Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) gamek!ller válasza Lauda (#150) üzenetére


gamek!ller
senior tag

:DDD
schummy: Nem kell mit lefújni, hisz neki sincs állva semminek. Hagyjuk szerintem ;)

[ Szerkesztve ]

(#152) schummy válasza gamek!ller (#151) üzenetére


schummy
tag

rendben :)

(#153) Fuxsanyi válasza gradilacine (#140) üzenetére


Fuxsanyi
csendes tag

Én szétválasztanám a naplót a képektől, ha az ennyire gond, mert valóban a képek viszik a sávszélességet!

De tudjátok, ha mindennap karácsony lenne, akkor nem várnánk annyira. Vagy a szarvasgombának is az adja meg az exkluzivitást, hogy ritka.

Én kivárom a soromat...

(#154) gamek!ller válasza Fuxsanyi (#153) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szerintem nem kell szétválasztani a naplót a képektől, mert ez így bevált, így jó. Csupán több türelmet szeretnénk kérni, mert Apu lassan úgy érzi, hogy ezt kötelessége írni és ez nem előre fele lendít minket, hanem inkább csak megtántorít. Ezért most leírom hiába nem fog tetszeni egy pár embernek, úgysem én vagyok itt sokak kedvenc embere..:

Kérünk szépen titeket, NE kérdezzétek meg minden nap, hogy mikor lesz új napló!

(#155) pompi194


pompi194
csendes tag

Látom szépen dúlnak az indulatok :(
Szerintem örülni kéne hogy egyáltalán vannak új részek mert én leszarnám biztos nem csinálnám de hál isten laci nem olyan mint én :DDD
ha kevés a havi 1 napló akkor olvasgasd a régit és kész, majd jön az új
addig fogjátok bas...gatni őket a végén nem lesz semmi :W
a céges dologról meg annyit h mindenkinek az a jó hely ahol éppen dolgozik vagy épp amilyen kocsija van. Elfogultság kérdése .
remélem a hülyék elhúznak a pi...ba máshol tenni az okosat

[ Szerkesztve ]

Emelkedőn felfelé: Amennyit bírsz! Lefelé: Amennyit mersz!

(#156) tomixf105


tomixf105
csendes tag

Emberek!!!!!!!!!Üljetek már le a se66etekre!!!!Mit kell állandóan kérdezgetni hogy mikor lesz napló kövi rész??????? :(( :(( Ne legyetek türelmetlenek, majd lesz amikor kész lesz.Meg nem kell itt csinálni a feszültséget hogy soká jön a napló meg ilyen -olyan xar a Wabi.Addig csináljátok hogy egyszer megunják és nem csinálják tovább a naplót.Az jobb lesz?????????Örüljünk hogy egy hónapba egyszer ennyi kis kikapcsolódásunk is van.

Ne haragudjon senki hogy ilyen durván fogalmaztam de akárhányszor megnézem a hsz-eket mindig : "Következő rész mikorra várható?"" hsz fogad.Legyünk türelemmel.

[ Szerkesztve ]

(#157) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem kellene szerintem se követelőzni! Ne érezze a család kötelességének a naplót! Nem ebből áll az életük. Bizonyára ma már fontos része, de addig örüljünk, amíg kedvvel csinálják, s nem azért mert elvárják tőlük. Ez a pénzösszedobás egy hamvábanholt ötlet. Először is: nem lennének hozzá partnerek. (lásd a találkozót Laciéknál) Aztán ha mégis összejönne, Lacinak lenne kellemetlen. Bizonyára nem is fogadná el, de ha mégis, az a kényszerűség érzetét erősítené. Várjátok meg amíg könyvbe kötve tudjátok megkapni! Akkor majd lehet anyagilag támogatni.

(#158) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Azért örülök, hogy egy páran megértették..

(#159) gradilacine válasza potyautas (#157) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Köszönöm Laci nevében is a megértést, és a véleményed számomra megnyugtató. Higgyétek el a napló elkészítése nekem, egy igényes kivitelhez egy napi munka, ebben benne vannak a képek, hogy áttekinthetőbbé váljon az, ami a leírásban szerepel.Keressük a könyvkiadót egyenlőre elküldtem pár helyre a kéziratot, de nem kaptam még visszajelzést sehonnan.Várakozó állásponton vagyunk, rengeteg az elintézni való dolog.
Mindenkitől türelmet kérek a család nevében!

(#160) tomixf105 válasza gradilacine (#159) üzenetére


tomixf105
csendes tag

Őszintén remélem hogy sikerül könyv formájában is megjelentetni a naplót.Biztosan beszereznék belőle egy példányt.

