Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) neodd válasza MrAti86 (#99) üzenetére


neodd
csendes tag

Mindig csak a volán Ategóját látom. De valóban, rémlik valami daf is talán.

(#102) MrAti86 válasza neodd (#101) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Igy van, a szürke az a volános atego, "mienk" a kék daf

(#103) dulf88


dulf88
újonc

Sziasztok Eddig még nem írtam ide de most megteszem :)
Nagyon jó a napló, elejétől fogva olvasom. Én kezdő kamionos vagyok eddig csak belföldeztem. A segítségeteket szeretném kérni abba hogy írjátok le nekem privátba az országok útdíjait és hogy hogy fizetem őket.
Pl:Szlovák kütyüt hol töltöm fel? mennyit töltök rá? mivel fizetem?KP vagy kártya?
Ugyan így a Cseh box?Osztrák box? Esetleg ha nincs box hol és hogyan igényelem?

A választ előre is köszi.
Üdv Dulfi

[ Szerkesztve ]

(#104) Gradilaci válasza dulf88 (#103) üzenetére


Gradilaci
tag

Szia!
Ha megengeded, válaszolok Neked. Tehát sorban: Szlovák "tepsi: A határon, pl. Rajka szlovák felén lehet megvenni, Myto feliratot kell keresni, egymás mellett van egy csomó bódé, ahol árulják. Első alkalommal kell a kocsi forgalmija, egy adatlapot kell kitölteni, magyarul is megvan, és 50 EU kauciót kell fizetni érte, ezt kp.-ban. Ezután a feltöltés már mehet pl. SHELL-kártyáról is. A sima tranzit (Rajka-Kuty) kb 80 Euró.Ha sűrűn jársz arra, érdemes Post-Pay kérni, ilyenkor a számla utólag megy a cégedhez. A Cseh, és Osztrák Box sokkal egyszerűbb, szintén a határokon, illetve a Cseh kütyüt még Lébénynél, az M1 mellett is meg tudod venni, illetve tölteni. A töltésük ugyan úgy történik, benzinkutakon, ill a határon. Arra figyelj, hogy mindig legyen rajtuk pénz, mert nagyon húzós a büntetés, ha úgy mész, hogy nem fizet. Üdv.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#105) tomixf105


tomixf105
csendes tag

Nagyon jók lettek a képek, remélem mindnyájan eljutunk egyszer oda (minimum 12 keréken).
A napló könyvesítésével mi a helyzet???
Jó gurit.

(#106) Davyd87


Davyd87
csendes tag

Na emberek holnap elindul a kamionos pályafutásom ugy néz ki!Egyelőre 2 db 7,5-est kell elvinnem mosatni Móvár egyik feléből a másikba, aztán utána már go fuvarba 2-3 kanyart furgonnal, aztán 7,5!!!!!!!!!

Nem félek, amíg élek, várnak a messzeségek, városok, országút pora. Napfényben, zord télben,minden nap, minden éjjel vándorlok, nem állok meg SOHA..

(#107) Gradilaci válasza tomixf105 (#105) üzenetére


Gradilaci
tag

Jó munkához idő kell! :) ( folyamatban...kell 50 képet kiválogatnunk, és ez nehezebb feladat, mint gondoltuk volna.)

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#108) neodd válasza Gradilaci (#107) üzenetére


neodd
csendes tag

Ez így van, ne kapkodjátok el! Már várom ezt is, mint az online naplókat :)

(#109) MrAti86


MrAti86
csendes tag

Lacihoz tenném fel kérdésemet! A Wabinál mi alapján vannak ezek a kis cégek??? Csak azért kérdem, mert ma reggel jött hozzánk egy TGX-es mega szerelvény, és oldalt, rajtavolt, a "kis maszek cég" neve! És Sárszentmihályi cég volt! mi alapján van ez??

(#110) Gradilaci válasza MrAti86 (#109) üzenetére


Gradilaci
tag

Fogalmam sincs.... Sárszentmihály a bejegyzett telephely, mert ott kisebb, vagy nincs súlyadó, meg hasonlók, és ott van bejelentve a főnök, vagy ügyvezető. A mi "cégünk" Göncruszkai. Attól még Wabi mind...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#111) Gradilaci


Gradilaci
tag

Jut eszembe: keresek jó állapotú Grant vagy Stalker CB-t elfogadható áron, ha bárki tud ilyenről, kérem, pm-ben jelezze nekem! (a Tesz-veszt meg a Vaterát figyelem)
Köszi.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#112) Asifan


Asifan
tag

Üdv mindenkinek! Olyan kérdésem lenne, hogy az IGO Primo navi szoftverrel milyen tapasztalati vannak, aki ilyet használ. Ha beállítja az ember a teherautó paramétereit, akkor tutira nem irányít tiltott helyek felé?
Előre is köszi!

