Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) eddie17 válasza Csepe (#100) üzenetére


eddie17
addikt

Mekkora egy bunkó vagyok, ne haragudj, elfejtettem válaszolni... :(
Munka egy kalap sz@r már nem is dolgozom ott. (Úton van az új, de nem akarok elkiabálni semmit.)
Lakás elmegy, főleg, hogy nem is drága. Jó környék, csendes, skót szomszédokkal.
Azóta sikerült találni valamit?

Közben egy kis update is volt.

Senki nem szólt eddig, hogy az összes dátumot 2012-vel írtam. :D Most javítom őket. :D

[ Szerkesztve ]

(#102) EczkE válasza eddie17 (#101) üzenetére


EczkE
addikt

Sok sikert az új melóhoz! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#103) eddie17 válasza EczkE (#102) üzenetére


eddie17
addikt

Köszi szépen, egyelőre várat magára. Tegnap két telefonhívásom is volt, egyiknek kevés ideje vagyok itt, a másik meg kötelezővé tette az autót, mivel tömegközlekedéssel nehéz eljutni (utána megnéztem, igaza volt, most már erre is figyelek. :D )

(#104) EczkE válasza eddie17 (#103) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor most semmi sincs? :(

Asszem mindenféleképpen!

(#105) eddie17 válasza EczkE (#104) üzenetére


eddie17
addikt

Most nincs... :( De egyelőre nem aggódom. :)

(#106) EczkE válasza eddie17 (#105) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor van minden a túléléshez? :D ;]

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#107) eddie17 válasza EczkE (#106) üzenetére


eddie17
addikt

Még van. :)
Bízom a jövőhétben, annyi helyen bent van az önéletrajzom, muszáj lesz nekik jelentkezni. :D
5 év tapasztalattal csak nem vesznek semmibe. :)

(#108) EczkE válasza eddie17 (#107) üzenetére


EczkE
addikt

Good, sok sikert.

Amúgy milyen munkakörben akarsz elhelyezkedni? Vagy ez a kérdés vótmá? :D

Asszem mindenféleképpen!

(#109) eddie17 válasza EczkE (#108) üzenetére


eddie17
addikt

Lehet vótmá! :D Nem tudom.
Szilicium wafer beültető technikus, csoportvezető, mintagyártó. :)

(#110) EczkE válasza eddie17 (#109) üzenetére


EczkE
addikt

És magyarul? :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#111) eddie17 válasza EczkE (#110) üzenetére


eddie17
addikt

Ennél magyarabbul nem tudom. :DDD

(#112) EczkE válasza eddie17 (#111) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor mit csinál akinek ez a szakmája? :D

Asszem mindenféleképpen!

(#113) eddie17 válasza EczkE (#112) üzenetére


eddie17
addikt

Áll egy gép mellett, és csudajó áramköröket gyárt. :D

(#114) EczkE válasza eddie17 (#113) üzenetére


EczkE
addikt

Nem hangzik túl izgalmasnak. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#115) eddie17 válasza EczkE (#114) üzenetére


eddie17
addikt

Nem igazán. :D De ha jó helyre kerül az ember akkor azért megfizetik. :)

(#116) EczkE válasza eddie17 (#115) üzenetére


EczkE
addikt

És ez a lényeg. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#117) eddie17 válasza EczkE (#116) üzenetére


eddie17
addikt

Remélem a héten kiderül! ;) :R

(#118) eddie17


eddie17
addikt

Lehet, hogy szomorú véget ér az álom?... hamarosan kiderül... :( :(( :(((

(#119) EczkE válasza eddie17 (#118) üzenetére


EczkE
addikt

Kicsit bővebben.

Asszem mindenféleképpen!

(#120) eddie17 válasza EczkE (#119) üzenetére


eddie17
addikt

Nem akarok vészmadár lenni, de ma estig kiderül, hogy jövőhéten megyek haza vagy sem...
Nem így terveztem, de úgy látszik még kevés vagyok ide. :(

(#121) EczkE válasza eddie17 (#120) üzenetére


EczkE
addikt

Csak nem.

Nincs munka vagy mivel van gond? :F

Asszem mindenféleképpen!

(#122) eddie17 válasza EczkE (#121) üzenetére


eddie17
addikt

A pénzem vészesen apad, otthon helyzet is egyre rosszabb. Sajnos nem találtam munkát, vagy is találtam sokat, de sehova nem kellettem, főleg az autó hiánya miatt. Úgy volt, hogy tudok költözni, de sajnos kiderült, hogy már azt sem tudom finanszírozni. Mára még várok egy hívást, ha nem jön, akkor sajnos végeztem... Öröm az ürömben, legalább otthon vár egy interjú, hogy azért még se haljunk éhen... :(

Mod: Persze ha ez bekövetkezik akkor az morálisan erősen szét fog b@szni... :(

[ Szerkesztve ]

(#123) Balinov válasza eddie17 (#122) üzenetére


Balinov
félisten

Egy kalappal! Semmi de semmi melo sem nez ki? akar egy mosogatos, vagy valami?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#124) EczkE válasza eddie17 (#122) üzenetére


EczkE
addikt

Nem hangzik jól, de ha már ideáig eljutottál ne add fel! :N

Asszem mindenféleképpen!