(#161) schummy válasza potyautas (#157) üzenetére


schummy
tag

félreértettél, én nem azért akartam ezt, hogy sűrűbben legyen napló, hanem köszönet képpen az eddigi munkájáért, nem is úgy gondoltam, hogy a pénzt odaadnánk, hanem, hogy feltöltenénk havonta, de persze ha ez nekik kellemetlen, akkor elnézést, nem ezért akartam, tényleg csak köszönetképpen

(#162) gamek!ller válasza schummy (#161) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Tedd félre a pénzt amit a netre szánnál és ha majd kint lesz a könyv költsd el rá az összeset.. Na akkor fogod megköszönni. :DDD Amúgy most ne érezze magát senki feszélyezve a mai kis leszúrás miatt, de gondoljátok csak magatokat bele a helyzetbe.. Tényleg nagyon idegesítő állandóan azt olvasgatni, hogy mikor jön a következő.

(#163) schummy válasza gamek!ller (#162) üzenetére


schummy
tag

Drukkolok, hogy pozitív visszajelzés legyen :)

(#164) MrAti86 válasza gamek!ller (#148) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Hát a CB-s dologra viszatérve, azt Én meg Sepi találtuk ki, mi ketten idáig is benne vagyunk, sajnos voltak megkeresések, de semmi konkrét! Ugyhogy ezentúl, inkább nem szól szám nem fáj fejem! Amugy igen azért elgondolkodtató, hogy miért is vannak a Wabinál több mint 4000-en! Meg már láttam, hogy huznak volt Huncargos pótókat, lehet azt is megvette :DD

(#165) gamek!ller válasza MrAti86 (#164) üzenetére


gamek!ller
senior tag

És így teremnek a parkolói mesék.. :) Most ezt valaki elolvassa, másnap már úgy mondja tovább, hogy a wabi megvette a huncargo-t.. Ő már úgy mondja tovább, hogy a huncargo vette meg a wabit és a végén még olyan is lesz, hogy mind a két cég csődbe ment.. :) Amúgy nagyobb esély van arra, hogy egy huncargo vett a wabi leadott autóiból és ezért láttad amit láttál.. Nem kell ezekkel foglalkozni..

(#166) gumikacsa20 válasza MrAti86 (#164) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

Abból a 4000 sofőrből 3000 100% nem azért van ott mert hű de jó a waberer's. Laci is írta egyszer tulajdonképp ő is rákényszerült a wabira mivel megszünt az előző állása. Szóval az egy dolog mennyien dolgoznak ott. Énse vagyok jó véleménnyel a cégről, de ha minden kötél szakadna és már a házat kellene eladni a fejem felől akkor talán elmennék ide dolgozni.

(#167) gamek!ller válasza gumikacsa20 (#166) üzenetére


gamek!ller
senior tag

De az a 3000 aki marad, az sem panaszkodik állandóan. Ugyan az van Wabinál mint itt a Wave topikban. Csak panaszkodik mindenki, de a jóról hallgat mint minden cégnél. Érdekes módon én még sosem hallottam senkitől sem azt, hogy itt percre pontosan van fizetés, viszonylag ki lehet számolni, senki sem panaszkodott azért mert milyen rossz az autópark, stb.. Az a 3000 ember akit mondasz az azért dolgozik ott mert valahol kell és a sok rossz közül ez a legjobb.. Ami ennél jobb oda vagy kihalásos úton lehet csak bejutni, vagy csak a szóbeszédbe létezik az a cég. De mind1 is, ez nem az a topik.

(#168) L.T.


L.T.
aktív tag

Sajnos a magyar az egy panaszkodós nemzet. Ahol gamek!ller kolléga :N tanulóskodik és ahol én is dolgozom ott majdnem mindenki panaszkodik a cégre. Mégis több ezren dolgoznak nála.

(#169) radamsky


radamsky
senior tag

:D

háát igen a nagyság átka. Ezt ugy kell felfogni, hogy a tömeg azért szeretne uj részt, mert ugymond Laci befutott a naplojával és a tömeg ki van éhezve :D Ergo tetszetös a napló

nem kell semmi ujitás igy képekkel tökéletes a naplo. Ráérünk nem hajt a tatár, ha valaki olvasni szeretne akkor el kell olvasni előlről és mire a végére ér addig meg is lesz az uj rész :D Én is akartam valamit kérdezni, de megtaláltam egy régi naploba

nem sürgetésből irtam hanem megmagyaráztam hogy miért kérdezik annyian miért van napló

