Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76) T-


T-
tag

Üdv! Gratulálok az újabb írásodhoz,írásotokhoz, mint mindegyik ez is nagyon tetszett.

Sepi ne hagyd abba a blogod, sokunkat érdekelne a te szemszögedből is látva dolgokat.

Ugyan ott rakodtam Angolban ahol a Laci, Stowmarketben a GMA nevü cégnél nov 30.-án vízalapú festéket amit +10 fokon kellett vinnem. Párizs alá vittem egy három nevű településre.
Sikerült kifognom a hóesés állta okozott káoszt a London ringen (M25) 25km-t tettem meg 4 óra vezetéssel és a híd kapu felőli lábánál 45perceztemés onnan kb 5km-re a leálló sávban éjszakáztam, sokad magammal. Persze az Osztrák hóhelyzetet is benyeltem 3.-án, úgyhogy idén télre elég volt a hóhelyzetekből.
Egyik írásodban említetted hogy venni akarsz "netvadász"-t, ajánlanék egy oldalt ahol fele áron meg lehet vásárolni ugyan azzal a tudással rendelkező eszközt. Én is onnan fogok vásárolni.[link] méghozzá ezt a típust,[link]
A fürdésről még annyit, jelentős többségben vannak a cégeknél sofőr fürdők, úgyhogy szerintem a minden másnapi fürdés megoldhetó. Én legalábbis eddig ezt tapasztaltam.

További baleset mentes és kilométerekben gazdag jó utat kívánok.

[ Szerkesztve ]

Ügy még sosem volt hogy valahogy ne lett volna...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.