére

Teljesen megérdemelten :)

Amikor sz.r napom van, elég csak fellapoznom Mr. gradilaci naplóját, elolvasni valamelyik fejezetet, és után valahogy jobban érzem magam. Nem szoktam blogokba írogatni, csak olvasó vagyok, de ide muszáj beírnom, szerintem sokak vannak így ezzel:

Köszönjük a naplót!!!!

Kitartást, és baleset/rendőrmentes utakat kívánok.

Üdv

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#54) Sqbi


Sqbi
csendes tag

Üdv innen Ventimiglia-ból, voltunk ma Monaco-ban, jó kis séta volt, megyünk hazafelé!!!

(#55) gradilacine válasza Sqbi (#54) üzenetére


gradilacine
csendes tag

És mikor fogtok naplót írni fiatalemberek?
MÉg van időm szerkeszteni addig húzzatok bele!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#56) Sqbi válasza gradilacine (#55) üzenetére


Sqbi
csendes tag

3 napja írjuk, de most vettem észre, hogy nincs bekapcsolva a gép..:D:D:D

(#57) gradilacine válasza Sqbi (#56) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Nana! :O

Lesz időtök holnap, én már tudom, a szakács készíti az ebédet, ti ráértek naplót írni.
Ez így lett megbeszélve.

(#58) Sqbi válasza gradilacine (#57) üzenetére


Sqbi
csendes tag

Sajna lemerült az aksi... meg kell várni míg feltöltődik...

(#59) SzalaiG


SzalaiG
addikt

(#60) Gradilaci válasza Carlo009 (#38) üzenetére


Gradilaci
tag

Tisztelt "kolléga"!
Utoljára, és nyomatékosan kérlek, menj játszani máshová. Mondjuk oda, ahol vannak "teherautó-sofőrök", és ott tedd fel idióta kérdéseidet.
Tudom, hogy te ezt az egészet direkt a mi , illetve az olvasók bosszantására csinálod, és azzal is biztosan tisztában vagy, hogy mindenki csak nevet rajtad, sőt jó néhányan nyilván megvetnek ezért. Az már csak téged minősít, hogy nem foglalkozol ezzel, sőt szerintem még élvezed is. Viszont ha ez így van, akkor beteg vagy. Én nem vetlek meg, egyszerűen sajnállak, és ettől a pillanattól fogva nem veszek rólad tudomást többé.

Kedves többiek: Titeket meg kérlek, hogy ne is reagáljatok a hülyeségeire, és ha mindenki ezentúl levegőnek nézi, talán végleg eltűnik közülünk.

Más: Tamást ma "elengedtem", én itthon kiszálltam az autóból, és ő egyedül folytatta az utat Szarvasra, lerakni, utána meg valahova Európába. Én tervek szerint egy kis ideig szabin leszek, addig ő megy az autómmal. Szorítsatok neki velem együtt ti is, ügyes srác, bízom benne, nem lesz problémája.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#61) neodd válasza Gradilaci (#60) üzenetére


neodd
csendes tag

Szorítunk neki, neked pedig jó pihenést a szabadságod idejére! :)

(#62) Gradilaci


Gradilaci
tag

Tamásnak Marly la Ville a lerakó pénteken. Pont erről a helyről beszélgettünk pár napja vele, hogy kicsit necces, hogy át kell menni Párizs nagy részén hozzá, erre ezt kapta első útnak. Kicsit tart tőle, de megnyugtattam, nem lesz gáz...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#63) Aron93H válasza Gradilaci (#62) üzenetére


Aron93H
csendes tag

Lenne egy kérdésem: Használtok ti még CB rádiót? Ha igen, nincs valami korlátozás hogy milyen jelerősséggel?

Aki átlépte már, csak az tudja, hol a határ.

(#64) Davyd87


Davyd87
csendes tag

http://www.kisalfold.hu/mosonmagyarovari_hirek/kamion_borult_fel_az_m15-os_autouton_-_galeria/2211962/
Laci bátya!Kollegád megfektette a vasat, szegény embert nem fogják megdicsérni érte valoszinű!!!!!

Nem félek, amíg élek, várnak a messzeségek, városok, országút pora. Napfényben, zord télben,minden nap, minden éjjel vándorlok, nem állok meg SOHA..

(#65) Gradilaci válasza Aron93H (#63) üzenetére


Gradilaci
tag

Aron93H : "nem használunk" természetesen, hiszen nálunk tilos. Én már nagyon régóta vágyok egy Grantra vagy Stalkerre, előbb-utóbb be is szerzek egyet magamnak-azt hiszem itt a válasz.

