Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nagyon jó írás, nagyon jó cucc! Szép munka! :K

(#52) Kiskokó válasza #31600896 (#31) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nálam ez a mai napig szolgál!! :) Meg vagyok elégedve vele.

Jó cikk, jó átalakítás, Szép lett de nagyon kíváncsi lennék a lényegre, vajon hogy szól ?
Nem fért volna a keretbe hangszórót is venni ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53) gery2123


gery2123
őstag

Nagyon szép lett csak gratulálni tudok! Egy ilyet én is el tudnék fogadni. 😊

-- PSN_ID: GerY2123

(#54) Nigér


Nigér
őstag

Dizájnos és jó lett, kongrat!

(#55) csordas11


csordas11
aktív tag

Tényleg nagyon jó lett. Gratulálok.

(#56) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

Szép tapéta...izé :B , szép munka. Gratula hozzá!! :C :R

(#57) balazs1022 válasza Nigér (#54) üzenetére


balazs1022
őstag

:Y :Y :Y :Y :Y Azta!! Nagyon komolyan néz ki. Szép munka. Nyálcsorgató kinézett és biztosan jól is szól. Grat! :C

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#58) ALBY


ALBY
senior tag

Mibe került a kiinduló samsung múzikcenter a távval?
Mennyiből jött ki neked a dobozok építése a sok élőmunka melett?

Szórakozásnak igen jó az ilyen barkácsolás, ha nem kerül sokba.
Kaptál a samuhoz képest egy sokkal szebb külsőt a beletett X ezer pénzért és sok munkáért(szórakozásért).
(Amúgy viszont tartózkodnék az ilyen jellegű átalakításoktól.)

A fényes fehér előlap jó ötlet volt, igazán feldobja, ettől néz ki ilyen csinosan.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#59) Casti98


Casti98
tag

Szep tiszta munka,letisztult vegeredmennyel!Gratulalok!

"Je ne regrette rien..."

(#60) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Ahogy elkedztem olvasni azt hittem, hogy valami igénytelen semmi mod lesz(ezalatt a ragasztás stb értem), de amikor megláttam a végeredményt, hát erőteljesen leesett az állam. :D

[ Szerkesztve ]

(#61) Braddock


Braddock
őstag

Leesett az állam. Még keresem. :Y

(#62) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Én inkább felújítottam volna a muzsik szentert, jó kis retro, na meg nem baj, ha megvan a magnórésze, attól még az erősítőrészt használhattad volna.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#63) DonElvis


DonElvis
tag

Szép lett a végeredmény, látszik a beléfektetett munka.
Gratulálok!

Ami nem számít, az nem érdekel

(#64) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

Ízléses,korrekt darab. Grat.

430 pozitív , 0 negatív....

(#65) SRII


SRII
őstag

ez igen, szép munka...

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#66) shteer


shteer
titán

Grat a vegeredmenyhez!
Bar a vegso latvanyvilag es elrendezes idegen szamomra, profi kivitelezes!

..szerintem jónak tűnik

(#67) User64476


User64476
őstag

Le a kalappal!!!

(#68) orion1025


orion1025
őstag

ALBY:

A Hi-Fi 9000 Ft volt, a táv hozzá 2500 postával karöltve (ebből csak a posta volt 1300Ft).Bútorlap, plexi, egyéb apróságok meg 7000Ft körül, a két magassugárzó, reflexcsövek és a csiptetős csatlakozók 2800Ft-ot kóstáltak.

E.Kaufmann:

Itt egy esztétikusabb és helyspecifikus dolog létrehozása volt a cél, nem a retro és egyéb társai (ez a dolog megvan az asztali PC-hez, de erről majd egy másik bemutatóban, már ha lesz energiám majd megírni).Mivel az elvárt funkció annyi volt, hogy ne a TV doboz hangját kelljen hallgatnom, már megérte megcsinálni, nem utolsó sorban kielégítettem a barkácsolás iránti igényeimet is.Persze egy ésszerű határt is meghúztam magam előtt, hogy ne szálljanak el az árak, de én maximálisan elégedett vagyok a végeredménnyel, és ezt nem önelégültségből mondom.Kipróbáltam a két dobozt normális erősítőre rákötve, de meglepően jól szól, ha kicsit minőségibb erőlködő hajtja meg.Ellenben gyári formájában szintén ezzel az erősítővel elvérzett, konkrétan halálhörgései voltak és csak fújtatott a túlméretezett reflexcsövekkel, olyan volt, mint aminek karistol a tekercse és torzított már alacsony hangerőn is, jelen állapotában pedig teljesen az ellentéte, ennyire drasztikus változásra saját magam sem számítottam.

shteer:

Sajnos a hely adott volt, ha tehetném, akkor másodjára nem így rendezném el a szobát, és azt a falat sem oda raknám, de akkoriban nem volt ilyen beruházás tervezve, na meg nagyobb asztal is volt a helyén.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#69) 8th válasza orion1025 (#68) üzenetére


8th
addikt

Hang szempontjából nem lett volna szerencsésebb az eredeti magas hangszórókat felhasználni? Ezektől a piezóktól engem rendesen kiráz a hideg.

(#70) Switi


Switi
csendes tag

Igazán szórakoztató volt ezt olvasni, minden tiszteletem, hogy ezt így összehoztad a nappaliban :) A lehetőségekhez képest meglepően igényes külsőt sikerült varázsolni. Az erősítő nekem baromira tetszik, igazi kilencvenes évek feeling. De van egy olyan érzésem, hogy jobb lesz ránézni, mint hallgatni. Tudom, hogy ez egy "abból főzünk ami van" projekt, de szerintem ha legközelebb hasonlóra adod a fejed a több erőforrást fordítasz majd a hangra mint a látványra. Én biztos hogy sokkal kisebb zárt dobozban gondolkodnék és normálisabb hangszórókba fektetnék ilyen keret mellett is. Az ilyen 2-3 ezer forintos szörnyek igazából még drágák is a teljesítményükhöz képest :) Várom a következő összefoglalót :R

(#71) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon szép. :R

(#72) ronroli


ronroli
tag

:C

(#73) zsori_peter


zsori_peter
csendes tag

aztaa..gratulálok!Elismerésem! :) :R

(#74) Garada


Garada
őstag

Ez az átalakulás eszméletlen.Az új kinézet nagyon bejön, minden elismerésem.

(#75) YAS-dude


YAS-dude
őstag

Szuper külső, kár hogy a hangszórókat nem méret meg szín szerint szokás egymáshoz válogatni, a reflexcső átmérője és hossza is frekvenciára hangolt (jobb esetben), meg a doboz mérete is... de szép asztalosmunka :)

(#76) gantum


gantum
aktív tag

fantasztikusan néz ki! kicsit hiányolok egy jelzésértékű mérkajelölő "matricát" róla, de ettől eltekintve, "prémium" (utálom ezt a szót, de az ilyenekre szokták írni :D), modern megjelenése van. ránézésre 70-90k körüli összegre tippelnék, hogy annyi volt. :D

(#77) korion


korion
senior tag

hát ha csak fele ennyi tehetségem lenne..nem szoktam féltékeny lenni,de most akaratom nélkül az van! :N

GRAT!!! :C :R

mivel foglalkozol?(ha szabad tudni)

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.