(#113) Aron93H válasza Gradilaci (#111) üzenetére


Aron93H
csendes tag

Mi az elfogadható? :)
Stalker IX 27000ft?
President Grant 38000ft?

[ Szerkesztve ]

Aki átlépte már, csak az tudja, hol a határ.

(#114) Gradilaci válasza Aron93H (#113) üzenetére


Gradilaci
tag

Kb. amit írsz. A Stalker 25 körül már akad elérhető, a Grant +10. Csak gondoltam, feldobom itt is, hátha beesik valami jobb ajánlat.

Asifan: Én haználtam egy kis ideig, nálam nem jött be. Sőt most a tanulójárat alatt egyik navin az ment, a másikon (enyémen) meg a IGO 8.3, az enyém sima buszos opcióval. A Primo kamion beállításban vitt volna tökön-babon keresztül. felesleges kerülőkkel, ugyan az a cél nem egyszer több tíz kilométerrel volt szerinte távolabb, mint az enyém szerint.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#115) Aron93H válasza Gradilaci (#114) üzenetére


Aron93H
csendes tag

itt találtam hardveraprón:
http://hardverapro.hu/apro/cb_es_amatorradiok_eladok/hsz_1-50.html

én is keresgélek, ha találok valamit majd megírom ;)

[ Szerkesztve ]

Aki átlépte már, csak az tudja, hol a határ.

(#116) Gradilaci válasza Aron93H (#115) üzenetére


Gradilaci
tag

Kösz szépen!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#117) L.T.


L.T.
aktív tag

Legalább hat céget találtam Göncruszkán és Sárszentmihályon bejegyezve, aminek a wabi az egyik tulajdonosa.

(#118) Gradilaci válasza L.T. (#117) üzenetére


Gradilaci
tag

Jó bevétel lehet a falunak.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#119) Tronik89


Tronik89
csendes tag

A keréknél az csak egy kuka vagy ez valami minimosógép?
[link]

[ Szerkesztve ]

www.rgtruckz.hu

(#120) tomixf105 válasza Tronik89 (#119) üzenetére


tomixf105
csendes tag

Abból kiindulva hogy kábel lóg ki belőle valószínüleg valamilyen gép, azon belül mosógép.

(#121) Gradilaci válasza tomixf105 (#120) üzenetére


Gradilaci
tag

Mosógép. :)

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#122) bul07 válasza Gradilaci (#114) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez a különbség nem azért lehetett mert különböző térképek voltak a GPS-ken (gyártóra, frissítésre)
Ha jól tudom 3fajta térkép van TM - TopMap, TA- Teleatlas, NT - Navteq.
És még országonként is változó hogy melyik gyártó térképe menyivel részletesebb,és ugye ezután még hogy milyen sűrűn frissítik az adott országra.
Ezt csak olvastam nem tapasztaltam:
A TM és a TA kompatibilis egymással a NT-vel egyikkel sem. Határátlépésnél lehetnek gondok a térképtípusoknál.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#123) Gradilaci válasza bul07 (#122) üzenetére


Gradilaci
tag

Ez mondjuk elképzelhető, de ha minden igaz, mindkét navin TA térképek vannak. Ugyan ez nem biztos, most meg sem tudom nézni, de majd utánanézek. Nálam amúgy vegyesen vannak, TA és TM térképek is, mindegyikből az elérhető legfrissebb. Nekem inkább a bonyolultság ami nem igazán jön be, a Primo egy (szerintem) agyoncsicsázott program, rengeteg (megint csak szerintem) haszontalan opcióval. Nem véletlen, hogy míg a 8.3 elfér egy 2 gigás kártyán úgy, hogy maga az alap a gépen van, addig a Primo-nak már egy 4 gigás kártya kell. Amúgy szintén saját tapasztalat: egyik országnál a TM, a másiknál a TA térkép a jobb...volt már olyan, hogy frissítettem újabbra, ami másik gyártótól volt, majd vissza a régire, mert egy csomó hely nem szerepelt az újabb verzión.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#124) bul07 válasza Gradilaci (#123) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekünk is a 8.3 van fent megszoktuk és amíg a friss térképek ahhoz is jó miért ne

