Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) SzalaiG válasza Aron93H (#50) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kaptam ma egy Scania kulcstartót. Indul a mandula... :D

(#52) gamek!ller válasza Aron93H (#50) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az utolsó előtti képaláírás FAIL, 460hp jó 400-nak is. Ilyen Volvo-t is hozott haza Apu.

(#53) SzalaiG válasza gamek!ller (#52) üzenetére


SzalaiG
addikt

A Wabinál van Scania?

(#54) jerry311 válasza gradilacine (#31) üzenetére


jerry311
nagyúr

És valóban. :))
Köszike! :))

(#55) gamek!ller válasza SzalaiG (#53) üzenetére


gamek!ller
senior tag

1db. Az alapítványos kamion.

(#56) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszi a beszamolot. Mar vartam. Jol sikerult :)
Tovabbi jo utat.

"There is nothing permanent except change"

(#57) oxox válasza gradilacine (#13) üzenetére


oxox
addikt

Tovabbi zokkenomentes utat!

A csatolt oldal igen hasznos lesz szamomra is :R
(bar en nem a volan mogott ulok, de a teherautok rendelese a melom resze)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#58) Duree


Duree
veterán

Hát megint nem csalódtam az írásodban,remek,várom a folytatást

duree54

(#59) Aron93H válasza gamek!ller (#52) üzenetére


Aron93H
csendes tag

Hát, bár én nem ismerem a csávót, de azt megmondom neked innen, hogy az ott az oldalán egy 6 os nem egy 0 ás. :D Lehet apud 400assal járt, csak mondom, hogy az a példány éppen 460 as :)
http://kepfeltoltes.hu/101206/nagyitas_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Aki átlépte már, csak az tudja, hol a határ.

(#60) adam512


adam512
csendes tag

Üdv mindenkinek.
Nem tudjátok mi van a picasa-val?Mert Ildikó galériájában is, a sajátomban is, az elöbb linkelt galériában is ha rámegyek a képre nem jeleníti meg.Nem tudom, másnál is fönn áll ez a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#61) Aron93H válasza adam512 (#60) üzenetére


Aron93H
csendes tag

Nálam nem pedig most néztem :)

Aki átlépte már, csak az tudja, hol a határ.

(#62) Gradilaci válasza adam512 (#60) üzenetére


Gradilaci
tag

Nálunk rendesen működik!

gradilacine voltam

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#63) pompi194


pompi194
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Az új fiúk mindig a zöld volvót kapják meg?
A képeken az a felvételi része vagy csak elütik az időt?
Sepinek meg sok sikert az egyedüli élethez :DDD már nincs ott a mentora h nyakoncsapja ha hülyeséget csinálna :DDD mondjuk ahogy olvastam nem volt szükség testi fenyítésre :U

http://picasaweb.google.com/antoan77/OXXO#5271225331517824290
Jó kis taliga ;]

[ Szerkesztve ]

Emelkedőn felfelé: Amennyit bírsz! Lefelé: Amennyit mersz!

(#64) gabe_


gabe_
őstag

Csak annyit írok röviden: Köszönjük az írást! :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#65) gradilacine válasza pompi194 (#63) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Lélekben vele van a mentora , gratis megnyerték maguknak Angliát ;]
Mindkét fiú oda indult.Laci Franciából ,Sepi Magyarból.Drukkolok Sepinek de , nem leveszett ember. Őrző szemünk rajta, tartjuk a kapcsolatot vele.

(#66) sn1axy1980 válasza Sepi84 (#46) üzenetére


sn1axy1980
újonc

Helló Sepi!

miért akarod abbahagyni? Nagyon jó stílusod van, jó volt olvasni. De tényleg! Mostmár akkor legalább 2 blogot tudnánk olvasni!
NE hagyd abba!!!!

(#67) pompi194


pompi194
csendes tag

Most néztem bele a Téma a waberers újság vagy mi és ott írta az egyik kolléga h alig keres, meg hazavisz 180 ezret meg ha kint van akkor 80-100 ezer elmegy neki kaja meg ilyenek :(((
Ebből mi az igaz?
meg írja h aki nem költ magára 80-100 at míg kint van az hazudik :(((

[ Szerkesztve ]

Emelkedőn felfelé: Amennyit bírsz! Lefelé: Amennyit mersz!

(#68) adam512


adam512
csendes tag

Hát azt vettem észre hogy nem bírja a Firefoxot, legalábbis nálam.Pedig eddig avval simán ment.Explorer-er viszont megy.

