Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) danih válasza Lauda (#149) üzenetére


danih
addikt

Szerintem meg lehet tenni, én így tettem múlt novemberben.
Vagy lenyeled és eszed magad, vagy teszel ellene. De ezt inkább általánosságban írtam, bár - mivel a topikot nem olvastam el teljességében - az igaz, hogy legelső megcsípett álláshoz lehetne jobban ragaszkodni, legalább egy ideig (most, hogy informáltál, ez látható, köszi).

[ Szerkesztve ]

(#152) eddie17 válasza danih (#151) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, mondom, ezt rontottam el. :(
Mindegy, nem is hibáztatok senkit emiatt, csak is magamat. Legközelebb jobb lesz. Még mindig azt mondom, hogy ezt elkapkodtam, kicsit még várni kellett volna ezzel a nagy kijövetellel.

(#153) Lauda válasza danih (#151) üzenetére


Lauda
félisten

En is kiallok magamert es a "jogaimert", hiszen a kotelessegeimnek maximalisan eleget teszek. De sajnos ez csak egy ideig megy, a vilagot nem lehet megvaltani, mert a sajat kollegaid sem allnak melled legtobbszor ebben, mert beszariak. Egy fecske meg sosem csinal nyarat. :)

Oks! ;)

(#154) danih válasza Lauda (#153) üzenetére


danih
addikt

Én bevallom, nem is a világot akarom megváltani, csak jó munkát akarok végezni, azt pedig olyan környezetben tudom igazán megtenni, ahol jól érzem magam és van motiváció, mind szellemileg, mind anyagilag. Ha ezek nincsenek meg, nem fogok leülni kussban mert a tévében azt mondták sok a munkanélküli és biztos nem találnék munkát. :)

(#155) Lauda válasza danih (#154) üzenetére


Lauda
félisten

Ebben egyetertunk. :R Munka meg van boven, munkara alkalmatlan ember meg meg tobb. ;)

(#156) eddie17 válasza Lauda (#155) üzenetére


eddie17
addikt

Nem vagyok egy sültbolond, munkára alkalmas is vagyok, otthon már dolgozni is fogok jövőhéten. Csak itt nehezebb érvényesülni.
(Sejtem, hogy nem rám írtad, csak kell a lelkemnek a nyugtatás. :) )

(#157) Lauda válasza eddie17 (#156) üzenetére


Lauda
félisten

Nem is ertem miert irtam volna rad. :F

(#158) danih válasza eddie17 (#156) üzenetére


danih
addikt

Nem rád írta, egy kiseb félreértés miatt (részemről) picit elmentünk más irányba.

(#159) eddie17 válasza Lauda (#157) üzenetére


eddie17
addikt

Üldözési mánia? :DDD

danih: Nyugodtan, azért van a fórum, hogy használjuk. :)

(#160) eddie17


eddie17
addikt

Na akkor ez a fejezet lezárult.

(#161) EczkE válasza eddie17 (#160) üzenetére


EczkE
addikt

Nagyon sajnálom. :(

De várom már a következőt! ;)

Asszem mindenféleképpen!

(#162) Coccolino_O válasza eddie17 (#160) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mi volt szerinted a probléma forrása?

(#163) eddie17 válasza EczkE (#161) üzenetére


eddie17
addikt

Én is. Remélem hamar összejön. :)

Coccolino_O: Elsősorban a nyelv felületes ismerete. Ez nagyon fontos. Bármilyen alja melóhoz kell a nyelv...
Aztán túl könnyelmű voltam az első héten. Sok volt még az önbizalom. Ha később kapom a lehetőséget annál a gyorskajáldánál, valószínű még mindig ott lettem volna...

(#164) eddie17


eddie17
addikt

Fogytam 2 kilót míg odakint voltam. Nem éppen nagylábon éltem... :U
De így legalább már csak 10-et kell, és végre ezt a célomat legalább elérem. :D

(#165) Coccolino_O válasza eddie17 (#163) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Értem. Nem mondom, hogy nem baj, hiszen biztos sz@r érzés lehetett visszajönni, de most már tudod, hogy legközelebb hogy csináld.

(#166) Ivan15 válasza Balinov (#130) üzenetére


Ivan15
senior tag

Miert? A gyarak mennek ejszakai müszakokban is folyamatosan. Ha pl. a müszak este er veget vagy kezdödik es a gyar mint rendesen a varos szelen van hogy varhatna el a munkado, hogy idöben bemenjenek munkakezdesre. Es aztan a muszak valtozhat egy heten belül is, ha pl. 3 müszakban lenne beosztva, ami szinten elterjedt. Ez nem menne auto nelkül -(pl. reggeli müszak indulna 4.00 orakor, 3.40 -kor ott kellene lenni, hogy legyen idö atöltözni es bejelentkezni. Ahhoz pl. 2.40-kor el kellene indulni otthonrol, es akkor meg nincs tömegközlekedes)

[ Szerkesztve ]

(#167) Balinov válasza Ivan15 (#166) üzenetére


Balinov
félisten

ez oke, nem is ezen akadtam fenn igazan, mert kb pont ugy van, ahogy irod, ipari parkok jellemzoen nem a tomegkozlekedessel jol/jobban lefedett helyeken vannak, csak ugy altalanossagban, hogy ez mar az elso interjunal benn van a csekklistben.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#168) Ivan15 válasza Balinov (#167) üzenetére


Ivan15
senior tag

Benne is van. Valoszinüleg ugy gondolta, mielött behivta, hogy csak hianyzik, kifelejtödött az allaspalyazatabol az auto. :)

(#169) eddie17 válasza Ivan15 (#168) üzenetére


eddie17
addikt

Jogosítvány benne volt, első kérdés az volt. Aztán az autó.

Coccolino_O: Így van. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.