Frissítéssel én is megjártam már, nem néztem csak azt hogy a dátuma minél frissebb legyen és sikerült egy olyan térképet rátolni a gps-re hogy csak a főbb útvonalak voltak benne, pontos címre nem is vitte el a tesómat(kicsit morcosan kérdezte telefonon hogy ez most miért kellet)

Amúgy aki használja a POI (hasznos helyek) annak kis infó
A TomTom Licensing (korábban Tele Atlas) a közelmúltban módosította térkép- és POI (hasznos helyek) frissítési alapelveit, melynek kapcsán a naviextras.com-on elérhető Prémium POI csomagok (a 2010. 3. negyedévi verziótól) megújultak. Míg korábban POI adatbázisok a Tele Atlas térképeivel együtt frissültek, mostantól csak a kibővült; és külön megvásárolható - prémium POI-adatok érhetőek el, melyek nagy számú további hasznos ponttal bővültek.

Természetesen a korábbi POI-adatbázisok a frissített térképcsomagokkal együtt is használhatóak mindaddig, míg az adatbázist valaki külön nem frissíti az új prémium POI-csomaggal

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#125) Gradilaci válasza bul07 (#124) üzenetére


Gradilaci
tag

Nekem már erősen "mókolt" a navim, úgy hogy én a netről vadászom le a friss térképeket-POI-kat, plusz sokszáznyi van már, amit az elmúlt években raktam hozzá. Úgy hogy nekem biztos marad egy jó ideig a jó öreg 8.3-as.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#126) SzalaiG válasza Gradilaci (#125) üzenetére


SzalaiG
addikt

A sok elmentett POI a nagy érték benne. :)

(#127) gumikacsa20


gumikacsa20
csendes tag

Laci a tanítványoddal mi a helyzet merre jár? Ha visszaér utána átadja neked az autót és megy ő is meg te is magatok útjára?

(#128) Gradilaci válasza gumikacsa20 (#127) üzenetére


Gradilaci
tag

Németben rak le elvileg holnap. Hogy utána mi lesz, nem tudom, de ha hazaér, ő megy tovább valamerre egyedül, én meg visszaülök az autómra.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#129) Gradilaci


Gradilaci
tag

..."Laci a tanítványoddal mi a helyzet" ...

Jön haza! Csömörön végez 21.-én. Lehet, nekem meg annyi a húsvét... :F

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#130) sylard94 válasza Gradilaci (#129) üzenetére


sylard94
csendes tag

Reménykedjünk hogy nem...Azért hétvégén csak nem fognak útnak indítani :(( :K ...

(#131) Gradilaci válasza sylard94 (#130) üzenetére


Gradilaci
tag

Sajnos pénteken még simán kiküldhetnek. Végül is két hete itthon vagyok, így nem lenne meglepő. Csak abban bízok, hogy a húsvét az mindenhol húsvét. De ha menni kell, hát menni kell...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#132) sylard94 válasza Gradilaci (#131) üzenetére


sylard94
csendes tag

Háát mondjuk nekem meglenne a véleményem arról aki kiküld húsvét előtti pénteken..Gondolom neked is lenne hozzá egypár megjegyzésed!
De legyünk optimisták,és reméljük hogy van annyi jóérzés abban az emberben aki kell indítson.. ;)

(#133) Carlo009


Carlo009
tag

Április 22.-én Nagypéntek. 0-22h-ig 7,5t feletti járműveknek tilos a közlekedés SK-ban és D-ben.

(#134) Gradilaci válasza sylard94 (#132) üzenetére


Gradilaci
tag

Úgy legyen.Carlo kösz, tudom.

Itt egyébként megnézhető és letölthető az aktuális tilalmakról a szükséges info.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#135) Sqbi


Sqbi
csendes tag

Prága alól jelentkezem, mivel volt 55 percem, és hely viszont nem volt így nekimentem, tudván, hogy minimum 45 perc. Nos 30 perc alatt átértem, és a 2. parkolóban fogtam is egy helyet. Van vagy 30 nyitott net, egyik rosszabb mint a másik :D:D Ez van, ingyen húsnak, lassú a nete :D
Holnap elvileg hazaérek! Jelentkezem majd!