[ Szerkesztve ]

(#69) gradilacine válasza pompi194 (#67) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Ha hazavisz 180-at, meg kint elkölt max 100-at, akkor az 280 ezer.Ezért panaszkodik?Élni kell kint is mert vásárolni kell, amire szükség van.
A probléma csak ott kezdődik, hogy kinek milyen igényei vannak.Nem titok, Laci a tanulójárat ideje alatt 150eurot költött magára 1hónap alatt,
És itt jön elő az, hogy én a kaját elkészítem neki, van ami már készétel formájában , van ami nyersen van lefagyasztva.Attól függ, mihez van kedvem és pénzem rá.Így spórol is valamennyit, és mégis csak jobb íze van a hazai kosztnak.Szerintem

(#70) pompi194


pompi194
csendes tag

Hát igen ez is emberfüggő h kinek milyen igényei de a z újságba szereplő írta is magáról h ˇkényes" ez 2010 szeptemberi számba van benne
biztos sok mindent meg lehet spórolni de a csávó írta h majdnem mindennap vagy másnap zuhanyzik, és 3 euró egy zuhany :(( persze zuhanyzás alap dolog akinek majdnem ingyen van, de 3 euróért majdnem luxus a napi zuhany
sztem ki lehet bírni ha 2-3 naponta is ha rávisz a kényszer
de én azt mondom az ilyen ember pályát tévesztett és menjen irodába és adja át a helyet az új fiúknak akik nem olyan kényesek mint ő :(((
nem tudom ki ért velem egyet de ez az én véleményem ;] mindenki más :)

[ Szerkesztve ]

Emelkedőn felfelé: Amennyit bírsz! Lefelé: Amennyit mersz!

(#71) Rob02


Rob02
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon jó lett a naplónak ez a része is, gratulálok hozzá! :) :R
Lacinak és Sepinek pedig jó utat!

(#72) gumikacsa20 válasza pompi194 (#70) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

Azért megnézném én nyáron 30-35 fokba ha nem fürdesz 2-3 napig hogy elviselnéd-e a saját szagod, mert azért ilyenkor izzad az ember tiszteséggel, jó lehet amikor vezetsz megy a klima de éjszaka azért meleg nyári napokon is meg lehet izzadni rendesen. Meg akkor ott vannak a rakodások, spanizáskor, ponyvásákor is megizzadsz és ezt 2-3 napig elviselni nem éppen kellemes.... Inkább kiadok 2-3 eurót zuhanyért minthogy bűzölögjek. Vagy a másik megoldás ha kannából fürdesz a póton ha van annyi helyed, persze ezis csak nyáron. Télen azért más ha 2-3 napig hanyagolod a fürdést.

[ Szerkesztve ]

(#73) SzalaiG válasza Sepi84 (#46) üzenetére


SzalaiG
addikt

A wabi egyetemről és az első saját útról még írj kérlek! Ez két blog bejegyzés. Ennyit még szánj rá, h teljes legyen!

(#74) gradilacine válasza pompi194 (#70) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Volt szerencsém Lacival utazni többször is, és a francia olasz,spanyol gyárakban mindenhol van zuhanyzási lehetőség ami ingyenes.Németet nem írtam, mert csak átjöttünk rajta.De Németországban van a cégnek telephelye, ahol szintán lehet fürdeni.
Nyáron volt hogy hideg vízbe zuhanyoztunk.Sőt, Platóra felszerelt zuhany is volt. 8literes kannából gumipókkal rögzítve.Nekem nem volt semmi problémám vele.

(#75) gamek!ller válasza gumikacsa20 (#72) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Aki nem birja ki azt hogy nyaron 2-3 napig nem furdik, ne menjen kamionosnak..

(#76) T-


T-
tag

Üdv! Gratulálok az újabb írásodhoz,írásotokhoz, mint mindegyik ez is nagyon tetszett.

Sepi ne hagyd abba a blogod, sokunkat érdekelne a te szemszögedből is látva dolgokat.

Ugyan ott rakodtam Angolban ahol a Laci, Stowmarketben a GMA nevü cégnél nov 30.-án vízalapú festéket amit +10 fokon kellett vinnem. Párizs alá vittem egy három nevű településre.
Sikerült kifognom a hóesés állta okozott káoszt a London ringen (M25) 25km-t tettem meg 4 óra vezetéssel és a híd kapu felőli lábánál 45perceztemés onnan kb 5km-re a leálló sávban éjszakáztam, sokad magammal. Persze az Osztrák hóhelyzetet is benyeltem 3.-án, úgyhogy idén télre elég volt a hóhelyzetekből.
Egyik írásodban említetted hogy venni akarsz "netvadász"-t, ajánlanék egy oldalt ahol fele áron meg lehet vásárolni ugyan azzal a tudással rendelkező eszközt. Én is onnan fogok vásárolni.[link] méghozzá ezt a típust,[link]
A fürdésről még annyit, jelentős többségben vannak a cégeknél sofőr fürdők, úgyhogy szerintem a minden másnapi fürdés megoldhetó. Én legalábbis eddig ezt tapasztaltam.

