Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) orion1025 válasza norbert1998 (#36) üzenetére


orion1025
őstag

Tervben volt egy DIY logó festése is, ami elé a párom vezetéknevének kezdőbetűjét terveztem hozzábökni, ha már elviselte a kuplerájt az átalakítás alatt.Igaz ezeket utólag is lehet orvosolni, na meg hangfalselymet is utólagos elgondolásként meghagytam ötletnek, de azt hiszem abból semmi sem lesz, mert elrontaná az összképet.

Mellesleg ha a jó isten is úgy akarja, akkor a közeljövőben írok még egy cikket "hasonló" témában, egy kis időutazásos hangtechnikai alanyokkal karöltve.Remélhetőleg a végeredmény is igényesebb formára sikeredik, így annak fényében fog eldőlni, hogy megírom-e.

tzlaci:

És "sajnos" igazad van.Semmit nem fejlődött az átlagos felhasználásra készült hangkeltők piaca, egy 10-12 éves Hi-Fi simán lemossa őket.Van a családunkban egy háromutas Pana Hi-Fi, mai szemmel nézve is esztétikus, ráadásul olyat szól már alacsony hangerőn, hogy az ember megnyalja mind a tíz ujját.Pedig én is kényes vagyok a hangzásra, de az nagyon ott van a szeren, pedig semmi elektronikus rásegítés nincs, csak egy mezei EQ.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.