(#125) eddie17 válasza Balinov (#123) üzenetére


eddie17
addikt

Ahova online kellett beadni mert elzavartak oda beadtam. Végig jártam a várost házalós módszerrel, de nem kerestek senki sehova... Még takarítónak sem kellettem. :D
Az összes helyi market-ba, hotelba beadtam. Vagy ennyire szerencsétlen vagyok, vagy rossz helyen keresem... vagy marha kevés vagyok rendes papír nélkül. Nem tudom... kicsit lehet elkapkodtam én ezt a kijövetelt...

Mod: EczkE: Nem akarom én feladni, de azt sem akarom hogy pénz nélkül itt ragadjak... Mert az még rosszabb.
A kebab téma volt az egyetlen, de ugye az már nem lehetőség. Azt lehet, hogy elcsesztem. Mondjuk minden szempontból trágyalé volt (nagyon alacsony fizetés, fekete meló, 12óra 8 óraként, 3 heti ingyen meló... stb.)

[ Szerkesztve ]

(#126) Balinov válasza eddie17 (#125) üzenetére


Balinov
félisten

:( pedig Falkirk ahogy nezem jo bo 30ezeres varoska....tudom, karogasnak tunik, de hamar skocia, nem lett volna jobb Edinburgh/Glasgow-t megcelozni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#127) eddie17 válasza Balinov (#126) üzenetére


eddie17
addikt

Igen harmincezres, de diplomás munkák vannak jószerivel. Egy értelmes gyár vagy valami nincs a városba. Ja meg az indiai éttermek hada. De mind fullon...
Nem károgás, eredetileg Edinburgh-ba mentem volna. De nem igazán találtam szállást, nem bíztak a külföldiben. Véletlenül face-n találkoztam egy magyar sráccal akinek kellett szobatárs Falkirk-be, egész jó áron volt, így elfogadtam, nem volt választásom. De itt own transport nélkül cseszhetem az egészet... Livingston, Glasgow, Glenrothes. Tele gyárakkal, munkákkal. Nincs autó, bocs nehéz ide eljutni, kell az autó, bye bye.

(#128) Balinov válasza eddie17 (#127) üzenetére


Balinov
félisten

es azert nem kellesz oda, mert tomegkozlekedve mennel gyarimelora? ob+...ez milyen kifogas mar :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#129) eddie17 válasza Balinov (#128) üzenetére


eddie17
addikt

Nem hülyéskedem. Első kérdés, meséljek mit csináltam, aztán van jogsid, aztán van autód, aztán viszlát szevasz... idáig jutottam eddig. :D Már amelyik hajlandó volt visszajelezni. Volt hely ahova volt elég tapasztalatom, küldtem email-t, hogy bocsi de nem. Mondom oké, biztos volt nálam jobb. Erre aznap felkerült újra a hirdetés. :) Meg sem hallgattak, hogy esetleg hátha. Mondjuk ez az Ő dolguk, lehet nem voltam szimpi. Teljesen mindegy...

(#130) Balinov válasza eddie17 (#129) üzenetére


Balinov
félisten

gondoltam, hogy nem, sajnos...azert az tirpakparasztsag, hogy egy interjunal nem a szakmai ratermettseggel inditanak, hanem, hogy hogy jutnal el a meloba.. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#131) eddie17 válasza Balinov (#130) üzenetére


eddie17
addikt

Nem tudom, hogy Angliában vagy Írországban hogy van, de itt mindenki mindenhova autóval jár. Amikor gyalogolok be a városba, senki sehol a járdákon. Néha diákokkal találkozom aztán ennyi... durván. Egyedül a retail park-okban mászkálnak az emberek. A boltokból a kocsijukba. :D Pedig ez "kisváros". De akkor szmog meg forgalom van, hogy rossz nézni. Lehet ez miatt várják el az autót, mert tök természetes.

(#132) Balinov válasza eddie17 (#131) üzenetére


Balinov
félisten

ebben lehet igazsag. UK-ban csak turistaskodtam, Dublin meg nem tul jo pelda, mert azert megiscsak fovaros, 2,5 HEV vonallal, 2 villamosvonallal, meg elegge szerteagazo (igaz, eleg fosch) buszhalozattal.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#133) eddie17 válasza Balinov (#132) üzenetére


eddie17
addikt

A tömegközlekedés itt is elég kusza... Pl. hogy eljussak egy 24 mérföldre lévő városba be kell mennem egy másik városba majd onnan tovább a célzott városba, és még a városon belül eljutni a helyre. Nincsenek sok helyre közvetlen járatok. Kocsival egyszerűbb... és szerintem ez a bajuk, hogy félnek, hogy elkésel. Vagy nem tudom, igazából lényegtelen...