További baleset mentes és kilométerekben gazdag jó utat kívánok.

[ Szerkesztve ]

Ügy még sosem volt hogy valahogy ne lett volna...

(#77) gumikacsa20 válasza gamek!ller (#75) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

Hát te tudod, de a tisztálkodás az alapvető higéniai szokásokhoz tartozik, még ha kannából is de legalább valahogy fürödjön meg az ember.

(#78) gamek!ller válasza gumikacsa20 (#77) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hidd el nem egyszer furodtem en is kannabol, de elofordul hogy meg azt sem lehet..

(#79) MrAti86


MrAti86
csendes tag

Sziasztok!

Az írás most is remekre sikeredet! Láttom ment a linkelés Laci merciéről, de Én minden nap láttom Laci volt Merciét :DD Sőt kb 2 hete Én raktam az LBJ-300-as DAF XF-t is :DD De ha gondoljátok, és pont eltudom csipni, készítek fotot a merciről :DD

(#80) schummy válasza Aron93H (#59) üzenetére


schummy
tag

úgy tudtam, hogy nem ismeri be, hogy hibázott :D

(#81) gradilacine válasza MrAti86 (#79) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Fiúk! ez a blog nem erre lett kitalálva.
.

[ Szerkesztve ]

(#82) MrAti86 válasza gradilacine (#81) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Székesfehérváron dolgozom a DHL-nél! Ahol müszaki cuccokat küldönk minden hova! Ott raktam a DAF-ot kb 2 hete! A Mercit, meg a Road Masters Környe vette meg!

(#83) Gradilaci válasza MrAti86 (#79) üzenetére


Gradilaci
tag

Csak hogy tiszta legyen: en NEM JARTAM sem ket hete, sem korabban Szekesfehervaron a DAF-fal.... es ezen kar vitatkozni. En november vegen Angliaban volta, Workingtonbol tartottunk Trier fele. Tehat nem Szekesfehervaron. Ugy hogy valamit nagyon elneztel...

Ja most latom a sok smile-t. Bocs... :C :C

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#84) vicente87


vicente87
csendes tag

Hello na én pont ma jártam Nyíregyházán az Electolusnál és csak lestem milyen sok wabis kamion áll ott!!!!!! Voltak egy páran, nem is tudtam hogy ők szállitják a cuccot!! Akkor az is előfordulhat hogy Laci errefelé kanyarodna????? Vagy talán már járt is itt?????????

[ Szerkesztve ]

(#85) gamek!ller válasza Aron93H (#59) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Bazzeg és tényleg igazad volt, grat ez már teljesítény..

(#80) schummy: És akkor innentől megcsinálhatjátok amire gondolok, engem többet ne kérdezzetek semmiről és nem is fogok válaszolni. Vicc ez az egész topik lassan.. Hatalmasat csökkent a színvonal az elejéhez képest.. Egyszer már jeleztem, de csak 1 ember vette a lapot..

(#86) gumikacsa20: Tandemek között én is tudom, hogy van 460-as, viszont olyat már nem rendel a Wabi, a megmaradtakat is szórja kifelé. Mertem gondolni, hogy fail a szám mert a behozott autók között én csak 400-asokat láttam. De mind1 is, kezd TIR fórum hangulat lenni, így szevasztok én leléptem.

[ Szerkesztve ]

(#86) gumikacsa20 válasza gamek!ller (#85) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

Azt hiszem a tandem volvok között is van 460-as, de ez nem biztos. 420-as az biztos volt, de lehet van még mostis.

(#87) MrAti86 válasza Gradilaci (#83) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Nem azt irtam, hogy Te, hanem hogy az a kamion amivel elötte Te jártál! Nem ugyan az a 2 dolog! De nem vitatkozok! Mivel nem azt irtam, hogy Te jártál ott!