(#136) sylard94 válasza Sqbi (#135) üzenetére


sylard94
csendes tag

Hello Sqbi:)
Ma már holnap van úgyhogy várjuk a jelentekésed:)Addig is jó gurigát:) :D

[ Szerkesztve ]

(#137) Gradilaci


Gradilaci
tag

Sajnos nem jól kezdődött a napja. Reggel hívott, hogy kivették a zsaruk, megbüntették 100 Euróra, mert a GoBox 3 tengelyre volt állítva. Sajnálom szegényt, ezt anno nem mondtam neki, hogy minden töltés után meg kell nézni, nem állították-e el. Én még sosem jártam így, sajnálom szegény srácot.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#138) sylard94


sylard94
csendes tag

:(
Szegény...nem a legjobb kezdés..
De ha kérdezhetem mi az a Go Box??:)

(#139) radamsky


radamsky
senior tag

Nem akarok nagyon beleszolni, de kiváncsi lennék egy élménybeszámolora, a 2 tanitványtol hogy milyen volt mikor Laci kiült mellölük és egyedül vágtak neki a világnak:D

(#140) sylard94 válasza radamsky (#139) üzenetére


sylard94
csendes tag

Nekem meg az fordult meg a fejemben hogy más sofőröket is biztathatna Gradilaci hogy egy egy beszámolóval gazdagítsa a logoutot!
És szerintem gradilaci nosztalgikus történetei is feldobják az írásokat!!

(#141) gumikacsa20 válasza sylard94 (#138) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

A Gobox arra való hogy arról megy az autópályadíj fizetése. Töltesz rá lóvét és amikor áthaladsz a fizetőkapuk alatt csippan egyet. Ha egynél többet csipog akkor valami gond van vele. azt hiszem tud kettőt hármat és négyet is csipogni és mind külön hibára utal. Nincs rajta pénz, meghibásodott stb. Laci ha van kedved leírhatod pontosan hogy is van ez én így tudom a gobox működését.

(#142) Gradilaci válasza gumikacsa20 (#141) üzenetére


Gradilaci
tag

Igen, ez a kütyü fizet a kapuk alatt. A kütyü így néz ki.Ha minden rendben, akkor csak csippant egy rövidet, ezzel jelzi, hogy a fizetés rendben megtörtént az adott szakaszon. Ha fogy róla a pénz, azt két rövid csipogással jelzi, ilyenkor még nincs baj, de az első lehetséges helyen tölteni kell rá. Ha hármat csipog, vagy csendben marad a kapu alatt, az már gáz, ilyenkor vagy nincs már rajta pénz, vagy más gond van, de a lényeg, ilyenkor azonnal be kell menni az első kútra, és megnézni, mi a gond. Alapesetben, mikor először aktiválják, a traktor tengelyszámát állítják be rajta, ami ugye 3 tengely. Ha vonta, akkor egy egyszerű gombnyomással át kell állítani az aktuális tengelyszámra, ami a pilóta feladata. Ilyenkor ha nem jó, azt sem jelzi semmi, mert izet a kapu alatt, csak kevesebbet. Ezt a Celni Sprava (a cseh "KPM") feliratot viselő VW-k szokták ellenőrizni, akár menet közben is, és ha gáz van, könyörtelenül kiszedik az illetőt. A készüléken van egy gomb, amit megnyomva felvillan az aktuális tengelyszám, ezzel lehet ellenőrizni nekünk is, hogy minden OK-e, én tudom, hogy be volt állítva, de lehet véletlenül, mikor töltötté, átnyomták alapra. Sajna ezt nem ellenőrizte a Tomi, mielőtt elindult, ő nyugodt volt, mert a kütyü csipogott rendesen. Ha korábban is így lett volna már, biztos engem is megfognak vele, nem egyszer mentem át már Csehországon, mióta a kocsiban van. Sajnálom szegényt, de ez egyfajta "tanulópénz" volt neki, ha szerencséje lesz, a cég kifizeti, ha nem, akkor gáz...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#143) sylard94


sylard94
csendes tag

:))