Mi lesz akkor ha jön a bejelentés hogy vége ennyi volt:D

Amugy kiváncsi Sepi most hogy érzi magát egyedül:D mert ugye ha jol olvastam egyedül van. Azért az más ha valaki ül mellette aki ezer éve csinálja. A tudat hogy ott van valaki azért megnyugtatja az embert, de ugye uj a felállás

Amugy meg minden munkahely rosz ha az ember olyan helyen van amit nem szeret csinálni, tökmindegy melyik cégnél van. ha meg nem tetszik el kell menni más helyre ha van lehetöség

(#170) gamek!ller válasza L.T. (#168) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mondjuk ez is így van.. :) Amúgy hallottad, hogy áthelyeztek? Nem találkozunk többet :O

[ Szerkesztve ]

(#171) L.T. válasza gamek!ller (#170) üzenetére


L.T.
aktív tag

Tudom, még te mondtad ;) De járok a Mechanika felé is néha...

(#172) gamek!ller válasza L.T. (#171) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jah, arra már nem emlékszem biztosan el voltam foglalva.. :D Ugorj be ha arra jársz, kapsz egy vízízű kávét.. Ott vagyok a nagysoros Csepelen a sarkon..

(#173) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Van valami infó Laciról és Sepiről? Merre járnak, mi van velük?

(#174) gamek!ller válasza SzalaiG (#173) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Apu tegnap estétől ma reggel ~10-ig ott volt Calaisban neten, aztán elment Aachen-ba. Holnap után reggel megy tovább. Sepi asszem valahol franciába kering, hollandián keresztül jön Magyarba. Amikor reggel küldött sms-t még 200-ra volt Dover-től.

(#175) SzalaiG válasza gamek!ller (#174) üzenetére


SzalaiG
addikt

Köszi! :)

Az a lényeg, h jól vannak.

(#176) T- válasza gamek!ller (#174) üzenetére


T-
tag

Basszus... tegnap délután még világosban körbe jártam a parkolót és nem találtam Laci autóját, ezek szerin később kellett volna. Régóta szeretnék össze futni vele, valahol, és kezet fogni vele, megköszönni a sok tanulságos írást és biztatni, abba ne hagyja.

egyébként üdv mindenkinek innen a all4truck parkolójából...

Ügy még sosem volt hogy valahogy ne lett volna...

(#177) SzalaiG válasza T- (#176) üzenetére


SzalaiG
addikt

Te mi jót csinálsz ott?

(#178) gradilacine válasza T- (#176) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Nézd meg, hátha Sepit ott találod.Elvileg ott kell lennie

(#179) gamek!ller válasza T- (#176) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hát akkor erről pont lecsúsztál.. :P Amúgy ott állt a kamionok felöli főkapunál az első sorban és a második helyen. Szembe az éttermi bejáróval.

[ Szerkesztve ]

(#180) Aron93H válasza gradilacine (#178) üzenetére


Aron93H
csendes tag

Ő végülis milyen kocsit kapott? Megvan elégedve vele? :)

Aki átlépte már, csak az tudja, hol a határ.

(#181) gamek!ller válasza Aron93H (#180) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ugyan nem engem kérdeztél de: Egy volvo-t kapott "kölcsönbe".

(#182) radamsky válasza gamek!ller (#181) üzenetére


radamsky
senior tag

mit jelent hogy kölcsönbe??

(#183) gamek!ller válasza radamsky (#182) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem örökbe..

(#184) radamsky válasza gamek!ller (#183) üzenetére


radamsky
senior tag

:D
Pedig már azt hittem olyan jol megy a cégnek hogy Sepinek egy kamiont ajándékoztak

(#185) SzalaiG válasza radamsky (#182) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szerintem azt, h váltós sofőr lett. Állandó autót, majd később kap.

Várom, h írja és feltegye a Wabi-egyetemes írását.

(#186) elbe1


elbe1
csendes tag

:)
http://www.rgtruckz.hu/index.php?action=dlattach;topic=10.0;attach=81801;image

[ Szerkesztve ]

(#187) gamek!ller válasza SzalaiG (#185) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jol gondolod, elnezest de azt hittem egyertelmu.

(#188) 007Sumi


007Sumi
csendes tag

Érdekesnek tartom, hogy van azért elég új szerelvénye a waberer´s-nek és még se adnak ki belöle egy új soförnek és használtat se mindig adnak rögtön. Amugy jó utat kivánok a soför uraknak :R és király a naplónak ez a része is. :DD

KM

(#189) gamek!ller válasza 007Sumi (#188) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Uhhh.. Vajon miert nem adnak egybol sajat szerelvenyt? Mondjuk azert mert nincs annyi autojuk amennyi emberuk es sok auto rendszam nelkul all az udvaron..