(#134) Balinov


Balinov
félisten

Na miujsag, kollega?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#135) eddie17 válasza Balinov (#134) üzenetére


eddie17
addikt

Kedden 16:00-kor magyar földön lesz a lábam... :(
Ma sem jártam sikerrel, így repülőjegy megvéve. Szép volt, jó nem volt. Sok mindent nem is láttam. De sokat tapasztaltam. Következő alkalommal másképp fogom csinálni az biztos. Mert nem ez az utolsó. :)

(#136) Balinov válasza eddie17 (#135) üzenetére


Balinov
félisten

szomoruan hallom :( remelem sikerrel jarsz

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#137) EczkE válasza eddie17 (#135) üzenetére


EczkE
addikt

:(

Asszem mindenféleképpen!

(#138) eddie17


eddie17
addikt

Rosszkor voltam, rossz helyen... :(

(#139) Csepe válasza eddie17 (#138) üzenetére


Csepe
aktív tag

:(
Pedig már úgy tűnt, hogy nem ez lesz a vége. Csak a pénz miatt lett most így, vagy más okai is vannak? B-terv nincs? Biztos nem jó érzés így jönni vissza Mo-ra, bár lehet nemsokára nekem is ezt kell tennem.

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#140) eddie17 válasza Csepe (#139) üzenetére


eddie17
addikt

Legfőképp a pénz... Nem így terveztem.
A B-terv, hogy felkészülök a következő alkalomra, mind nyelvileg, mind szakmailag.
Hogy, hogy neked is azt kell tenned?

(#141) Csepe válasza eddie17 (#140) üzenetére


Csepe
aktív tag

Ugyanaz a szitu: a pénz fogy, munka meg még nincs.

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#142) eddie17 válasza Csepe (#141) üzenetére


eddie17
addikt

Sajnálom, remélem nem jutsz el odáig mint én... :(

(#143) Coccolino_O válasza eddie17 (#135) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem jó ezt olvasni.

(#144) eddie17 válasza Coccolino_O (#143) üzenetére


eddie17
addikt

Átélni meg főképp nem. De mindegy felállok, előre nézek, lesz még jobb is. Tervem kész, már csak idő és akarat kell hozzá. Ezt elkapkodtam... :(

(#145) danih válasza eddie17 (#144) üzenetére


danih
addikt

Semmi baj, a negatív tapasztalat is értékes tapasztalat! Legközelebb jobb lesz, ne vesztegesd az időt, vond le a következtetéseket és cselekedj - semmi sem lehetetlen :)

[ Szerkesztve ]

(#146) Lauda válasza eddie17 (#144) üzenetére


Lauda
félisten

Igy van, tanulj a hibakbol. Legkozelebb erre is epits. Nyomasd az angolt, legyen nalad penz bosegesen (ha marad az csak jo, de ha elfogy bukhatod az egeszet). Ja es ne add fel a munkat mert kalap szar. Orulj, hogy az is van.

[ Szerkesztve ]

(#147) eddie17 válasza danih (#145) üzenetére


eddie17
addikt

Én is így gondolom. Ha már bukok, valami pozitívat is lássak benne. :)

Lauda: Így fogok tenni, tudom már mi merre hány méter.
Az utolsó mondatod a legigazabb, ott tévedtem a legnagyobbat... :(

(#148) danih


danih
addikt

(#146) Lauda: Orulj, hogy az is van.
(#147) eddie17: Az utolsó mondatod a legigazabb, ott tévedtem a legnagyobbat...

Evvel picit vitatkoznék. Ennek a filozófiának köszönhetjük azt, hogy a munkáltatók már szinte azt gondolják, ők tesznek szivességet. Nem szabad megalkudni, törekedni mindig a jobbra, csak akkor lesz előrelépés. Pont ez sarkallt téged arra, hogy kimenj külföldre. Ne add fel, mert elsőre nem sikerült.

(#149) Lauda válasza eddie17 (#147) üzenetére


Lauda
félisten

:R

danih Ezzel nem fogok vitatkozni, most leirom amit gondolok es kesz. Ertelek, de ez ellen egyreszt semmit sem tudsz tenni, lehet kemenykedni, max kirugnak. A masik, hogy egy idegen orszagban volt, elso munkahellyel, gondolom gyenge nyelvtudassal, szoval ahhoz a munkahelyhez akkor is ragaszkodni kellett volna, ha utana csak aludni jar haza. Vagy ha nincs mas es jonni akar haza, akkor. Mert igy feladta a helyet ugy, hogy nem volt masik.

(#150) Lauda válasza danih (#148) üzenetére


Lauda
félisten

Abban teljesen igazad van, hogy torekedni kell a jobbra, en is ezt mondom mindig. :K De! Munkahelyrol munkahelyre, hogy a megelhetes mindig biztositva legyen valamilyen szinten.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.