Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) nakos1212


nakos1212
senior tag

Meg oldala alapján 8 nyelven programozik, mégis fapados weboldala van..... bazi erős konfigjai, aztán a paypal linkjénél meg egy mikrofonra gyűjt.........

(#52) Carlas válasza nakos1212 (#51) üzenetére


Carlas
senior tag

Ez egy szánalmas hülye gyerek. :C :C :C :C

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#53) bteebi válasza Carlas (#52) üzenetére


bteebi
veterán

Akár az, akár nem, szerintem személyeskedni akkor se kellene. Esetleg szólni kell egy moderátornak. Azt mondjuk nem tudom, hogy vajon lehet-e cikket töröltetni.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#54) MasterDeeJay

Olyan gonoszak itt egyesek, semmi baj ha meg lettünk kicsit trollkodva. Én is bevettem a dolgot először.
Komolyan, senki nem gondolt bele hogy ahhoz a farkas emberes játékhoz kell a gép hogy pontosabban lehessen felvenni a saját motion capture stúdiójában a farkasok szőrzetének mozgását. :DDD
Nincs ezzel semmi baj, én is szoktam álmodozni de legtöbbször alvó állapotban és nem írok róla cikket.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#55) Carlas válasza bteebi (#53) üzenetére


Carlas
senior tag

Szólásszabadság van, és tényt írtam :R :R

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#56) Carlas válasza MasterDeeJay (#54) üzenetére


Carlas
senior tag

:C :C :C :C :C Én is emlékszem amikor a SonyEricsson k700i-re felraktam a CMOD v.2.3.0-át és onnantól 1000FPS/4K-ban ment a videó felvétel .mp16-ba. Így 32mb-ra 4 óra fért. :C :C :C :C :C :C

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#57) imibogyo válasza Carlas (#56) üzenetére


imibogyo
veterán

;] :P

(#58) voyager4.4 válasza bteebi (#53) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Az a baj, hogy nem a moderátorok, hanem a korrektorok dolga lenne (gondolom :F elolvassák a cikkeket...) kiszűrni, hogy ez egy kamu.
Meg is ragadnám az alkalmat, hogy tájékoztatást kérjek a tisztelt korrektor kollegától, ha olvassa a topikot.
Kis crafterix algebra: FullMag 2007-ben csatlakozott a youtube-hoz, ha feltételezzük, hogy a cikkíró azonnal rátalált nevezett videóira és tudjuk, hogy 13 éves volt, akkor nagyon max 21 éves. Ebből vonjunk le a stílusért, a nagyotmondásért, a saját képek hiányáért és az előéletért (farkasos cikk) 1-1 évet: crafterix max. 17 éves, de már 1milliót költ a hobbijára, ki is utazik amcsiba érte, dolgozik (a stílusból minimum műtermi fotósnak képzeli magát), stb. stb. Nem az a baj, hogy hány éves, nem is az, hogy kamuzik, hanem, hogy ezt kiengedték címlapra...

imibogyo: Neked kugliztam

no fate but what we make

(#59) Carlas válasza voyager4.4 (#58) üzenetére


Carlas
senior tag

Jogos kb annyi lehet. Már a saját weboldalan elarulta. Mondjuk ha lehet oldalnak nevezni a nagy grafikus harom kattintasos takolmanyat :)

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#60) oriic válasza voyager4.4 (#58) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Az a baj, hogy nem a moderátorok, hanem a korrektorok dolga lenne (gondolom elolvassák a cikkeket...) kiszűrni, hogy ez egy kamu.
Meg is ragadnám az alkalmat, hogy tájékoztatást kérjek a tisztelt korrektor kollegától, ha olvassa a topikot."

Na most ne azert, de szerintem nem a modik, de meg csak nem is a korrektorok dolga hogy egy cikk valosagtartalmat vizsgaljak.

Live-Die-Respawn

(#61) voyager4.4 válasza oriic (#60) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Így hirtelen ezt találtam: "KORREKTOR: a Logoutos címlapos írások jobbá tételén fáradozik"
Így lehet, hogy konkrétan nem feladata, hogy a cikk valóságtartalmát vizsgálja, de ha valóban dolgozott a cikken akkor feltűnhetett volna, hogy ... bullshit túl sok a gyanús körülmény...
Nekünk meg jobb lett volna ha nem jön ki és nem kell itt azon pörögni, hogy kamu az egész, így végülis kapcsolható a munkájukhoz szerintem.

[ Szerkesztve ]

no fate but what we make

(#62) imibogyo válasza voyager4.4 (#58) üzenetére


imibogyo
veterán

Köszi! És sajnos "true story".... :DDD ;]

(#63) dragon1993 válasza Carlas (#59) üzenetére


dragon1993
őstag

<html xmlns:v="urn:schemas-microsoft-com:vml"
xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office"
xmlns:w="urn:schemas-microsoft-com:office:word"
xmlns:m="http://schemas.microsoft.com/office/2004/12/omml"
xmlns="http://www.w3.org/TR/REC-html40">

Ez mindent elmond az oldaláról :C

(#64) D1Rect válasza dragon1993 (#63) üzenetére


D1Rect
félisten

lol

(#65) psyho85 válasza voyager4.4 (#61) üzenetére


psyho85
aktív tag

Ez nem a Prohardver, hanem a Logout. Szerintem itt megfér, akinek van csöpp esze, észreveszi, aki meg nem, az elvan az adott témában. Amikor még korrektrollkodtam korrektorkodtam, nem volt hivatalos policy a valóságtartalomra vonatkozóan. A Szerkesztő és a Házigazda Urak eldöntötték, hogy kimehet, akkor kijött, ennyi. A szerző előző írását pl. nekem volt szerencsém korrektúrázni anno.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#66) Carlas válasza psyho85 (#65) üzenetére


Carlas
senior tag

Hát az előzője is kamu :D

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#67) psyho85 válasza Carlas (#66) üzenetére


psyho85
aktív tag

Vannak nehezen feladható hóbortok. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#68) Bobó_20


Bobó_20
aktív tag

gondoltam tanultál az előző agymenésed utáni oltásból kedves cikkíró, de tévedtem :N
az a szomorú, hogy nem tudom elképzelni mi vehet rá valakit ilyen szintű kamura :U

(#69) nakos1212 válasza Bobó_20 (#68) üzenetére


nakos1212
senior tag

a magamutogatási és a bizonyítási kényszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.