Éppen a naplónak a 15.részénél tartok(nemrég akadtam rá erre a tökéletes olvasmányra) és ott az egyik képen megakadt a szemem egy Audin..meg is nyitom új lapon,kinagyítom megcsodálom a gépet,és nézem hogy egy ismerős furgon megy melletted..
És igen,ismerős,hiszen Udvarhelyi:)A Györfiseket majd minden nap latom a városban:)
Nem is hittem hogy mennyi mindent tartogat ez a napló az izgalmas történetek mellett! :DD

(#144) Gradilaci válasza sylard94 (#143) üzenetére


Gradilaci
tag

Jó olvasgatást! :) Készülget a következő fejezet is, de nagyon lassan haladok vele, mióta itthon vagyok, semmire sincs elég időm...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#145) sylard94 válasza Gradilaci (#142) üzenetére


sylard94
csendes tag

Köszönöm a felvilágosítást mindkettőtöknek,ezzel is tanultam egy keveset:)
Mindenesetre a legjobbakat kivánom Tominak,hátha a cég kifizetné neki..de ha jól sejtem erre vajmi kevés esély van...

(#146) sylard94 válasza Gradilaci (#144) üzenetére


sylard94
csendes tag

Ha esetleg a szerkesztésben kell segítsék szívesen be tudok segíteni,főleg hogy most vakáció van:)

(#147) Gradilaci válasza sylard94 (#146) üzenetére


Gradilaci
tag

Hát sok nincs....sajna nem jótékonysági intézet, ahogy mondani szokták. Nem a szerkesztéssel van a baj, hanem a megírással. Nem akarom újra meg újra ismételni magam, de nem olyan kis "munka" ez mint sokan gondolnák.... De egyszer meglesz, a havi egy megjelenéshez megpróbálom tartani magam. Üdv.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#148) sylard94 válasza Gradilaci (#147) üzenetére


sylard94
csendes tag

Oké:)
Sok sikert és kitartást:)

(#149) MrAti86


MrAti86
csendes tag

Sziasztok!

Elöször is drukkolok Lacinak, hogy húsvét alkalmából ne keljen elindulnia, remélem a hétvége még itthol lesz!

Többiekhez lenne egy kérdésem, kérésem! Vki esetleg nem tud "E" kategoriához müszakira felkészítő vmit, mert számomra a müszaki nagyon nehé, nehéznek tünnik! Köszönöm elöre is!

(#150) Gradilaci válasza MrAti86 (#149) üzenetére


Gradilaci
tag

Szerintem a neten keresgélj, biztosan találsz róla-hozzá anyagot.

Mindenkinek: a 26. fejezet kész, megjelenésre, illetve engedélyre vár.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#151) Gradilaci


Gradilaci
tag

Péntek 08 óra 12 perc. Ez gyors volt, köszi az illetékeseknek! :R

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#152) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Már csak egyett kell aludni... :C :C :C

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#153) sylard94


sylard94
csendes tag

Juhééé:)
Mondjuk holnap csak estére érek haza,de azonnal elolvasom:)

(#154) Gradilaci


Gradilaci
tag

Breaking News: Tomi nem sokat lazsál otthon. Holnap rakodik egy másik kocsival Jászberényben, és irány húsvét után Dánia!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#155) neodd válasza Gradilaci (#154) üzenetére


neodd
csendes tag

Nem tudod, milyen autóval? Vagy ennél a részlegnél, ahol most vagy, ott csak a tandemek vannak?

(#156) Gradilaci válasza neodd (#155) üzenetére


Gradilaci
tag

Másik tandem Volvo-val. Nálunk csak az van, a választék: 420-460-as.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#157) Sqbi


Sqbi
csendes tag

Sziasztok!
Most értem haza, mert leraktam reggel a cuccot, és lementem megrakni Laci autóját, hogy ő is tele autóval tudjon menni. Holnap megint megrakok, csak egy másik autót :D Ez van, előbb utóbb lesz saját verdám.
Laci! A kocsid tiszta, rendes, gumik rendben, holnap szerelik! Gázod sajna elfogyott, ezért jövök neked 3 euróval :D:D:D:D:D

(#158) Gradilaci válasza Sqbi (#157) üzenetére


Gradilaci
tag

Hülye vagy! Nem jössz semmivel. Jó pihenést!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#159) gradilacine válasza Sqbi (#157) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Akkor most one gaz. :C

Keine panik. ;]

(#160) SzalaiG válasza gradilacine (#159) üzenetére


SzalaiG
addikt

:Y :C :R

Ja. Naturlich. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.