Davyd87: Sajnálom szegény kollégát. Ez tipikus padkára futásos baleset, lehet épp hívták telefonon, vagy bármi más előfordulhatott, a lényeg, leszaladt a jobb első kerék az útról, megsüllyedt, és levitte a szerelvényt. A magunkfajta egyik rémálma...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#66) Gradilaci válasza Aron93H (#63) üzenetére


Gradilaci
tag

Itt a válasz amúgy kérdésedre pontosan.
Csak mire megtaláltam, már nem tudtam szerkeszteni.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#67) SzalaiG válasza Gradilaci (#60) üzenetére


SzalaiG
addikt

Jó pihenést! :)
Ugye nem csak az autó, hanem a naplóvezetést is átvette amíg szabin vagy.
Ugye? :U ;]

(#68) Gradilaci válasza SzalaiG (#67) üzenetére


Gradilaci
tag

Ugye... ;)
Megígérte, hogy fog írni. Meg majd én is...most ágyban fekve netezek az üres lakásban, a konyhában vár a pacal, amit meg kellene főznöm ebédre, de előbb még a boltba is el kellene mennem. Ezer a dolog, azt sem tudom, hol kezdjem...
Ja a múltkoriban a Philipsnél rakodtunk, azt hiszem, Te kérdezted...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#69) MrAti86 válasza Gradilaci (#68) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Én biztossan kérdeztem a Philipses rakodást, mivel ott dolgozok! Vagyis a DHL-nél! Gondoltam, löttem volna pár képet, meg beszélhetünnk is volna.....

(#70) Gradilaci válasza MrAti86 (#69) üzenetére


Gradilaci
tag

Akkor te voltál...és igen, a DHL-nél rakodtunk. Sebaj, majd legközelebb.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#71) MrAti86 válasza Gradilaci (#70) üzenetére


MrAti86
csendes tag

MAjd legközelebb! Remélem jösz még oda rakodni! De ha elötte jelzel nekem megér egy talit a dolog, persze, ha számodra nem gáz! Amugy amiota a naplódat olvasom, és, ugymond erőt adot, azota már megvan a C kategoriám, nemsokára kezdem az E-t és remélem én is lassan az utakat szellem!!

(#72) neodd válasza MrAti86 (#71) üzenetére


neodd
csendes tag

Hűha, Laci, lassan honorálnia kéne téged a wabinak, annyi ember kapott kedvet a kamionozáshoz általad. Vagy ahhoz, hogy megvalósítsák egykori álmukat.
Tényleg minden tiszteletem, nagyot alkottál a naplóval!

(#73) SzalaiG válasza Gradilaci (#68) üzenetére


SzalaiG
addikt

:W
Én, mert szeretnék találkozni Veled. :)
Majd legközelebb.

(#74) Gradilaci


Gradilaci
tag

Sajnos azt nem ígérhetem, hogy szólok előre ha arra megyek. A honorárium? :) .... Jó ötlet, de nekem ti vagytok az, meg az új kollégák.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#75) MrAti86 válasza Gradilaci (#74) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Szombaton kezdem az E kategoriát!!! Reméljük hamar meglesz mint a C, és már csak GKI, és lehet is menni!!!

(#76) MrAti86 válasza SzalaiG (#73) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Mi is tudnánk talizni nem?

(#77) Gradilaci válasza MrAti86 (#76) üzenetére


Gradilaci
tag

De. :)
Csak tudod ez nem egyszerű. Volt itt tavaly egy "kerti parti", amit több hétig szerveztünk, jó néhányan tutira ígérték is, hogy itt lesznek. Aztán a végén itt is voltak...3-an...akkor egyszerűbb lett volna. De semmi sem lehetetlen.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#78) MrAti86 válasza Gradilaci (#77) üzenetére


MrAti86
csendes tag

A Talit SzalaiG.-nek és Neked is irtam! Mindenre nyitott vagyok! Tavaly lemaradtam a kerti partiról mivel elötte 3 nappal kezdtem el olvasni a naplókat, igy hát ez nem jött össze! Nekem van kocsim, szal én könnyeben mozgok! Bár jövöhéten fényezönél lesz

(#79) Davyd87


Davyd87
csendes tag

szép jó napot uraim és hölgyeim
Laci báttya jövő héttől kolegák leszünk!A mosonmagyaróvári Füvacop kft-hez felvételt nyertem.2 - 3 kanyart furgonnal kell bizonyitani, aztán 7,5 - en 4 kezezés, majd utánna ha minden stimt kapok saját autót.Rövid időn bellül le szeretném rakni az E jogsit aztán meg nagyautó!!!!!!!!!!! :C :DD

Nem félek, amíg élek, várnak a messzeségek, városok, országút pora. Napfényben, zord télben,minden nap, minden éjjel vándorlok, nem állok meg SOHA..

