Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rottenbull


rottenbull
senior tag

Nekem inkabb ez jon be, mint az ms pc-s cucca.

(#2) SwaZy1337 válasza rottenbull (#1) üzenetére


SwaZy1337
tag

Mindegyik baromi jó szerintem, bár mindenre előfizetni kicsit sem olcsó. :D Bár annál, hogy megvegyél mindent annál jóval jobban jövünk ki. :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#3) #20411392


#20411392
törölt tag

Én nagyon szeretném, ha jövőre bejelentenék, hogy ps5-re és/vagy xbox 'akármileszaneve'-re is elérhető lesz ez.
Továbbá jöhetne az ea access premier is.

Sony és indie címeken kívül kb nem is vennék játékot (persze lehet a sony is előrukkol majd egy hasonló megoldással majd valamikor és akkor onnantól tényleg minimális játékot vennék és átállnék a bérlésre).
Egy hónap alatt a végére szoktam érni a legtöbb játéknak. Inkább 15$, mint 60 vagy várni akcióra vagy lemezzel bajlódni. Ritka az a játék, amit egynél többször végigjátszok.

---

Ide is bemásolom:
Sign up by 15th of August to enjoy free access from 3rd to 30th September

[ Szerkesztve ]

(#4) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Origin 15/hónap
MS 10/hónap
Uplay 15/hónap
Stadia 10/hónap
Sony ????/hónap
==
50+Sony/hónap előfizukra

+esetleg twitchprime / discord nitro

és akkor kijön amivel játszani akarsz az Epic storeban :DDD

/s

(#5) Wesder válasza rottenbull (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Azon kívül hogy mindkettő előfizetéses modell, kb semmi közük egymàshoz. Ha màr annyira hasonlítgatni szeretnéd, akkor az Origin Access (konzolon EA Access) a megfelelőbb mód erre.

#4
Mintha kötelező lenne előfizetni... Ja nem. :U

Amúgy a Sonyhoz odaírhatsz 20$-t mert PSNow.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez lényegében az Origin Access Premier Ubosoftos/uPlay verziója, csak hozzá jönnek még a plusz DLC-k is. :C

Live-Die-Respawn

(#7) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Pár nappal előbb is jöhetett volna a hír, hétvégén zskoltam be a South Park Goldot 10 euroért, meg az FC5-öt DLC-kel 29-ért. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Konzolra miért nem jön? :(

(#9) Xaels válasza #20411392 (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Kérdés, hogy hosszútávon, hogy éri meg nekik és, hogy mi játékosok jogy fogunk járni. Szkeptikus vagyok ezzel a modellel kapcsolatban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) laceszgamer válasza Xaels (#9) üzenetére


laceszgamer
addikt

Igazából akinek van sok olyan cím ami még nincs meg és érdekelné annak nagyon megéri. Én XO-val vagyok így, anno RDR2 -vel szórakoztam, de ugye járt hozzá Game Pass egy hónapig, hát arra előfizettem tovább is, már csak a Forza Horizon 4 miatt simán megérte de van mellette egy rakat másik jó cím is :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) Xaels válasza laceszgamer (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Hosszú távról beszéltem. Most persze, hogy "megéri" mivel az előfizetéses modell gyerekcipőben jár, még csak most indultak és rengeteg játék van a közelmúltból amik még a "régi iskola" szerint készültek. Még 1-2 évig jönnek olyan átmeneti játékok amiket akkor kezdtek fejleszteni amikor még nem ez a modell volt, de amint ezek a játékok kifutnak mi lesz? 5 év múlva mi lesz? Az EA esetében már most panasz van a tartalom mennyiségére 1-2 játéknál, Sea Of Thieves ami megjelenéskor üres volt?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) rdt89


rdt89
addikt

Jó a koncepció és áthozhatnák konzolra is. Külön örvendetes, hogy a DLC-vel együtt szedheted le a játékot, azért EA még ahol tud csavar egy kis pénzmagot és az Ubi-n meg is lepődtem, hogy ők nem ezt az elvet követték, cserébe még mindig az EA előfizetés a legolcsóbb élvezet éves szinten. :)