(#190) radamsky válasza SzalaiG (#185) üzenetére


radamsky
senior tag

Tehát akkor 1 autot felváltva használnak, vagy az egyik megy vele vagy a másik

Mindjárt világos:D

Márcsak azt nem értem hogyha felváltva használják akkor abba a honapba csak fele honapot vezetnek??

Vagy lehet hogy együtt mennek??

Nekem sajnos nem esik le azonnal soory

[ Szerkesztve ]

(#191) Fuxsanyi válasza gamek!ller (#187) üzenetére


Fuxsanyi
csendes tag

Nincs mindenkinek kamionos műveltsége, úgyhogy érdemes kicsit érthetőbben fogalmazni.
Nekem még a váltósofőr kifejezés sem mond semmit.

Más a munkám, na! :)

(#192) gumikacsa20 válasza gamek!ller (#189) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

Ez kivan zárva egy ekkora cégnél hogy ne legyen üres autó. Még bizonyítania kell neki aztán lesz saját autó, addig váltózni fog. Olyan emberke mondta ezt nekem aki most ment a céghez, ő se kapott saját kocsit. Azt mondta az főnöke majd eljön annak is az ideje.

[ Szerkesztve ]

(#193) gamek!ller válasza gumikacsa20 (#192) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Pedig akkor el kell menni a telephelyre és meg kell kérdezni az unitvezetőt. Nem úgy van, hogy bármely autót megfoghatja a sofőr és mehet is vele. Lehet, hogy 100 üres autó áll a telephelyen, de ha egyik sincs beosztva a jelenleg 6-os unitba, akkor azt mondjuk, hogy nincs szabad autó. Nem érdekes, hogy ott áll 100 az udvaron ha nem az Unité.

(#194) 007Sumi


007Sumi
csendes tag

Ilyen esetben nem érné meg nekik felrendszámozni az üres autókat és az újakat megkapnák a régi tapasztaltabb soförök és akkor az ujoncok megkapnák az övéket pl. Mert amugy is elég fiatal a flotta ugyhogy azért elég jó autókat kaphatnának igy az ujoncok is és persze bármikor tudnának menni. :)

KM

(#195) saguaro válasza 007Sumi (#194) üzenetére


saguaro
tag

Ááá, az túl egyszerű lenne.
Azért mégis magyarországon vagyunk, csodát nem kell várni.

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#196) gumikacsa20 válasza gamek!ller (#193) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

Az úgy már más tészta ha az adott unitba nincs épp szabad autó, ezt elképzelhetőnek tartom. Csak azért írtam, mert a hozzászólásodból azt lehetett kivenni, hogy az egész wabinak nincs szabad autója ez meg egy 2000-2500-as flottánál elég valószínűtlen lenne.

(#197) Tronik89 válasza gumikacsa20 (#196) üzenetére


Tronik89
csendes tag

Az emlegetett Scania a cég neve R. Singer asszem

[link]

[ Szerkesztve ]

www.rgtruckz.hu

(#198) gamek!ller válasza Tronik89 (#197) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Na ezt fényképeztem én le. Azért durva, hogy mekkora mákom volt.

[ Szerkesztve ]

(#199) bul07 válasza Tronik89 (#197) üzenetére


bul07
nagyúr

Wabi venne egy ilyen kamiont milyen tülekedés lenne a sofőrök között hogy ki kapja meg

morál javítónak mindenképp jó lenne minden etapra más sofőr kapná meg(mondjuk akkor nem lenne elég egy darab hogy ésszerű időn belül mindenki sora kerüljön aki megérdemli)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#200) Napfénysüti válasza gumikacsa20 (#166) üzenetére

Én sem értem ezt az összefüggést hogy ha sokan vannak egy cégnél akkor az automatikusan olyan jó munkahely lenne ettől? :F
Ahol én vagyok ott világszinten 400.000 kolléga dolgozik. :D Mégse hiszem hogy ez a világ legjobb munkahelye (mondjuk nem is rossz én elvagyok itt :) ).

A napló gyakoriságához meg: nem szabad siettetni majd jön a következő amikor jön. Én pont azon vagyok hogy a ritkább de kicsit hosszabb naplók jobbak. Mivel így az emeberek még inkább várják hogy megjelenjen és egy-egy rész nagyobbat üt mintha minden héten lenne...
De ez csak az én szubjektív véleményem. :R

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.