(#88) Gradilaci válasza MrAti86 (#87) üzenetére


Gradilaci
tag

..."Sőt kb 2 hete Én raktam az LBJ-300-as DAF XF-t is" ...-ezt irtad fentebb. Kar is ezen vitatkozni, mert ezen az auton en ulok egeszen pontosan okt. 8. ota, es azota nem voltam vele Szekesfehervaron. Eloszor azt hittem, csak hulyesegbol irtad, de ezek szerint nem. Hidd el, valamit nagyon elneztel...

Ui: Es az osszes regi tandem szinte kivetel nelkul 460-as. En legalabb is nem lattam meg mast a cegnel.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#89) MrAti86 válasza Gradilaci (#88) üzenetére


MrAti86
csendes tag

LBJ-298-at akartam! Mindegy, ezt már nem magyarázom! De a Mercit, amit hajtottál, azt egy 28 éves srác vezeti, nagyon vigyázz, rá, és dicséri mindig! Nem voltam biztos benne, hogy Te jártál vele, de viszanéztem a képeket, és Tényleg Te jártál vele anno!

Elnézést, hogy félreérthető voltam! Nem akarok semmi bajt, mert ha odajutnék, szükségem lesz, wabis sofőrre!

(#90) schummy válasza gamek!ller (#85) üzenetére


schummy
tag

beismerted? nem, csak utána,
én nem akarok kötekedni egyébként, de én ott nem látok kérdést, nah mindegy, azért gondolom válaszolsz majd,

(#91) Gradilaci válasza MrAti86 (#89) üzenetére


Gradilaci
tag

Semmi gond! Csak nagyon konkretan allitottad, azert reagaltam. Egyebkent en januarban, ha jol emlekszem, az LBJ-287-et hajtottam, de ezt vissza kelene nezni a kepeken.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#92) gamek!ller válasza schummy (#90) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mit kellett volna beismerni? Ne viccelj már, most komolyan azért vered a mellkasod mert én azt mondtam, hogy szerintem fail az a szám mert én egy darab új 460-as volvo-t sem láttam és nem is hallottam róla, hogy lenne? De szerintem is hagyjuk, én tényleg kiszálltam az egészből.. Full nem érdekel mit csináltok, elég gáz ez az egész így is..

(#93) schummy válasza gamek!ller (#92) üzenetére


schummy
tag

nem hinném, hogy verném bármire is a mellkasom, csak annyit írtam, hogy a "FAIL" azért megvolt, de azt még véletlenül sem ismered be, hogy nem a képaláírás volt hülyeség...
egyébként meg szerintem nem is Téged kell, hogy érdekeljen a dolog, mert arra ott van a saját blogod ha jól látom, de nem akarok ellenségeskedni, mert apud blogja nagyon tetszik, de ahogy már más is szólt ezért, néha nagy a mellény

(#94) gamek!ller válasza schummy (#93) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jó.

(#95) Gradilaci


Gradilaci
tag

:( :( :( :( :(

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#96) lesaux válasza Gradilaci (#95) üzenetére


lesaux
veterán

:K :K :K :K :K
Ez a cikk is jó lett, ahogy szokott. Abba ne hagyd!

(#97) föccer válasza Gradilaci (#95) üzenetére


föccer
nagyúr

Mi a baj?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#98) pompi194


pompi194
csendes tag

Látom egyesek csinálják a feszültséget :(
aki nagyon unatkozik menjen már máshova vergődni és az írjon ide akit érdekel a dolog :K

Emelkedőn felfelé: Amennyit bírsz! Lefelé: Amennyit mersz!

(#99) gumikacsa20 válasza Gradilaci (#88) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

Az egyik exmunkahelyemen vettek wabis tandem volvokat azok oldalán 420 van ezért állítottam olyan biztosan hogy vannak 420-as tandemek is.(illetve lehet hogy már csak votlak) De az biztos hogy napocskás autók voltak, a ponyvákon látszik is a wabi felirat helye.

Gamekiller: szerintem ne kapd fel ennyire a vizet nem kell ebből ekkora problémát csinálni hogy most jönnek-e új 460-as volvok a céghez vagy sem, avagy vannak-e vagy nincsenek. Ha jönnek, jönnek ha nem, akkor nem. Megbeszéltük eztis azt cső. :)

(#100) gamek!ller válasza gumikacsa20 (#99) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ugyan így gondoltam, hogy nem fontos annyira, hogy még sűrű bocsánatot is kérjek azért mert van 460 és nem tudtam róla.. Itt aki felfújta a dolgot az nem én voltam.. Viszont a véleményemet ugyan úgy tartom és higgyétek el, hogy nem csak én mondom azt, hogy marha sokat csökkent a színvonal a topikban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.