(#13) Csapoati válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egy évben előfizetsz mindegyikre egyszer és marha sok játékot tudsz végigvinni relatíve olcsón. Lesz majd MS, EA mrg Ubi hónap. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) laceszgamer válasza Xaels (#11) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha nem lesz elég tartalom akkor nyilván az elöfizetök száma fogja jelezni, hogy gond van. Aztán majd valamit kitalálnak, mármint mást, ez mindig igy ment, Kieg lemez, aztán DLC, Season pass, játék mint szolgáltatás, mennek sorba a dolgok.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15) Xaels válasza laceszgamer (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Nyílván, csakhogy a játékok fejlesztési ideje elég hosszú, nem olyan könnyű ezeket lekövetni. Vagy majd az lesz itt is mint droidon, stamina alapú mikrotranzakció...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) laceszgamer válasza Xaels (#15) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ez utobbi mikor körönként fizetsz egy játékban vagy iylesmi? A stemina alapu, droidos témában nem vagyok annyira otthon csak rémlik ahvertol hogy jatszott valamit ahol körönként fizetett. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) Xaels válasza laceszgamer (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Az, hogy van X lépésed arra a napra, ha többet akarsz akkor perkálj játékbeli nyersanyagért. Lefordítva mondjuk az EA azt mondaná annyit játszol a BF-el amennyit akarsz, de napi 50000XP-t szerezhetsz max, ha veszel játékbeli valutát akkor abból feloldhatsz további 50000XP-t és így tovább.Ha nem perkálsz akkor, hogy elérd a max szintet bele kell ölj hosszú hónapokat akár. A számokkal hasra ütöttem.

RPG-ben meg mondjuk a questekért kellene fizetned mert az NPC mondjuk napi fix feladatot ad, utána azt mondja aludj rá egyet. A játék előre haladtával meg akár növelhetik is az időt, hogy még inkább rákényszerítsenek a zsebbe nyúlásra.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Na ez jó hír!
Kár hogy az utóbbi hónapokban bezsákoltam egy csomó mindent, de legalább nem kell leárazásokat várni majd az új címeknél! :R

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#19) rottenbull válasza Wesder (#5) üzenetére


rottenbull
senior tag

Ez nem igaz. Az ms cucca es ez is pc-s elofizetes. Azt pedig, amire elofizetsz, a jatekok es a havi elofizu ara nagyon is hasonlithato.

(#20) Wesder válasza rottenbull (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudtam hogy GamePass-ban csak MS jàtékok vannak. Mindig tanul valami újat az ember.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) fuvi válasza oriic (#6) üzenetére


fuvi
senior tag

Origin Access Premierben nincsenek benne a DLCk? az nem a 4 eurós Basic?
régebben próbáltam a Premiert, benne volt pl a fullos BF V szőrőstül bőröstül, DLCstül

(#22) Xaels válasza fuvi (#21) üzenetére


Xaels
félisten

BFV-höz nincsenek fizetős DLC-k

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) fuvi válasza Xaels (#22) üzenetére


fuvi
senior tag

akkor úgyirom hogy ultimate edition...

(#24) rottenbull válasza Wesder (#20) üzenetére


rottenbull
senior tag

Mirol beszelsz?

(#25) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Nekem ez tetszik. Befizetek, amig jatszok vele (<1 honap), utana megyek masik elofizetesre, ha ugy erzem. Dobozosbol csak nagyon keves jatek gyujtoi verzioja erdekel a fizikai plusz miatt, ugysem jatszok $60-nyit. Ha evekkel kesobb ujra elo akarom venni, mar filerekert be lehet szerezni.

(#26) Wesder válasza rottenbull (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Uplay+-ban csak ubi jatékok lesznek, mint az Origins Access-ben. GamePass-ban meg minden van, amire a MS szerződést köt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) rottenbull válasza Wesder (#26) üzenetére


rottenbull
senior tag

Ezt szerinted nem tudom? Boxon mar azota elofizeto vagyok, amiota megjelent. Szamomra nem mervado a jelenlegi felhozatal, inkabb az Ubi jatekokkal fogok jatszani. Ennyi. El kell magyarazni, mint egy kisgyereknek.

(#28) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

2020.04.16-ig kihúzom valahogy a bezsákolt játékokkal, aztán egy évig nem is fog érdekelni mit adnak ki (kivéve ha Rockstar cím vagy Talos Principle 2) :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.