(#80) Gradilaci válasza Davyd87 (#79) üzenetére


Gradilaci
tag

Gratula, és üdv a "klubban"! Hatóság és elsősorban balesetmentes közlekedést kívánok neked.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#81) MrAti86 válasza Davyd87 (#79) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Gratulálok Én is Neked! Végig járod a ranglétrát! furgon, 7,5t, 24t, ennél jobb már nem is lehetne!

(#82) Gradilaci válasza MrAti86 (#81) üzenetére


Gradilaci
tag

A 24 az nem 24...ezek a számok a megengedett legnagyobb össztömegre vonatkoznak. tehát a 24 az tulajdonképpen 40. Így még jobban hangzik nem? :)

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#83) MrAti86 válasza Gradilaci (#82) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Igazad van, bocsi!

(#84) SzalaiG válasza MrAti86 (#76) üzenetére


SzalaiG
addikt

Persze. :)
Mikor és hol? Írj PM!

(#85) zsigalada


zsigalada
újonc

Kedves Gradilaci és Családja!

Elolvastam a naplókat és mindig vártam az új részeket. Régóta gondolkodtam, hogy írjak v. sem. Ha jól emlékszem én tavaly év eleje óta olvasom a naplókat. Gyerekkori álmom az, hogy kamionozhassak. (22 vagyok és már van B,C belföldi árufuvarozóim... remélem idén meg lesz mindenem!) Nagyon jó olvasni az élménybeszámolókat.
Aztán kiírták, hogy vége. Megmondom őszintén sajnáltam (volna). Hál istennek folytatják ill. Gradilaci folytatja.
Minden tisztelem az Öné és Családjáé!
Gratulálok és nagyon tetszik a napló! És köszönöm, hogy ír!
Szabadságára jó pihenést kívánok :)

(#86) Gradilaci válasza zsigalada (#85) üzenetére


Gradilaci
tag

Köszönjük szépen!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#87) MrAti86 válasza SzalaiG (#84) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Helló!Szombaton, meg Vasárnap délelött Szfváron leszek, mert megyek az Első E-s órákra! Ha gondolod, irok PM-t!

(#88) MrAti86


MrAti86
csendes tag

Tegnap este ota a melóhelyünknél áll egy 460-as tandem wabis szerelvény! Kint van/volt neki a parabola is! Csak mondom ugy megosztom! Azthittem Laci az, vagy tévedek?

(#89) gradilacine válasza MrAti86 (#88) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Laci szabadságon van .....

(#90) Gradilaci válasza gradilacine (#89) üzenetére


Gradilaci
tag

...a kocsi meg Franciaországban. (remélem)...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#91) SzalaiG válasza MrAti86 (#87) üzenetére


SzalaiG
addikt

Melyik cégnél jársz tanfolyamra?

(#92) Gradilaci


Gradilaci
tag

Nejem feltöltötte az új képeket, új hivatkozást szúrt be, és ezzel fel is borult valami az oldalon, meghülyültek a linkek, a cikk jó része eltűnt. Én nem tudom kijavítani, mert nem értek hozzá, a többieket meg nem izgatja.Akkor bocs, de így marad...max törlöm ezt a részt, aztán valaki valamikor újrarakja.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#93) gradilacine


gradilacine
csendes tag

Sikerült a szöveget helyreállítani a képeket nézzétek el nekem, de nem rakom már bele. :F

Gradilaci fotóalbum és Ildikó fotóalbum -ban elérhetőek.

[ Szerkesztve ]

(#94) MrAti86 válasza SzalaiG (#91) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Szfinx Kft

(#95) MrAti86 válasza Gradilaci (#90) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Ami nálunk ált Volvo, az FJN-293-om volt!

(#96) MrAti86 válasza gradilacine (#89) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Nah az jóó! Kis megérdemelt pihenés, kel is az néha feltöltödni

(#97) SzalaiG válasza MrAti86 (#94) üzenetére


SzalaiG
addikt

Amint lehet megyek én is, mert jó helyen van és van részletfizetési lehetőség.
Ott tettem le az A és B kategóriát is. :)

(#98) neodd válasza MrAti86 (#94) üzenetére


neodd
csendes tag

Na, akkor lehet látlak is valamikor az utakon, lévén fehérvári vagyok. Szfinxnek milyen tgk-ja van, min fogsz tanulni?

(#99) MrAti86 válasza neodd (#98) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Hello! Biztos láttál már:D

Egy Daf 45-ös van egy kék, kék ponyvával, utána meg van kötve egy régi magyar féle pótkocsi vmi ezeréves! De én ugy vagyok vele, aki szaral tud tolatni, esély van rá, hogy jóval is!

(#100) MrAti86 válasza SzalaiG (#97) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Gyere!! Azt beszélünk Lacival/ az utak kírályával/ és hátha minket is betanitana!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.