Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Szerintem Kiss László stílusa óriási, ő tényleg ilyen. A riporter meg az a mocsok ripacs, mint mindig, őt kéne a teleszkóp után lőni.

Sent from my keyBoard

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

borzalom ez a figura.
ezt az interjúját még nem néztem meg, de a húzósban szerepelt, félelmetes mennyiségű marhaságot hordott össze.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) 5w40


5w40
kezdő

Nekem tetszik ahogy magyaráz.

Beleéli magát, ami jó, mert nem csak ledarálja a szöveget és függöny.

Bármilyen kérdésre, amelyeket felteszünk magunknak az életben, az összes választ megtaláljuk, ha mélyen magunkba nézünk.

(#4) Gdi válasza N€T0X|N (#1) üzenetére


Gdi
senior tag

Olyan Dávid Gyulás. Nekem az ő kozmofizikai előadásai is tetszettek anno; kár, hogy több mint a felén épp göthös volt.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#5) bambano válasza Gdi (#4) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Dávid Gyulától egy mondatot se hallottam, ami ne lett volna szakmailag korrekt.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) buherton


buherton
őstag

Szerintem semmi gond nincs vele. O nem TV-s szemelyiseg, hanem civil ember.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#7) abridabri válasza bambano (#2) üzenetére


abridabri
veterán

Erre kíváncsi vagyok ,kifejthenéd mi volt az a félelmetes mennyiségű marhaség. Nekem nem tűnt fel pedig én is láttam az adást :R

(#8) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Leginkább azt látom, hogy egy "ellenCooperként" túlmagyarázza. A dzsémszvebb az elektromágneses sugarakat látja, mondja. Mi még úgy tanultuk, hogy a fény is az... Ráadásul eddig is sok rádiótávcsővel figyelték az eget tudtommal, csak a Földről...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9) bambano válasza abridabri (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

például amikor idézni akarta azt a mondást, hogy ami úgy néz ki, mint egy kacsa, úgy mozog, mint egy kacsa, és úgy folytatta, hogy úgy gágog, mint egy kacsa, az kacsa.
gágogni a liba gágog, a kacsa hápog.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) totron válasza N€T0X|N (#1) üzenetére


totron
addikt

MTVA-s interjútól nem szabad sokat várni, mégjobb a semmi. A riportalany megfelelően szenvedélyes, a mai, elsekélyesített világban a többi 99% csak távolról ugatja az ilyet, azt is ügyetlenül. Üdítő. Szaktudással vegyes szenvedély + elismertség, nehéz ennél jobban befutni, kiteljesedettséget érezni. Nem azt mondom, hogy összebútoroznék vele, de ő ebben találta meg magát és azt jól tudja interpretálni. Nincs ezzel semmi baj, bambano megint nem aludta ki magát/magányos.

Szerk.: Eastmant sem értem mitől látja pózernek.

[ Szerkesztve ]

(#11) Eastman válasza totron (#10) üzenetére


Eastman
őstag

Az a funny, hogy ők ketten összetalálkoztak. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.